Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Monique piękna sukienka, a przymierzałaś już?? Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test no i niestety jedna kreska - przyjęłam to spokojnie bo się nastawiłam na to ale wiadomo zawsze troszki smutku jest, natomiast jestem w szoku jak całkowicie inaczej funkcjonuje mój organizm - te wszystkie bóle, spóźniająca się @, zmęczenie, bały śluz, podwyższona temp szok - objawy ciąży jak nic a jednak to mój organizm płata mi takie figle:P Teraz czekam na @ spokojnie do następnego weekendu, potem jak nie przyjdzie lecę do gina może coś mi doradzi. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wychodzi na to że podobnie miałyśmy dostać @, dziś miałam temp 37.1 i też jak na razie nic nie wskazuje na to żeby @ przyszła.Wydaje mi się że miałam w tym cyklu przesuniętą owulacje bo obliczałam ją jakbym miała mieć cykl 28 dni ale kurcze wtedy kiedy wyliczałam akuratbbył śluz płodny, co prawda nie jakoś super dużo, ja już nic z tego nie rozumiem:( czekam na @ i od następnego cyklu obserwuje się dokładniej. Tylko u mnie jeszcze i tak to w sumie za bardzo nie pomoże bo mężuś pracuje w delegacji i widzimy się tylko w weekendy i wtedy działamy także jak się uda to się uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki zapraszam na popołudniowy deser z chrustem i gorącą czekolada która zrobi Pipi wiec bież sie do roboty bo troche nas jest hihi :) co do sukni ślubnej to ja szyłam i wyszło mi to taniej nisz w salonie a przyznam ze była strojna bo warto za szaleć. a siostra kupiła używaną i też była super. gruchaweczka jeśli chodzi o mnie to ja nie brałam tabletek wiec czekam z niecierpliwością. jak moja siostra odstawiła tabletki szybko zaszła w ciążę wiec mam nadzieje ze z wami też tak będzie. uciekam bo dziś w niedziele ja robie obiad bo zostajemy w domu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka i ja miałam podobnie objawy według mnie wskazywały na ciąże. Biały śluz którego nigdy nie mam,wrażliwe sutki a na @ bolą mnie zawsze całe piersi i te bóle w podbrzuszu. Ale taksobie myśle że to może być zasługa "wspomagaczy" jak ja to nazywam. Brałam bromergon,clo i luteine. Może to po lekach się wszystko rozbudziło. To że test wyszedłnegatywnie to nić jeszcze nie oznacza, ale lepiej się nie nastawiać. A narazie musze zwalczyć to okropne przeziębienie,gorączka nadal blisko 38. Mężuś robi mi rosołek,moze postawi mnie toszke na nogi. Moja kotka weszła do szafki z moimi ciuchami i się tam położyła,dobrze że nie jest to okres linienia , ona ma półdługi włos.Na wiosne bardzo go gubi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana piersi nadal mnie bolą, czuje w nich takie hmm gorąco, brzuch i jajniki już odpuściły, śluz jest nadal, ja żadnych wspomagaczy w tym cyklu nie brałam tylko tyle że jestem po tabletkach:) no i ta wysoka tempka. Wydaje mi się że przegapiłam tą prawidłową owulke bo może to co mi się wydawało owulacją mimo śluzu płodnego wcale nią nie było?? nie wiem, czekam teraz na @ zobaczymy kiedy przyjdzie, jak do następnego weekendu jej nie będzie to umawiam się do gina. A Tobie zdrówka życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie - dalej brak @ :( a to już 47dc. No nic wygląda na to, że faktycznie trzeba będzie wywołać - tak jak mówił gin :( a ja też mam te wszystkie objawy ciąży, w zeszłym miesiącu i w tym miałam... dziwnie, że tabletki tak działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin daj czas swojemu organizmowi żeby wrócił do równowagi i nie zamartwiaj się tak. Ja jestem już po dzisiejszej dawce egzaminów, ale nie jestem zachwycona...Jeden z nich