Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Aljin, mam wirusa hpv który jest główną przyczyną raka szyjki macicy, i pewnie od niego mam ciągle tą 3 grupę. Ja tylko się dowiedziałam o wyniku przez telefon, więc nie wiem co jest dokładnie. Jutro będę się dzwonić do niej, żeby się umówić i dowiedzieć co dokładnie wyszło i dlaczego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique może na wizycie dowiesz się czegoś więcej. wiem że jest Ci smutno bo mi też by pewnie było, pomysl tylko że lepiej sie wyleczyć niz ryzykować jakies ewentualne komplikacje w czasie ciązy. nie jest przeciez powiedziane że nigdy nie będziesz mogła zajść w ciążę tylko że ewentualnie będziesz musiała na jakis czas odłożyć starania. Alle głowa do góry, nie ma sie co denerwować na zapas, może nie będzie tak źle czego z całego serca Ci życzę i trzymam kciuki żeby było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, dziękuję. Wiem, że muszę myśleć pozytywnie, ale dzisiaj nie umiem, jutro pewnie będzie lepiej. Po prostu mam już dosyć tego wszystkiego, myślałam że po tych wszystkich moich przejściach wreszcie będzie dobrze, że mogę starać się o dziecko, a teraz lipa... Moja gin powiedziała, że nie muszę odkładać starań, bo może być tak że grupa się zmieni, ale muszę być przygotowana na to że grupa może być przez całą ciążę taka i muszę być pod jej stałą opieką... Ja chcę chociaż tylko 1 dziecko, niech później mi wycinają wszystko, bylebym miała chociaż 1 małego szkraba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 a rozumiem. To współczuje bardzo :( Może jutro gin coś poradzi nowego? Mam nadzieje A ja mam wyniki... prolaktyna 14,69 w pierwszej połowie cyklu... mieści się w normie i to jeszcze niby bardzo dobry wynik jest... Miałam nadzieje, że to jednak to... Oby USG było w normie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :) do poniedziałku (czyli do USG) to mnie chyba nerwy zjedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny, ja za was też trzymam kciuki, żeby wreszcie się Wam udało zafasolkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Ja mam doła po tej wizycie u gin i tym straszeniem mnie :( Madzik983 jak tam testujesz jutro? :) monique222 i jak tam umówiłaś się na wizytę wiesz coś więcej? Kici Kasia a Ty jak się czujesz? :) gruchaweczka a u Ciebie jak? Jakieś oznaki owu? Który to już dc? diana22 a Ty na jakim etapie jesteś? starasz się czy już czekasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff na szczęście jestem już po pracy więc zaczęłam weekend:D Cieszę się tym bardziej że za dwie godziny wraca mąż:D :D Dziś jest mój 27 dc, przy normalnym cyklu czekałabym na okres a tak to nawet nie wiem czy owulacja już była:( dziś temp miałam 36.6 czyli biorąc pod uwage że wczoraj miałam 36.4 można mówić że skoczyła, choć z tego co czytałam skok jest wtedy gdy temp jest większa od najwyższej temp z sześciu temp niższych o 0.2, a ja pięć dni temu miałam 36.6 ale jakby wtedy była owulacja to temp by mi się utrzymywała wysoka a nie spadała znów do 36.4. Ufff mam nadzieję że bardzo nie pokręciłam i wiecie o co mi chodzi:P śluz płodny jeszcze jest, ale jajniki już nie bolą. Zobaczymy jaką temp będe miała jutro. Najważniejsze że mąż będzie i się będziemy cały weekend przytulać. ajlin głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mój dziś myślał ze dostałam okres i tak sie zmartwił :) umnie też jest dziwnie z cyklem w gru 32 a w styczniu 40 dc ciekawe co bedzie w tym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli brzuch i piersi nadal :( coś jakiś lipny ten okres :( może dlatego, że wywoływany? Teraz czekam do pn i będę walczyć... mam nadzieje, że jednak to tylko efekt uboczny odstawienia tabletek anty albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin mam dzieje ze własnie w tym problem i bedzie lepiej a ja leże sobie w łóżku bo mi