Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Gosia świetokrzyskie
Paweł wszystkiego naj!!!Najlepszy wiek dla mężczyzny.Mój ma 46to wiem co mówie.Krązą takie plotki że faceci po 40ce oglądają się za nastolatkami,a kobiety po 40ce za księżmi.Ale plotkom nie ma co wierzyć.Ja bynajmniej nic niepokojącego nie dostrzegam ani u siebie ani u męża.Ale prawda jest i to że wzrok po 40ce znacznie słabszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Basia nie rób tego!!!!Sam wróci!Hahaha!Ja już mam dobrze,jestem na etapie(tzn.stary)PERMEN-a,haha!raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Serdeczne dzięki, i WAM życzę wszystkiego najlepszego!!!! CO do wieku ,to z godnością trzeba przyjąć na klatę i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Madziu piszesz o kłopotach :ze cie komornicy nawiedzaja.Po pierwsze to nigdy się nie poddaj.Po drugie nikt zbyt szybko nie zajmuje gospodarstw.Jesli nie masz sama za dużo wiedzy to idż do radcy prawnego. przy powiatach przeważnie są tacy którzy udzielają porad za darmo.A w ogóle jeśli sprawy nie skierowali jeszcze do komornika to układaj się z bankami.Weż decyzję zrób ksero zanieś do banku.A jesli nawet trafiłaś do komornika to staraj się wyprzedzać jego ruchy nie czekaj aż przyjdzie tylko ty idż do niego pierwsza.I pamiętaj ze komornik to tylko człowiek i traktuj go jak czlowieka ale wiedz że od każdej jego decyzji można się odwołac.Będzie dobrze ja kilka lat temu miałam kłopoty wpadłam w panikę ,poddałam się na chwile.Ale jak sie wzięłam w garść to dzisiaj mam to za sobą.Był taki moment za żadów Balcerowicza ze odsetki od kredytów skoczyły chyba na 60%,mnustwo ludzi nie dawało rady , a wiem ze są i tacy którzy do tej pory je spłacają.Ale nikogo nie eksmitowali przynajmniej w mojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Gosia,ja mam 46,ale wolę popatrzeć na świeże mięsko,nie na zboka w kiecce.Stary mój ma 58,haha,i widzę jak nieraz się ślini,na widok młodych,zgrabnych lasek.To mu wolno,więcej nic,bo zęby w kieszeń i niech se idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
O sporo błędów narobiłam.Ale jak mnie coś ekscytuje,to nie zwracam uwagi jak piszę.A tak na marginesie to chyba jestem dyslektykiem,to proszę nie zwracajcie uwagi na moje niedociągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no iwona nie wiem czy dam rade dojechac na te impreze tak mi sie we lbie kreci ze chyba padne.porazka a jeszcze na dodatek maly dzis tak rozrabia ze szok. no ale to chyba z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Gosia nie przejmuj się ,ja już dawno przekonałam się że liczy się treść a nie opakowanie ,bo co z tego że dużo i bez błędów a głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Znajomy zmienił na nowy model.....19 lux. Dziwne to jakieś, żuje gumę, robi balony ( A ) , lepiej wygląda jak nic nie mówi. On zachwycony,stracił instynkt samozachowawczy,polegnie od kołatki nagonki , w tym przypadku nie będzie potrzebny młody gniewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Iwonko ,twój partner z pewnością troszeczkę niedowidzi .A wyraz jego twarzy to nic innego jak próba koncentracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszyskim ...byłem kur..a w biurze i jak pisałem nie wyjdę dopóki nie dostanę odpowiedzi ..ich odpowiedż z mają czas do końca czerwca ...a jak kur..a nie wyjdę to MO wezwią...no to czekałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2godz siedzenia takich jak ja pytająch się o kasę było ok..70 odpowiedz ...........pieniądze w drodze.........ale kur..a na skrzyżowaniu chyba zkręciły.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Witam pusto .Zostało już tylko 151 dni do końcowego terminu wypłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zrobiłem w banku zlecenie sms .....bo juz kur..a wstyd.....niedługo będzie 3miesiące od wydania decyzji........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
u nas znowu nic wielkie 000000000 co tam w świętokrzyskim dalej jak w kieleckim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Marmurek skoro kasa w drodze ,to może oni w tym roku koleją dopłaty rozwożą -to by wyjaśniało takie opóżnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
Gosia komornik mi zajoł juz wypłate za mleko jeszcze w grudniu mniałam oszczedności to na opłaty mniałam ale za styczen nie zapłaciłam zadnych opłat bo bieda do tego mam roczną spłate w styczniu za maszyny ale dziś z męrzem dzwoniliśmy i da sie to opuznić o miesiac ale za to dowalom nam odsetki a ty WALDUŚ nie zartuj ze zostało 151 dni ja licze ze w tym tygodniu dadza te dopłaty szmaciaze na imprezki maja aaaaaaaaaaaaaaaa zresztą szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
witam; u mnie w okolicy kilka osób dostało na początku grudnia kase i od tamtego czasu juz nikt nie dostał ku..wa jak by sie cos zacieło u mnie decyzja 1.12.10 kasy 0000 południowa WLKP.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Paweł,to żem się uśmiała z tej próby koncentracji-hahah!!!1No kurka,co mi się przypomni to parskam śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Gabi,nagotuj małemu kompociku z maku,dwa dni masz z głowy(żart oczywista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro 1 luty pewnie będą coś płacić ,a w powiatowym rok temu określili mi co do dnia kiedy dostanę pieniądze podzwonią ,im szybciej udzielą informacji,tylko oni nie chcą się naprzykrzać w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Ta z ARMiR powinna zmienić agencję na towarszyską i nie będzie zrzędziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Paweł STO LAT STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJII URODZIN !!!!!:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekino
jestem gwiazdą taką jak gwiazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
a moze by te nasze dopłaty szukać w tym programie co sie nazywa ''KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE'' może sie kurna znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
No wiesz madzia do końca tamtego tygodnia to ja też liczyłem od 29 listopada plus , ale juz to mi się znudziło łudzić nadzieją może to już ten tydzień , a kilka już mineło więc zaczynam od końca to będzie ich ubywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Tomek dobre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×