Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Kicci Kasia - Paryż jest piękny, zazdroszczę CI, byłam tam i zakochałam się w tym mieście :) Pippi, najważniejsze że podobasz się swojemu mężowi i sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kilka kilogramów w nadmiarze :( przez nerwicę mam problemu z łaknieniem :( Dziś kupiłam porządny termometr i wykresy będę zaraz drukować i od nowego cyklu zaczynam "polowanie" na owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA NORWEGIA TO MÓJ CEL PUKI NIEMA DZIDZI ALE NIE BEDZIE MI PRZYKRO JAK POMIESZA MI SZYKI kocham może nie koniecznie ciepłe piekne fiordy mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique, nie mogę powiedzieć, że podobam się sobie:( Ale też nie jest tak, że nie mogę na siebie patrzeć w lustrze...To przez ten model kobiety promowany w mediach - szczupła, zgrabna, długonoga, bez cellulitu, biuściasta (ale akurat to mam ;)) jak mówi mój M i wkurza się na mnie jak mówię, że ja taka ładna nie jestem. Ruszam się dużo, odżywiam się dobrze, a i tak nie mogę się pozbyć tych kilku zbędnych kilogramów...Nigdy nie miałam urody aktorki i figury modelki...:( Misia, Norwegia jest PIĘKNA:) Tam właśnie byliśmy z M na podróż poślubną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a wracając jeszcze do moich badań to gdybym nie zrobiła ich na hormony nie wiedziałabym że mam prolaktyne podniesioną a ona odpowiada za owulacje.A tak dostałam lek i jest już wnormie. Ale nie namiawiam do biegania po laboratoriach,bo raz że jestescie młodsze a po drugie każda z nas jest inna. Choć czasem warto się przebadać.W moim przypadku się to sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pippi, nikt z nas nie jest idealny. Ja jestem szczupła, ale czasem też sobie wmawiam że tutaj mam za dużo, to tutaj, a co dopiero w ciąży będzie :D Ale wtedy to nie będzie mi przeszkadzało, byleby dzidzia była zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych co już robiłam to hormonalne pobrali mi 1 próbke krwi i wyszły:testosteron,prolaktyna,tarczyca,glukoza i osobno już badanie moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałaś dobrze z 1 próbki tyle badań, ale ty coś pisałaś że nie jesteś w Polsce, więc u nas pewnie tak nie można wszystkiego od razu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te badania o których pisałam zrobiłam w grudniu,wtedy byłam w Polsce,jedno ukłucie w zagęciu ręki i po krzyku. 2-3 dniach miałam wyniki gotowe.Moja prolaktyna wynosiła 30.48 a norma to od 4.79-23.3 niedużo ale jednak była podwyższona.Dlatego dostałam Bromargon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolnośląskie. Ale ceny wyników nie różnią się tak bardzo,są podobne w całej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam,bo raniutko wstaje, jade na wyniki na tą chlamydie. Spokojnej nocki. Dobranoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, ja też zmykam :) Diana, ja też jestem z dolnośląskiego a dokładnie z Wrocławia, jak będziesz jutro to napisz gdzie robiłaś -- w jakim mieście :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi może jak już będą maluszki to trafimy na siebie z wózkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyszalałyście wczoraj z postami:) Ja wieczorkiem byłam spotkac się z moimi dziewczynami:) i ufarbować sobie włoski bo juz miałam odrosty. Jutro powinnam dostać @, już się nie mogę doczekać aż zrobię test i może w końcu coś będę wiedzieć bo najgorsze dla mnie jest to czekanie.....tak to juz przynajmniej będę wiedzieć a nie zastanawiać się co troche czy jestem w ciąży czy to jednak wynik odstawienia tabletek:/ A dzisiaj mi się śniło że mialam małego synka i wycierałam mu pupkę z kupki:D śliczny sen, mam nadzieję że proroczy:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaskakujecie! Jeden dzień mnie nie było a tu 6 nowych stron do czytania!:) Ja wczoraj byłam wyrobić paszport na nowe nazwisko, zdzierusy wzięli całe 140zł:( a ostatni paszport uzywałam tylko przez 2 lata... Dziewczyny ja nie znam kobiety, która byłaby zadowolona ze swojego ciała...Moja bratowa jest chuda jak patyk i jej z tym źle, bo nie ma kształtów, piersi... Ja znowu mam taką figurę, że wszystko mi idzie w brzuszek i nawet jak dwa lata temu schudłam 8 kilo to brzuch dalej mi się nie podobał...:p po prostu taka figura, nogi mam szczupłe, a brzuszek i bioderka rosną... każdy ma jakieś "ale", a to cellulit, a to duzy tyłek... A faceci się z nas śmieją:) J?a tez jestem z dolnośląskiego, we Wrocławiu mieszkałam przez 5 lat jak studiowałam, od lipca jestem już "w domku";) Diana ja też robiłam badanie na chlamydie, bo co jakiś czas wychodziła mi 3 grupa na cytologii i wysyłali mnie na rózne badania, a wyniki każdego były ok... W zeszłym roku zrobiłam test na hpv i cytologię jednowarstwową, wyniki mi wyszły dobre dzięki czemu przez 3 lata nie musze robić już cytologii:) a 3 grupa wychodziła mi po prostu przez jakieś niegroźne zapalenia... Muszę tu częściej zaglądać, bo już nie pamiętam na jakie tematy odpisałam a na jakie nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×