jeszcze jako tako mi poszedł, ale w drugim to pomotałam bardzo i nie wiem czy zdam:( No nic, pozostaje mi czekać na wyniki... Misia, jak najbardziej zrobię tą czekoladę do Twoich chruścików:) Na myśl o tylu słodkościach na raz aż mi ślinka cieknie;) Monique, sukienka jest piękna:) Ale myślę, że nie warto przepłacać, bo i tak suknię założysz tylko raz. Fakt, że chyba każda z nas w tym dniu chciała wyglądać olśniewająco:) ale nie warto się aż rujnować...Ja swoją suknię kupiłam na Allegro z drugiej ręki. Tania (600 zł), jak nowa, a przede wszystkim strasznie mi się podobała:) Musiałam ją tylko trochę skrócić, ale to taka drobnostka. Za wesele płaciliśmy pół na pół z rodzicami, więc musiałam też trochę oszczędzać, a nowe suknie były drogie:( Ale wcale nie żałuję, że nie miałam nowej. Ojojoj, się rozpisałam...;) A teraz uciekam, bo idziemy z M do moich rodziców na późny obiad/wczesną kolację..?? = na obiadokolację ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w ten wieczorny wieczór :) Dziękuję Wam za opinie odnośnie mojej przyszłej sukienki :) Przymierzałam ją, jest po prostu przepiękna na żywo, wygląda na skromną i delikatną ale koronka robi swoje :) Jak ją założyłam to wyglądam jak chudzinka, he he. Cena w salonie to koszt 3.300 zł, używana połowę mniej więc widać różnicę. Jak się zdecyduję to dam Wam znać :) Tylko tak sobie myslę, jakby mi się udało zajść w ciążę to może pewnie trzeba będzie ją troszkę poszerzyć :) Ale chyba nie widać nic w 2 m-cu, moja kuzynka jest w 3 i jakbym nie wiedziała że jest w ciązy to w życiu bym się nie spostrzegła, że ona nosi w sobie maleństwo :) Chciałabym się już zacząć starać, tak bardzo chcę już być mamą ... ale niestety muszę jeszcze troszkę odczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja dziś przeczytałam że jak weżmie się luteine przed owulką toją zablokuje i przyniesie odwrotny skutek.Ja według lekarza mam brać ją od 14 dnia przez 10 dni. Ale cykle mam 30 dniowe wiec tym się sugerując moja owul. przypadałaby na 16 d.c. Wygląda na to że biore ją zbyt szybko.Jutro postaram się dodzwonić do mojego lekarza i zapytam. A może Wy dziewczynki coś poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana ja tak przez ponad rok bralam luteine od 16dc przez 10 dni i nie zachodzilam w ciaze. Dopiero w ostatnim cyklu co mialam to bylo pod koniec pazdziernika wzielam luteine gdzies 20dc i od razu zaszlam w ciaze w tym samym cyklu. 1 listopada bylo u mnie zaplodnienie niestety 13 stycznia poronilam. Od nastepnego cyklu jakos teraz w lutym chce znow zaczac sie starac ale najpierw wybiore sie do lekarza i niech mi powie czy wszystko ok i czy sie zagoilo po zabiegu. Wtedy bede wiedziala czy moge juz poczac jakies starania i czy bede mogla brac jeszcze luteine. Teraz juz wiem ze najpierw bede robila testy owu a potem dopiero brala luteine. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Katiaa za odp. Tak to dobry pomysł z testem na owulacje,chyba też w tym cyklu się nim posłuże.A jakie długie cykle miałaś, czy też masz? Życzę powodzonka dla pocieszenia napiszę Ci że moja przyjaciółka poroniła pierwszą ciąże w pierwszym trymestrze.A teraz cieszą się półtoraroczną córeczką:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cykle po luteinie mialam 31/32 dni a zanim ja zaczelam brac to mialam strasznie nieregularne i dlugie. ok 40 lub ok 50 dni nieraz dluzej nieraz krocej. Kazdy cykl byl wtedy inny dopiero luteina mi je wyregulowala. Teraz tez planuje ja brac ale najpierw musze sie upewnic u lekarza czy nadal moge. U mnie to nie jest tak latwo z zajsciem bo o te ciaze co bylam staralam sie 3 lata. Nie wiem jak teraz bedzie zobaczymy. OK ide spac jutro do pracy ide pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a poco jest ta luteina? Ja tak sobie analizowalam teraz moj wykres tepki i ten skok byl ok 19 dc, wiec moze to wtedy ta owulka byla? no ale co to wtedy bede miala 40 dniowy cykl?