Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olinka73

Powiekszanie piersi własnym tłuszczem

Polecane posty

Gość gość
Pisałam już tu o moim zabiegu u dr.grzesiak , zrobiła mi nierówne brodawki i krzywe sutki, dodatkowo miałam zabieg podniesienia biustu i powiększenie tłuszczem. Na ostatniej wizycie pani dr. mnie za to przeprosiła i powiedziała że to poprawi, nie chciałam już tłuszczu więc zapytałam czy mogę zrobić sobie implanty. Dr. stwierdziła że oczywiście mogę i już chciała mnie zapisać na kolejny zabieg. Szczerze mówiąc po tej nieudanej operacji chciałam to skonsultować z innym lekarzem W tym wypadku wybrałam klinikę Dr. Ambroziaka. Spotkałam się z zupełnie innym zdaniem. Chciałam poprawić te nierówne sutki i brodawki ale stwierdził żebym dała sobie pół roku czasu by blizny były mniejsze i żeby nie było za szybko. Odradzał mi również implanty bo nie będzie to dobrze wyglądało. Zdziwiłam się , a on mi na to że nie chce mnie naciągnąć na pieniądze , chce abym była zadowolona. Więc jak na razie dałam sobie na wstrzymanie , zgłoszę się tam za pół roku. Bardzo żałuję że od razu tam nie poszłam, ale chciałam mieć to szybko za sobą a tam są terminy jednak odległe, nie to co u Dr. Grzesiak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam nad tym, bo klasycznego zabiegu z implantami to bym jednak wolała uniknąć. Tutaj doczytałam http://dyskretno.pl/powiekszanie-piersi-wlasnym-tluszczem/ że jak się nie ma za bardzo tłustych miejsc na ciele to metoda odpada. Ogólnie jestem bardzo chuda, to i piersi mam małe. Nie pytałam jeszcze żadnego lekarza o to, bo na razie to się tylko zastanawiam, ale miała ktoras z was ten zabieg, chodzi mi o szczupłe dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie ma skąd pobrać tłuszczu a chce się powiększyć piersi poczytajcie o aquafillingu. Podobno efekt jest bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam taki zabieg we wrzesniu-15, na poczatku piersi byly ladne, ale po ok 6 tyg tluszcz sie calkowicie wchlonal i piersi wrocily do pierwotnej wielkosci i ksztaltu. Zabieg jest drogi, a efekt tylko tymczasowy. TERAZ JESTEM JUZ 1,5 tyg po wszczepoeniu implantow, piersi sa super, i efekt trwaly, a cena nizsza niz przy wlasnym tluszczu. Wiec jesli nie wiecie jaka metode wybrac to od razu decydujcie sie na implanty. Unikniecie dodatkowych kosztow i podwojnego bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary gość
Cześć Dziewczyny ja też się poddałam tej metodzie powiększania piersi w Klinice Dr Grzesiak. Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Opieka super i bardzo profesjonalny kontakt z pacjentem, troska, odpowiedzi na wszelkie pytania i przede wszystkim czas jaki poświęcają na pomoc w podjęciu właściwej decyzji. Co do efektów - w moim przypadku nie ma spektakularnych efektów w biuście, ale za to smukłe biodra i uda - bezcenne. Na dojście do siebie musicie liczyć tak z tydzień i bolą bardziej te miejsca, z których był pobierany tłuszcz, a piersi prawie w ogóle nie są bolesne. Miejsca po pobieraniu tłuszczu przez jakiś czas trzeba masować (polecam masaże lekarskie) i to jest najbardziej bolesne, ponieważ trzeba rozmasowywać naprawdę duże siniaki jakie powstają po pobraniu. To jest hardcore. Po tygodniu/10dniach zdjęcie szwów i wtedy jest już naprawdę ok. Przed podjęcie decyzji polecam konsultacje u lekarza wykonującego ten zabieg. Warto być w 100% przekonaną i znać wszystkie za i przeciw tej metodzie. Jeszcze jedna uwaga z mojej strony. Jeśli któraś z Was myśli o tej metodzie ale nie ma zbyt dużo tkanki tłuszczowej a zależy jej na efektywnym powiększeniu piersi warto aby się zastanowiła nad implantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia1166
DO zrobiłam piersi w Lipoline Powiedz prosze u jakiego doktora robiłaś piersi , ja chce sie tam wybrać bo robiłam aquafillinf ale nie jestem zbyt zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfanati
