Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

do ewela prosze podaj nr do warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No jestem,jestem......ale się dzieje!!!!!!Ja cię nie kręcę ile kasy.......wiosna...widać,kasę lód puścił.U mnie okopy zrobione,ale i tak podtopi,dziś pada,kur...a deszcz.Madzia wstawaj,dawaj te teściowe!A....co do rybek w stawie,to głupie jak but,ja ich podstępem,karmie-zanęcam,po wedkarsku,a potem jak mi trzeba idę z siatką na motyle i łapie z brzegu,same włażą,stary to gada,że jeszcze takich numerów nie widział.Jezusiczku,to ja dziś na listonosza wyglądam,na tą decyzję.Już mu zapowiedziałam,że jak dostarczy to go zechlam...haha....on mi,że ma żonę-tosz ja żony ci nie zechlam człowieku-mówię-tylko ciebie i do domu dostarcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
hehehe dobra jesteś Iwonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
iwona no to dobrze ze masz takie glupie ryby w stawie. haha u nas nie ma ani jednej poszly w zeszlym i w tym roku z woda.i juz nie zarybiamy. u nas tez pada deszcz a woda na okolo jak byla ale jak teraz beda roztopy to ja sobie tego nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
pzed chwilka powiedzieli w agro ze jezeli nie wpłyna nam dopłaty na poczatku lutego to pozniej niema co oczekiwac nastepna kase minister finansow przeleje w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
słyszeliście co gadali ile kasy dostali w agrobiznesie 2mln 200 jak to rozdadzą to reszta moze czekać do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
psi huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
no nie i znowu czekac miesiac ale chociaz luty krutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Nie patrzyłam,na ten biznes,ale kur...a jak nie dostanę kasy to chyba na prowozie ze starym się powiesiem,nie da rady tak dalej,dług za długiem,nie wiem co mam już mówić wierzycielom,jeszcze takiej bidy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
Iwonka nic nieporadzimy niedadza i juz . ale przeciez mieli na to kase !!!! polska POJE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
iwona nie tylko u ciebie to jest dziś z samego rana telefon za telefonem kiedy oddamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Luty krótki z nazwy.Co i rusz coś nowego wymyślają,najpierw mówili,że zaczną w lutym płacić....zaczęli......no ale teraz mówią o początku miesiąca,potem marzec,co tam kur...a się wyrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No koniec gadania,biadolenia nic nie wskóramy!Co psiapsiuły dziś gotują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia kuj-pom
dziś dostałam,decyzja z 25listopad,życzę wszystkim szybkich przelewów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
nic nie gotuje bo nie mam natchnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia to wal do mnie,są rybki,a rybki lubią pływać,jest łamigłówka....utopiem smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAZOWIECKIE
DECYZJA Z 28.11 KAKA WPŁYNEŁA DZISJAJ POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
dużo z mojego mazowieckiego wpływa a ja dalej 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Jan z mazowieckiego i mazowieckie z jakiego rejonu jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalubelskie
witam tak się w ku.....m po tym agrobiznesie co za wyrozumiały rolnik ze trzeba czekać cierpliwie nic na to nie poradzimy straciłam wszelkie nadzieje że dostanę w lutym oni mają nadzieje że się wyrobią do czerwca a co my mamy powiedzieć jak my w terminie nie zapłacimy nikogo to nie obchodzi że ty nie masz oni myślą ze nam rolnikom to z nieba leci bo na polu to pieniądze nie chcą rosnoć i gratuluje tym co dostali kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalubelskie
witam tak się w ku.....m po tym agrobiznesie co za wyrozumiały rolnik ze trzeba czekać cierpliwie nic na to nie poradzimy straciłam wszelkie nadzieje że dostanę w lutym oni mają nadzieje że się wyrobią do czerwca a co my mamy powiedzieć jak my w terminie nie zapłacimy nikogo to nie obchodzi że ty nie masz oni myślą ze nam rolnikom to z nieba leci bo na polu to pieniądze nie chcą rosnoć i gratuluje tym co dostali kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko wielkie dzieki za nr ten pierwszy to mi nie odpowiadal zaczne na ten drugi mam niewyparzana gebe do takich sku....wiec sobie ulze .Ggratuluje wszystkim co dostaliod wczoraj kase .Sory ze wetne sie w dyskusje o meni najprostrzy sposob i najtanszy to po porstu kluchy z sosem jak napecznieja beda dlugo trzymac.Rybka to wspaniale jedzenie ale nie kazdego na to stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
ja jade na swoim!ziemniaki wiejskie z pieca,klopsy z jaj od swojskiej kury,i surowa z ostatniej glowki kapusty z wlasnego ogrodka.byle zoladki pozapychac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no miki mi tez na rybke slinka leci ale to tyle.pangi nie kupie a na inna lepsza ni ma! ale iwonka ma swoj stawik i ryby same jej w siec wchodza wiec jak dobrze zagadamy to moze nas przygarnie na oblizanie oscikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
u mnie dzisiaj grochowa pożywna i długo trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Miki-kluchy z sosem też rarytas,ja np.bardzo lubię,tak w ogóle to lubię se pożreć jak mam nerwy,a teraz non stop nerwowa atmosfera,cały czas cosik żuje,wróciłam do palenia,bo rady nie daję,wydzielam se po jednym fajeczku na godzinę,ale dziś już limit wykurzyłam,cała paka poszła,teraz czekam aż kto zajrzy to mi skoczy kupić po kryjomu,by stary nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
iwona ja se krece.paczka za 29 zl dla mnie i dla meza styknie na 4 dni.oszczedniej a i tyton dobry i gilzy to sie tak przyzwyczailam ze kupne mnie pieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Gabi pewnie że przygarnie,ościki dla kotka dla was karpiki i okonie bierz surówę i dziewczyny i wpadać,księżycówa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Mi stary kupił taką maszynkę do robienia fajek,kupił tytoń i gilzy,jak żem popłynęła to jednego dnia wsio wydymiłam,ile mam tyle spalę i nie mam ulubionych,aby dym,jak to Edi mówi i lolka zapale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×