Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Dziewczyny a zastanawiałyście się nad płcią dziecka? Wiem że dla nas najważniejsze jest aby urodziło się zdrowiutkie i przy pierwszym dziecku płeć nie ma dużego znaczenia.Czytałam jednak o chińskiej tabeli płci,sprawdza się wiek matki i miesiąc poczęcia,a ona pokazuje płeć jaką rzekomo będzie miało maleństwo. Co o tym myślicie? Sprawdziłam siebie, brata i jego córcie i się sprawdziło,nie wiem przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tak z innej beczki bo mam do Was prośbę, mogłybyście zagłosować na zespół mojego kolegi? http://www.cocacola.pl/cokelivefreshnoise/ProfilArtysty.aspx?musicArtistID=4381 trzeba się zarejestrować na tej stronie, potem wejść w ich profil (zespół freshandfanki), kliknąć glosuj, poproszą o nr tel na który wyślą kod, który trzeba wpisac i głos oddany:) będę Wam bardzo wdzięczna bo chciałabym żeby im sie udało:) aha oczywiście wszystko jest za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kasia mi też sie podoba twoja sukienka ja wogule lubie sie w prostych fasonach bo sukienka ma tylko podkreślić nasza urode a nie zaćmić ja ostatnio stawiam na dodatki. a co do mojego testowania to czekam do 18 marca bo ostatnio moj cykl miałam 40d choć przeciętnie 33d wiec z testem czekam jeszcze tydzień a jeśli miała bym tym razem też 40d to na wszelki wypadek przytulanko tyło i w poniedziałek. dziś coś mnie bolał brzuszek i na pewno jajnik dawał sie we znaki i teraz problem czego to był objaw hmmmmm trzeba czekać cierpliwie ,choć jeszcze we wtorek miałam ślady śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita monie dziś już ładniej od wczorajszego ponurego dnia a jeśli prognoza sie sprawdzi to w niedziele istne szalestwo 15c w krakowie ma być:) cudnie było by sobie tak pospacerować w słonku. madzik ty to masz na co dzień słoneczko tylko mi nie pisz ze byś deszcz chciało lub śnieg bo cin zapakuje i pocztą wyśle hihi ajlin słonko nasze jak sie czujesz przeszło :) może ty uważaj na teściową kto wie czy cyjanku ci nie do sypała :P a to taka dygresja do mojej hihi mąż myśli ze sie pogodzimy do świąt a ja wiem ze to nie możliwe nie dam sobą kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj już dobrze :) nareszcie :) MISIA 83 ANULKA współczuje teściowej. Moja też jest nawiedzona :( niby nie ma nic złego na myśli, ale ona jest bardzo staroświecka, a my zdecydowanie nowocześni. Poza tym, czasami mogłaby sobie odpuścić i nie komentować wszystkiego :P mnie bolą jajniki od kilku dni :( najpierw bolał prawy wczoraj lewy :( jak ja tego nie lubię :( a co u was dziewczyny? MISIA 83 ANULKA a masz jakieś przeczucie co do braku @? :) trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny katastrofa dostałam okres przed chwileczka koniec tego mam tego dość jak sie skończy ide do gin i chyba sobie odpuszczę nic nie bede robić nic kontrolować łeeeeeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia:( :* 🌼 ❤️ Dziekuje dziewczynki za mile slowa:) Ja wpadlam tylko na chwilke bo mam kupe roboty w pracy:( Wczoraj do 23 stroilismy sale;d;d wyszlo pieknie tylko mam zle przeczucia ze balony sie spompuja do jutra:) a teraz druga sprawa:) bylam wczoraj u doktorka:) no i widziałam mojego Bąbla:) ma juz prawie 3 cm, machał do nas rączkami i nóżkami:) Chwilami zasypial to lekarz poruszal brzuchem i sie budzil:) Nawet mam fotke z profilu gdzie widac nosek:) Jest przepiękny:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta. Misia bardzo mi przykro, ale mam nadzieje, ze przetrzymasz. A nie chcialabys sprobowac z testami owu? Ja niebardzo w nie wierzylam a jednak okazaly sie pomocne. Gdybys chciala to moge Ci nawet wyslac, bo ja kupilam za duzo i mam je caly czas w domu. Musialabys mi tylko jakos adres podeslac ale to akurat nie powinien byc problem. Wiem ze dlugo sie juz staracie... Kasia to jak daleko Ty juz jestes? Ktory to tydzien? Ja wrocilam wlasnie od mojego gina