Polecam klinikę Bonadea w Krakowie. Zabiegi prowadzi jedyny Certyfikowany Lekarz Medycyny estetycznej w malopolsce, Miedzynarodowy trener technik zaawansownych z toksynny botulinowej, wypelniaczy, nici liftingujących. Cena zabiegu 3700 zł Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny dużo z was pisze o tym zabiegu odssysania tłuszczu z brzucha lub ud i wszepieniu w piersi.Nie wiem tylko czy wiecie ,że czasem te zabiegi się nie udają a mianowicie tłuszcz może się nie przyjąć.To zależy od doświadczenia chirurga plastycznego bo jeśli zaaplikuje zbyt dużą ilość tłuszczu zwyczajnie się wchłonie i nie powiększy nam się gruczoł piersiowy,rekonwalescencja jest krótka i niebolesna.Jeśli zabieg się nie przyjmie stracicie pieniądze.Poczytajcie sobie na internecie o tym.Już lepiej kupić takie tabletki które nie kosztują majątku a powiększą wam biust minimum o ten 1 rozmiar + krem do biustu po co chcecie wydawać tyle tysięcy na zabieg jak taki sam efekt uzyskacie.dziewczyny zastanówcie się -> http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tą metodę, Efekt jest bardzo naturalny. Piersi nie są twarde. Miałam taki zabieg w http://lagunaestetica.pl/ rok temu i wygląda wszystko super. Trzeba tylko trzymać wagę- nie chudnąć i nie tyć gwałtownie. Dolegliwości bólowe są po zabiegu to oczywiste, ale do zniesienia, z resztą są środki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że opinie są mocno podzielone ale może przechylę szalę na pozytywną stronę. Zrobiłam zabieg pół roku temu i moje piersi wyglądają bardzo naturalnie, nie są sztywne, nie ma żadnych grudek, zbitek ani tego typu historii. Pozatym rozmiar mniej w udach więc nad czym tu się zastanawiać. Polecam La Perlę, bo naprawdę się tam mną fachowo zajęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulkaZW
To u mnie inna historia, bo chciałam mieć powiększony biust jakąś bezpieczną i naturalną metodą i właśnie myślałam o powiększeniu własnym tłuszczem, ale jak się okazało, to mam za mało tkanki tłuszczowej na taki zabieg. W sumie wiem, że jestem szczupła, ale byłam pewna, że wystarczy :((( Lekarz na konsultacji powiedział, że ewentualnie można nim zrobić drobne zmarszczki, policzki, ale na piersi nie wystarczy:( Czy polecacie jakieś rozwiązanie? Wspominał też o metodzie aquafilling, lub że lepiej poczekać jeśli chcę tylko w ten sposób. Może iść do innej kliniki? Nie wiem co robić, bo implantów nie chcę, a piersi chciałabym mieć większe. Ostatnie 2 lata na siłowni jeszcze je ciut zmniejszyły. Moja koleżanka, która mi Ich poleciła, jest bardzo zadowolona z efektu, choć mówiła, że początkowo były trochę większe niż teraz (minęło pół roku) robiła tu http://centrumliposukcji.pl/ i ja tam pojechałam, ale nie zrobili :( Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie po każdej liposukcja miejsca podrażnionej smaruje glina i zawijajcie folia spożywcza piersi tez bardzo szybko się wygoi i zlikwiduje bóle juz po pierwszym zabiegu ulga okladajcje te miejsca na kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na powiększenie własnym tłuszczem. Wszelkiego rodzaju operacji boję się jak diabli dlatego tylko taka opcja wchodziła w grę. Przy okazji pozbyłam się boczków które były moim kompleksem czyli dwie pieczenie na jednym ogniu . Zabieg miałam u doktora Piotra Romańczuka w Stargardzie i jak coś to bardzo go polecam www.piotrromanczuk.pl. Na tyle sympatyczny i profesjonalny że wszystkie obawy od razu znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za sobą lipofillingu u dr Knakiewicza z Wrocławia. Zdecydowałam się na przeszczepienie mojego tłuszczu z brzucha w piersi. Także dzięki temu mam mniejszy brzuch i większe piersi. Zabieg wymagał kompletu dokumentów. Także koniecznie trzeba się przebadać. A jeśli chodzi o gojenie się, to u mnie trwało to krótko. I ogólnie dość szybko doszłam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę sobie powiększyć pierś, bo mam asymetrię ok. 180ml. Umówiłam się z doktorem, że mi wyciągnie 600ml. z brzucha i włoży z tego 200 do piersi. Chciałabym wiedzieć ile miałyście tego tłuszczu przeszczepiane i ile z tego zostało. Podobno potrzebny będzie powtórny zabieg, a ja nie jestem znowu taka gruba, żebym miała co przeszczepiać (54kg). A ten doktor, to mi w ogóle chciał dwie endoprotezy włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo profesjonalnie robią te zabiegi i przedewszystkim bezpiecznie z pięknymi efektami co polecam bo moja koleżanka jest nawet bardzo zachwycona takim zabiegiem i naprawdę warto co polecam zainteresowanym a to wszystko korzystajcie z usług kliniki Bona Dea a bardziej - http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam sobie u dr Majewskiej w Poznaniu ,brzuszek płaski, piersi o dwa numery wièksze,bòl masakra,zobaczymy czy siè nie wchłonie,trzymajcie kciuki żeby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, planuje sobie zrobic zabieg powiekszenia piersi wlasnie u dr Majewskiej w Poznaniu, daj znac jak efekt i ile czasu sie goilo! Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ! Mam powiększone piersi implantami Chciałam większe niż mam ale niestety większy implant się nie zmieścił Zastanawiam się nad dopełnieniem piersi własnym tłuszczem Czy można coś takiego wykonać mając już implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero bólu, zero efektu, portfel chudszy o 10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka83
