Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Gruchaweczka ja tez sie caly czas martwie, baaa ja to jestem spanikowana:) lekarz mo powiedzial ze on sie od iedy sie dowiedzial ze zona jest w ciazy, teraz córa ma 5 lat i do tj pory boi sie o nia kazdego dnia! tak juz jest:) ja latam na usg co 2 tyg i jeszcze mi malo:) Monique nic sie nie martw, jestes w ciazy:) a to ze brzuszek boli to normalne jest tak jak gruchaweczka napisala:) ejjj wlasnie, gdzie jest Pippi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Rano testowałam, jestem w ciąży :) Dzisiaj wyszła 2 kreska, o wiele mocniejsza niż w czwartek :) Ale sie cieszę, ale zarazem oczywiście martwię co na to moi rodzice i moi przyszli teściowie, Moi będą się pewnie cieszyć, ale nie wiem co na to rodzice mojego P, bo oni są bardzo religijni i mogą nie akceptować tego, że przed ślubem zaszłam, mimo że mamy do niego 3 miesiące :( No ale zobaczymy, na razie nic nie mówimy, muszę się umówić do lekarza, z moich obliczeń do dopiero2 lub 3 tydzień ciąży. Uspokoiłyście mnie z tym brzuchem, bo się martwiłam, że coś może być nie tak, skoro mnie tak pobolewa. A dzisiaj mieliśmy z moim P naukę tańca, pierwszy taniec na ślub :) Fajna zabawa, ale i tak nie mamy wybranej piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 gratuluję :) Tylko pozazdrościć. Czy u Was też rano był śnieg? Bo u mnie do 12 cały czas padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji i ja się dopisuję, choć starania zaczniemy po podstawowych badaniach. NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................2.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie ajlin.....................23.................3........... .......dolnośląskie MISIA 83 ANULKA......27.................8..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa] SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................5............. ..dolnośląskie aniauu..................25.................0.................mazowieckie dziewczyny tyle nas było szkoda ze już nie które nas nie odwiedzają UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze Madzik983.............27................3................ ...usa gruchaweczka........26................2.................. .. monigue222...........28................1................. ...dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique a nie mówiłam:D gratuluję więc oficjalnie:) U mnie wczoraj cały dzień praktycznie padał snieg, dzisiaj jeszcze go trochę zostało ale na szczęście od rana jest piękne słońce i bezchmurne niebo. Tak się zastanawiam czy ominą mnie ciążowe dolegliwości - jestem w 4 tyg od zapłodnienia a jeszcze oprócz bólu brzucha i pełniejszych piersi nic nie odczuwam:) Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka to pozazdrościć :P Ja się źle czuje :( nie wiem, jakoś dziwnie. Mam awersję do alkoholu, ciągle mi się w głowie kręci i jestem strasznie zmęczona. Może to przed @? ale ze stresu... sama nie wiem co to. W przyszłym tygodniu testuję... zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Właśnie wróciłam z week od rodziców :) Na razie nic im nie mówiłam, jutro będę się umawiać na wizytę z moją dr. Ajlin, a może to fasolka?? Ja miałam bardzo podobne objawy. Teraz chce mi się ciągle spać, i tak jak pisałam wcześniej brzuszek mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczkaoby Ci cała ciąża przeszła bez cięższych dolegliwości, tylko pozazdrościć. ajlin koniecznie testuj i daj nam znać o wynikach :) Monique jeszcze raz gratuluję i daj znać kiedy wizyta. Mnie chyba jakieś wiosenne przesilenie dopadło albo to już na @ się zbiera. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy fasolka... jakoś nie czuje by to było TO. Myślę, że to jakiś wielki, złośliwy psikus ze strony mojego organizmu :( ale zobaczymy. Dziś 28 dc... nie wiem kiedy testować... więc postanowiłam, że jak długo wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 7 tygodniu ciąży. Termin na listopad. Pierwsze objawy to brak okresu i ból piersi potem bolący brzuch więc postanowiłam zrobić test. Pojawiły się dwie magiczne kreseczki. hura!!! Umówiłam się na wizytę go ginekologa żeby potwierdzić i okazało się że 5,4 tydzień. Dolegliwości jak narazie brak, nie ma mdłości ani wymiotów tylko ból piersi, być może jeszcze za wcześnie, może pojawią się później. Teraz jestem po badaniach i czekam na wyniki żeby pokazać lekarzowi. Już nie mogę doczekać się USG ale jeszcze za wcześnie. Trzymam kciuki