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 32 dc, @ brak, temp rano 36,9. Czekam nadal:( moniqeu jeżeli dobrze wyglądasz w tej sukience i dobrze się czujesz to jestem za:) piekna jest naprawdę. A gdyby Ci się udało zajść to w 2 miesiący nie powinno byc bardzo widać, delikatnie może byc zaokrąglony brzuszek tylko:) Hmm ja zów czytałam że luteina podtrzymuje ewentualna ciąże, bo to jest progesteron hormon który umożliwia implantację zapłodnionego jaja w błonie śluzowej macicy a tym samym utrzymanie ciązy:) ale nie jestem lekarzem i nie wiem kiedy powinien byc brany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 30dc, tempka 37,6 i dalej @ nie widac:( ale nie nakrecam sie, bo wiem ze to przez tabsy:( ale juz bym chciała nowy cykl:( ajlin teraz jeszcze bardziej Cie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja tam sie nie nastawiam, bo w tym cyklu w sumie sie nie staralismy, tylko raz bylo przytulanko do konca, wiec nie wiem:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczekaj jeszcze trochę i jak @ nie przyjdzie to rób test bo to że tylko raz był stosunek do końca nie oznacza że się nie mogło udać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dalej brak @ (48dc:( ) :( ale już powoli są obawy, więc jest nadzieja, że w końcu przyjdzie :) bolą mnie piersi straaaaasznie :( ale większy problem, to że przez ten stres się nabawiłam jakiś problemów żołądkowych :( ciągle mam zgagę i boli mnie żołądek :( eh... mam nadzieje, że te zmiany po stresie szybko znikną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem... u mnie w zeszłym cykli to był objaw @, ale żołądek mnie aż tak nie bolał... więc to chyba mix stresu i nadchodzącej (mam nadzieje) @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia masz wszystkie objawy ciąży:) choć ja tez miałam także nie nakręcaj się kochana choć ja bardzo mocno trzymam kciuki żeby to jednak była fasolka:D Tym bardziej że masz wysoka tempkę, mi juz spada dziś 36,9 czyli pewnie @ niedługo się zjawi:P Od jakiejś godziny strasznie napierdziela mnie lewy jajnik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem, przytulanko bylo dzien przed owulka wyliczoną przez lekarza. ale same wiecie jak to jest z ta owulka. pozatym teraz patrze na moj wykres temp. i ten taki skok jest jednak widoczny tydzien pozniej a nie 16. 16 jest, ale nie wielki. wiec mozliwe ze owulacja sie przesunela, skoro cykle takie dlugie teraz, a z drugiej strony po tych tabletkach to można sobie tak gdybać. lekarz kazal mi zrobic test w 5 dniu spozniajacej sie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny z chęcią się przyłączę do was moje starania o dziecko trwają już 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa nie bardzo rozumiem jakiej tabelki ? Hm a Osobie mogę tyle napisać że ja 23 lata a on 26 .Nie mamy jeszcze dzieci a bardzo obydwoje pragniemy dzidziusia tylko jakoś nam jeszcze to nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie Kici Kasia..............24.................0..................pom orze olcik....................26.................4............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................6..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie pajączek22......22.......zaczynam od kwietnia.....kujawsko-pomorskie proszę bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×