i dowiedzialam sie ze moj groszek ma 6 tygodni i dwa dni. Faktycznie niewiele jeszcze bylo widac, ale doktor powiedzial ze na ten wiek rozmiar pół centymetra jest jak najbardziej prawidlowy. Nastepna wizyta za 3 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia bardzo współczuje ale nie poddawaj się kochana.Ja też nie wiem co mnie czeka za półtora tygodnia,narazie tempka wysoka.Ale czy to dobry zwiastun czy tylko podniesiona bo może po tej ekstrakcji tak jest,nie wiem. Kasiu i Madzik ciesze się waszym szczęściem i waszymi kruszynkami. A I tobie Kasiu życzę PIEKNEGO DNIA ŚLUBNEGO:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę bo zaraz jadę do domku, tzn do rodziców :) Kasia i Madzia, ale Wam zazdroszczę :) widzieć swoje malutkie bąbelki to pewnie cudowne uczucie jest :) Ja byłam wczoraj u mojej dr, odebrałam wyniki z cyto, nie jest dobra, ale jest lepsza niż poprzednia, ginka mówi że spokojnie mogę się starać o dziecko, że nic nie stoi na przeszkodzie, ale muszę być pod jej stałą opieką, powiedziała mi że jest dobrej myśli co do mojej osoby, w lipcu mam przyjść na kontrolną cyto, ale śmiała się że pewnie będę wcześniej bo będę w ciąży, fajnie by było :) Także mogę rozpocząć starania, w sumie to na razie czekam czy przyjdzie @, bo specjalnie się nie zabezpieczaliśmy teraz, więc może akurat, he he. A jak nie, to faktycznie muszę wypróbować testy owulacyjne, jestem jakoś sceptycznie do nich nastawiona, ale widzę że Madzi się udało, to może i mi też :) Madzia, a powiedz mi ile dni testowałaś te testy aż wyszły 2 kreski, zupełnie się na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, napisałaś że masz więcej tych testów owulacyjnych, mogłabym od Ciebie odkupić nawet :) Daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique ja zaczelam z testami owu w 9 dniu cyklu, chociaz mowia ze zaraz pp@ powinno sie zaczac. Takze testowalam przez 10 dni, a 11 dnia wieczorem wyszedl pozytywnie. Rano na drugi dzien zabralismy sie do roboty. Bo w instrukci pisza, ze owu nastepuje w ciagu 12 do36 godzin po pozytywnym tescie. W sumie kupilam te testy bardziej z ciekawosci, bo chcialam sprawdzic jak to dziala. A okazaly sie pomocne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja chyba też z ciekawości sobie je zakupię :) Może tak jak tobie, mi też pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co tu tak puściutko? Jak wam mija sobota?,Piękna była pogoda na spacer ale mój M niestety był w pracy.Jutro nadrobimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie odzywałam sie ale już jestem ostatnie dwa dni były bardzo słoneczne mam nadzieje ze były cudne spacerki. kasia mam nadzieje ze slub sie udał i jako młoda żona czujesz sie spełniona całuje gorąco z tej okazji ciebie i twego małżonka a może bardziej jego hihi :P madzik ,Pipi , ajlin dzienki za słowa otuchy ale jak same wiecie już troche sie staramy i bardzo liczyłam ze teraz sie uda. Madzik co do testów owulacyjnych pewnie je spróbuje ale najpierw idę do gin bo nawet mój chce zemną iść a do niedawna nie było takiej opcji testów chyba nie ma sensu ze byś mi wysyłała bo dzieli nas duża odległość ale miło był ze o tym pomyślałaś, jesteś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie odzywałam sie ale już jestem ostatnie dwa dni były bardzo słoneczne mam nadzieje ze były cudne spacerki. kasia mam nadzieje ze slub sie udał i jako młoda żona czujesz sie spełniona całuje gorąco z tej okazji ciebie i twego małżonka a może bardziej jego hihi :P madzik ,Pipi , ajlin dzienki za słowa otuchy ale jak same wiecie już troche sie staramy i bardzo liczyłam ze teraz sie uda. Madzik co do testów owulacyjnych pewnie je spróbuje ale najpierw idę do gin bo nawet mój chce zemną iść a do niedawna nie było takiej opcji testów chyba nie ma sensu ze byś mi wysyłała bo dzieli nas duża odległość ale miło był ze o tym pomyślałaś, jesteś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wykorzystywaliśmy