na wszystkie starające się pary i życzę zdrówka przyszłym ciężarówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu dziękuję :) ale się nie nastawiam. Wydaje mi się, że to przypadek... nie wiem tylko skąd ta awersja do alkoholu... może to od żołądka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P wiadomo było, że niewiele :P negatywny... więc samopoczucie złe to chyba jednak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa, ajlin wiedzialam, ze nie wytrwasz:) trzeba bylo poczekac bo nie wiadomo jakie masz cykle. Moze to dopiero polowa Twojego cyklu:) tfu tfu tfu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) źle się czułam i brałam ostatnio leki i wolałam się upewnić, że to nie ciąża. Teraz spokojnie poczekam do @... mam nadzieje, że przyjdzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin długo nie wytrzymałaś. Ale ja i tak trzymam za Was wszystkie kciuki:) Witaj Agnes86. Gratuluję maleństwa! Myślę że chyba usg to już robić można, w sumie to dlaczego nie? Mam pytanko do dziewczyn w ciąży. Czy miałyście zlecone badania na hiv? Bo siostra moja jest w ciąży i właśnie robiła to badanie, ciekawa jestem czy każdy je robi. Wreszcie trochę słońca, oby już została ciepła wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kasia moja siostra jest dokładnie w tym samym tygodniu co Ty :) Przy okazji gratuluję! Może to zależy od lekarza?. A Wy dziewczyny chodzicie do lekarza który też pracuje w szpitalu? Bo podobno dużo dziewczyn tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi koleżanka poleciła fajną panią dr. Dużo dziewczyn jest z niej zadowolonych. I akurat pracuje w jednym z naszych szpitali, ale chyba to nie jest aż tak ważne. Najważniejsze żeby była dobra. Zobaczę jak pójdę na badania jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
Badanie na HIV jest zalecane ale nie jest niezbędne zależy to od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzisiaj się umówiłam do mojej dr, dopiero na przyszły czwartek, bo mówi że może jeszcze nie być nic widać, wiec na spokojnie mam przyjść w przyszłym tygodniu. Bardzo się cieszyła i mi gratulowała :) Mam pytanie do dziewczyn już w ciąży, bo ja znów mam problem z moim brzuchem, nie dość że mnie pobolewa, to normalne, bo wiem, ale mam go strasznie wzdęty :( Wyglądam jak balon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ajlin no faktycznie długo kochana nie wytzrymalaś:P może i to być za wcześnie, ja robiłam 2 dni po spodziewanej @ i wyszła mi blaedziutka druga kreseczka:) teraz czekaj na @ a jak nie przyjdzie to restuj. Ja nadal uważam że powinnas mierzyć temp, łatwiej by Ci bylo okiełznać swoje cykle:) monique wzdęty brzuch to też normalka, ja taki miałam:) teraz już trochę lepiej. Po prostu woda może się zatrzymywać w organizmie, do tego wszystko w środku się zmienia, także może i wywalić brzuchol. nic się nie przejmuj:) Agness86 witaj:) ja też mam termin na listopad:D dlaczego uważasz że 7 tydz to za wcześnie?? ja jestem 4 tyg od zapłodnienia i mam zamiar coś jutro zobaczyć:P Ja chodzę do gina który przyjmuje w szpitalu:)ale to też przypadek, choć gdybym szukała to zwróciłabym na to uwagę:) No właśnie dziewczyny jutro mam pierwszą wizytę u gina:) nie mogę się doczekać a z drugiej strony boję się jak nie wiem co:( mam nadzieję że z fasolką wszystko ok i ta wizyta mnie trochę uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique, to normalne, ze brzuch sie "nadyma" :) pamietaj, zeby pic duuuuuzo plynow, to bardzo wazne. Agness- 7 tydzien to nie jest za wczesnie na wizyte, ja bylam w 6tym i co prawda serca jeszcze nie uslyszalam, ale moglam juz zobaczyc mojego pol centymetrowego groszka :) Powodzenia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadłam na chwilke bo dziś mój mąż jest w domku i nie pozwoli mi siedzieć w necie zamiast sie nim zająć hihi ajlin przynajmniej sukienkę ślubną nie będziesz musiała poprawiać pewnie to małe pocieszenie. mamuśki mam nadzieje że sie bobrze czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA 83 ANULKA ja wiem czy marne... narzeczony też stwierdził, że mamy czas i może w przyszłym cyklu się uda :) poza tym mam jeszcze jakąś malutką nadzieję :) jeżeli teraz cykl się normalnie skończy - nie wywołaniem @ :P to chyba zacznę mierzyć temp. a przynajmniej spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin na pewno się uda w następnym cyklu :) Ja zaczynam się brać za siebie, trochę sportu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×