Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KSIĘGOWA - FORUM

FORUM KSIĘGOWO -RACHUNKOWE - PYTANIA I RADY- ryczałt,PKPiR, księgi-

Polecane posty

Gość gość
Widzę, że pytałaś o to samo na forum inforu "po chłopsku", przynajmniej odpowiedź dostałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 616
Jeśli czegoś nie wiesz, a korzystasz z księgowości internetowej, powinnaś mieć w pakiecie możliwość konsultacji z księgowymi współpracującymi z serwisem. Ja mam akurat konto w szybkafaktura.pl i zawsze szybko mi odpowiadają na wszystkie pytania i co najważniejsze prostym językiem. Czy w innych platformach też jest taka funkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
zawsze szybko mi odpowiadają na wszystkie pytania i co najważniejsze prostym językiem>>>a ja mam nieodparte wrażenie że na nic nie odpowiadaja tylko płacą ci za spamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby kto mi płaci? Szybkafaktura.pl? Byłoby miło, ale bez żartów. Po co firma, która ma kilka tysięcy lajków na samym Facebooku miałaby mi płacić za spamowanie? Myślisz, że oni się nie umieją normalnie zareklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna1284
dziewczyny zachęcam was do zakładania własnych działalności.. nie ma nic piękniejszego niż to że sama dla siebie jesteś szefem a nie dla jakiegoś pryncypała..ja się odważyłam i prowadzę teraz niewielki butik.. mam pracownicę i jestem w końcu zadowolona :) oczywiście początki nie są różowe ale z pomocą dobrych osób i odpowiednich narzędzi na pewno poradzicie sobie, baby! zakładając firmę najbardziej bałam się tej całej papierologii ale i z tym sobie poradziłam. Korzystam z programu Mała Księgowość i Faktura VAT Pakietu Przedsiębiorcy, które pomagają mi ogarnać cały ten bałagan ;) programy mam zintegorwane dzięki czemu oszczędzam mnóstwo czasu. To co pojawi się w fakturze VAT automatem księgowane jest w Małej Księgowości. polecam : www pakietprzedsiebiorcy pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×