zimno a tak po za tym to chce ze by mój zrobił mi kolacje dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, no i jednak niecierpliwosc i ciekawosc mnie dopadly. Wczoraj kupilam test i jakos nie moglam juz czekac do jutra. Wiec dzisiaj rano postanowilam testowac :) ....no i pojawily sie dwie kreseczki!!!! co prawda jedna byla jasniejsza od drugiej, ale mam nadzieje, ze test sie nie pomylil. Umowilam sie nawizyte na przyszly piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. Wróciłam od gina i w lewym jajniku jest pęcherzyk,wielkość prawidłowa i w niedziele , poniedziałek i wtorek mamy się starać.Mój był ze mną u gina i lekarz kazał mojemu pracować w te dni:)) To dobra wiadomość ale zła to taka że być może mam polipa,gin powiedział że musimy zaczekać i jak nie zajde to mam wrócić do niego i sprawdzi czy to polip.Jak tak to czeka mnie operacja czy zabieg.Nie wiem sama.Musze poszperać w necie coś o tym:(( Madzia może ty nam jutro dobre wieści przekażesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik TO WSPANIALE< CIESZE SIĘ:)) MOJE GRATULACJE!!! Mam nadzieje dziewczynki że powoli będzie się nam powiększać grono przyszłych mamuś. To na którą z nas teraz kolej,hm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik983 to gratuluje!!!! super :) mamy kolejną której się udało :) widzę, że dziś lepsze wieści na forum :) diana22 to trzymam kciuki by się udało i też ujrzysz dwie kreseczki :) MISIA 83 ANULKA dziękuję za wsparcie... bo niby się staram nie myśleć i niby wszystko przemawia za tym, że będzie dobrze... ale i tak się boję... dobrze że mój ma wolne to pojedzie ze mną i jakby co to nie będę musiała sama wracać. A Tobie dlaczego zimno? czyżby jakieś objawy? :) czy przeziębienie? a co do kolejni po dwie kreski to ja się chętnie zgłoszę :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ogromnie się cieszę i gratuluje z całego serca:D buźka mi się roześmiała jak przeczytałam że są dwie kreseczki:) dbaj o siebie kochana a może zrób dzisiaj betę tak dla pewności?? diana no to trzymam kciuki żeby staranka były owocne i żeby ten polip to nie było nic groźnego:) dziewczyny trochę cierpliwości i zobaczycie że wszystkie zafasolkujemy:) a ja wczoraj miałam owulację, tak mi się przynajmniej wydaje bo wieczorem miałam specyficzny ból brzucha i co już kiedyś zauważyłam jak mam dni płodne i bliżej owulacji to psuje mi się cera - zawsze cos wyskoczy, jakiś syfek i ogólnie cera mi się pogarsza. Teraz jak mierzę temp i obserwuje sluz to widzę że to ma powiązanie:) no i dziś rano temp 36.7 , takiej wysokiej jeszcze w tym cyklu nie miałam. Wczoraj mieliśmy się przytulać z tż ale po piwku padliśmy jak muchy:) za to dzisiaj rano nadrobiliśmy. Także teraz zobaczymy jak to wszystko się rozwiąże. Madzik jeszcze raz gratuluję i pisz no tu nam jak się czujesz i w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wczoraj padłam jak mucha tak ze ząbki myłam jak sie przebudziłam w nocy. dlatego nie było mnie na forum a tu takie rewelacje madzik gratulacji och jak sie ciesze:):):) tylko do nas zaglądaj ze by nam topik nie pad bo już tak nasz mało. dziewczyny to taka dobra nowina wiec nie podajemy sie ciekawe jak z gruchaweczka bedzie a diana też nas może zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA 83 ANULKA u Ciebie też jeszcze nic straconego :) może Ty też nas zaskoczysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) bardzo Wam dziekuje za mile slowa. Dzis rano powtorzylam test i znowu dwie kreski. Takze mysle, ze nie powinnam miec watpliwosci, chociaz jakos to jeszcze do mnie nie dotarlo. Na razie jeszcze nikomu nie powiedzialam, poza mezem, tylko z Wami podzielilam sie dobra wiadomoscia :) poki co chce poczekac do wizyty w piatek i zobaczyc co lekarz powie. A ogolnie powiem Wam ze nie zauwazylam jeszcze jakichs szczegolnych objawow. poza bolacymi piersiami