Ja robilam zabieg 2 krotnie. Realne powiekszenie podczas jednego zabiegu to 1 rozmiar. Po pierwszym zabiegu bylam zachwycona ale... bylo mi malo;) to dlatego powtórzyłam i teraz z 70A mam konkretne 65D ! Jestem rok po drugim zabiegu i wszystko sie utrzymuje. Ja zabieg polecam. Jest zdecydowanie lepszy niz implanty. A i Wazne jest tez dobre oczyszczenie tluszczu-unikac wirowek! Ja zabieg mialam w Dzierzoniowie u dr Grzegorczyka. Cena byla konkurencyjna a metoda oczyszczania najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka8686
Zabieg rewelacja, można załatwić dwie pieczenie na jednm ogniu - pozbyć się z jednego miejsca i wszczepic w inne. Zawsze się żartowało na takie tematy, a tu okazuje się to niezłym pomysłem:) Sama zapisałam sie juz na konsultacje do Elite w Warszawie. Robiłam tam juz kilka innych zabiegów i zawsze byłam zadowolona wiec why not:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kitu. Wpisywałam się 24 VII 2017, miałam 1 zabieg. Lekarz wyciągnął mi z brzucha 600ml tkanki, z czego odwirował 130ml tłuszczu i wszczepił mi to do jednej piersi. Nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena3032
Nie powiększałam piersi, ale tą metodą miałam wykonywane opadające policzki. Ja jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie mamy wstrzykiwanych żadnych sztucznych substancji, tylko nasz własny tłuszcz. Po zabiegu wyglądało to troszkę inaczej niż teraz, bo tłuszcz musiał się wchłonąć. Zabieg wykonywałam w Krakowie, w SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mała
Gdybym nie była po takim zabiegu może uwierz yłabym w te bzdury, że ktoś z rozmiaru 70A otrzymał rozmiar 70 D po drugim przeszczepie bzdury !!!.Jestem po dwóch przeszczepach tłuszczu,tłuszcz nie może być wszczepiony w dużej ilości bo zwyczajnie "nie przyjmie się" Piersi są bardziej jędrne i większe o jeden rozmiar ,obserwuje niestety że z czasem są coraz mniejsze. Osobiście nie polecam tej metody ,zwyczajnie szkoda pieniędzy i efekt jet niestety tymczasowy. Miejsca z których pobierany jest tłuszcz okropnie bolą i są bardzo zasiniaczone. Potrzeba około 2 tygodni aby dojść do siebie i wrócić do pracy. Zależało mi na tym aby wyglądało to naturalnie i faktycznie tak jest ,ale powiększenie w niewielkim stopniu...owszem zaraz po w szczepieniu tłuszczy piersi były piękne ale większość objętości to niestety opuchlizna i medium które z czasem znikają i zostaje niewiele. Teraz z perspektywy czasu ,gdy wiem jak to na prawdę wygląda, jak bolą miejsca z ktorych tłuszcz zostal pobrany i tak na prawdę marne efektu w powiwkszeniu biustu to żałuję ,gdybym mogla cofnac czas to wybrałabym zdecydiwanie implanty .Trzeba to przemyśleć i zastanowić się ile mamy pieniędzy w portfelu ..jeżeli dużo to można bawić się w wielokrotne przeszczepy tak jak mnie powiedziano co najmniej 3 aby był efekt powiększenia,natomiast gdy fundusze mamy ograniczone to zdecydowanie lepiej wybrać implanty . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerre394
Zabieg jest dobry chociaż nie liczcie tutaj,że możńa piersi powiekszyć tak jak przy zabiegu wszczepienia implantów. Zabieg jest bezpieczniejszy i bardziej naturalny ponieważ przeszczepia sie w nim własny tłuszcz a nie wszczepia ciało obce.Jednocześnie daj***ardziej subtelny efekt. W zabiegach tego typu w Krakowie specjalizuje się pani doktor Joanna Jedrys: http://chirurgplastyczny-krakow.pl/przeszczep-tluszczu-do-piersi/ - daje tutaj kontakt. Na stronie gabinetu jest spory artykuł o tym jak sie do zabiegu przygotować oraz jakie są przeciwwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać cię na profesjonalną reklamę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aneta
Miałam i trochę pomogło przy moich wlesnietych sutkach rewelacji nie ma ,mąż już pół roku po zabiegu nie ma ochoty ich dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×