ładną pogodę i weekend prawie cały poza domem spędziliśmy :) Kici Kasia mam nadzieje, że Twój weekend (a w zasadzie ślub) był wspaniały i niezapomniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo wreszcie cos sie ruszylo na naszym topiku. Ale faktycznie w weekend nie zawsze sie chce zasiasc do komputera. Heej Kasia-jak tam slub sie udal? Mam nadzieje ze wszystko zgodnie z planem. Misia, faktycznie to dobry pomysl, zebyscie razem z mezem sie do gina wybrali. Ajlin a jak Ty sie czujesz? Chyba juz lepiej co? Ech. Szkoda, ze jutro znowu poniedzialek. Ale licze na to ze ten tydzien zleci szybko. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik983 tak już dobrze, dziękuję :) teraz wypatruje dni płodnych... ale sama nie wiem kiedy ich oczekiwać... dziś 14 dc to może niedługo. Jakoś szczególnie się nie staramy na razie... do szczęścia wystarczy mi jak @ przyjdzie w jakimś normalnym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed snem zajrzałam do was:)) Misia to dobrze że razem pójdziecie do ginekologa, a jest trudno w wielu przypadkach mężczyzne nakłonic już nie mówiąc o tym że sam to zasugeruje.Będzie dobrze,a kiedy się wybieracie? My byliśmy dziś na długim spacerku, w powietrzu czuć wiosne a ona tak mnie zawsze napawa optymizmem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak mija tak nie lubiany poniedziałek.Ja robie generalne porządki wiosenne.Sortuje garderobe, niepotrzebne oddaje albo wyrzucam.Przeglądam szafe,szafki itp słucham przy tym pioseneczke ''jestem mamą to moja kariera'':)) Odzyskałam energie bo przyznam się że zimą często jestem ospała może to przez moje niskie ciśnienie.Ale wiosną jestem jak nowo narodzona,odzyskuje energie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi smutno, że słoneczko zniknęło :( poza tym bolą mnie obtarte nogi :) czekam sobie na owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, ech poniedzialek... mam nadzieje, ze dzis szybko zleci.. A dzis postanowilam, ze powiem mojemu szefowi o ciazy...... no i powiedzialam :) W sumie strasznie sie balam co z tego wyniknie, ale bylo bardzo milo. Szefo sie ucieszyl, pogratulowal i zapytal czy chcialam i planowalam, a ja na to, ze jak najbardziej :) Powiedzialam mu tez, ze na razie tylko jemu chcialam to oznajmic, bo czulam, ze tak bedzie fair. No i mysle, ze dobrze zrobilam, kamien spadl mi z serca. No i juz wiem, ze nie bedzie problemu, zebym pozniej po dziecku wrocila do pracy na czesc etatu, wiec wszystko uklada sie jak na razie w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja nie pisze za często ale cały czas jestem na bieżąco:) Madzik super że szef tak fajnie zareagował:) ja też ja zajdę w ciążę pewnie będę się strasznie bała powiedzieć kierowniczce. Kasia zdaj relację jak po ślubie:) Misia smutno mi się zrobiło jak napisałaś że dostałaś @:( mam nadzieję i trzymam kciuki żeby się tym razem udało:) Ja dzisiaj na 18tą mam wizytę u gina, chciałabym wiedzieć czy wszystko ok no i zrobić cytologię.Odkąd odstawiłam tabsy jeszcze u niego nie byłam, niech mi powie jak tam moje jajniki wyglądają bez tabletek. Trochę się boję a z drugiej nie mogę doczekać tej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to bardzo dobra wiadomość,hm szef też człowiek:)) Gruchaweczka daj znać po wizycie co gin. powiedział. Kasia jak się czujesz w roli żonki? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki:) Pisze juz do Was jako zonka:D Wszystko bylo pieknie, pogoda nawet:) Nawet sie nie spodziewalam ze to wszystko tak pieknie wygladalo:) impreze skonczylismy o 1 w nocy, bylam juz padnieta:( ale wszyscy zadowoleni i rodzinka i znajomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotograficzny? to zależy czego potrzebujesz? :) taki do zdjęć, czy uniwersalny (zdjęcia filmy itp) i jak duży? do torebki czy obojętnie? :) fotografia to moje hobby to może coś podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×