i od czasu do czasu lekkim kluciem brzucha jak na @ wszystko w jak najlepszym porzadku. No to teraz czekam na Wasze wyniki i strasznie mocno trzymam kciuki! pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, gratulacje:D Cieszę się razem z Tobą:) Monique, diana, ajlin, trzymam kciuki żeby wszystko u Was było nareszcie dobrze:) Pamiętajcie, że pozytywne nastawienie dużo daje:) U mnie dziś 13dc. Jest śluz płodny, więc bierzemy się do pracy:) Tak bym chciała żeby tym razem się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli jajnik i pieką piersi... jakoś nie przeszło po @... może dlatego, że wywołany i hormony nie opadły albo coś? Mam nadzieje, że w pn USG będzie ok i w środę na wizycie pani gin coś mądrego wymyśli :) choć ją znając to różnie może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Pippi owocnych staranek w takim razie:) A ja dziewczyny zgłupiałam:( wczoraj miałam temp 36.7 a dziś zleciała na łeb na szyje i miałam 36.4. Nie wiem o co chodzi bo na 80% jestem pewna że w piątek miałam owulację a ten wczorajszy skok temp tylko by to potwierdzał, natomiast dziś ten spadek. Nie wiem już sama o co chodzi. W poniedziałek muszę zapisać się jak najszybciej na wizytę do gina bo to już mój 29 dc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka a może ten spadek temperatury to na @? może owu była wcześniej jednak? trudno powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin na pewno wcześniej nie bylo owu bo wykres tego nie wskazuje tzn nie było skoku temp wcześniej to po pierwsze a po drugie to dopiero teraz co pisałam miałam wszystkie objawy dni płodnych. więc są trzy wyjścia - owu jeszcze nie było, temp mam zakłóconą bo nie spałam 4 godzin, cykl jednak bezowulacyjny. Zobaczymy jak bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. U mnie staranka w pełni, tylko jutro mam wizyte u stomatologa usuwanie ósemki, nie wiem czy znieczulenie nie zaszkodzi starankom.Jak myślicie? Może to i głupie pytanie,sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak wam mija niedzielne popołudnie bo ja chciałam iść na mały spacer ale mój jak zwykle ogląda jakiś sport a ja sie mudze mało tego nabiłam sobie guza bo mi sie półka sama otworzyła tak zwany barek strasznie boli:( ja chyba w sobote miałam owulacje a mój był zmęczony i boje sie ze zmarnowaliśmy okazje :P choć z drugiej strony to troche sie zmartwiłam ze nie umiałam go namówić potraktowałam to jako moją po raszkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana nie umiem ci doradzić wydaje mi sie ze chyba tylko stres przed wizytą jeśli sie boisz może przesunąć owulacje ale to tylko moje spekulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie olcik....................26.................5............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................1................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................7..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa] SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie dziewczyny tyle nas było szkoda ze już nie które nas nie odwiedzają UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze Madzik983.............27................3...................usa madzik jeśli coś nie tak to popraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana nie wydaje mi się żeby zaszkodziło:) ja też jutro mam wizytę u dentysty:) Misia pamięta że po owulacji jajeczko ,,żyje" jeszcze 24 godz także możecie jeszcze działać:) super że odkopałaś naszą tabelkę, zaraz muszę ją poprawić bo to mój 2 cykl starań:) Co do Twojej porażki to ja bym tak tego bardzo do siebie nie brała, wiem po sobie, mąż czasami ma ochotę a ja nawet bym chciała ale jestem tak zmęczona że nie daje rady, a zwróć uwagę że facet zazwyczaj bardziej się musi napracować:P Także działajcie dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×