Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826
niema reguły 70 dni . jak teraz nie dostana ci z listopada to juz wogole masakra. ja licze na marca zebym sie nie przeliczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
iwona teściowa i tak ledwo ciepła niech se żyje żeby renty nie mniała to bym pomyślała nad tym duszeniem ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
wróciłam od dentysty mam o iednego zeba mniej -boli jak licho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
znam różne sposoby na odreagowanie stresu i nerwów ale zzzżeby zaras zemby se wyrywać to już lepiej samobuja walnąć hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Dobrze Madzia,że masz teściowe z rentą.Aldona za dopłaty wstawisz se złotego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
ta bede sie szeroko usmiechac a co nich wiedza ze mnie stac na złoto w gembie-ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalubelskie
Iwonka ja też bym chciała się załapać na rybkę tylko trzeba by wziąć jakąś piersiuweczkę bo rybka lubi pływać dec 29 11 same zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
jeżeli wyrwałaś aldonka 1 to ładnie ten złoty bedzie sie reprezentował ale do puki go nie masz to nie dzwoń do agencji bo mogli by cie nie zrozumieć co muwisz i hoć byś chciała im nawrzucać to i tak mogli by cie nie zrozumieć ty iwona jesteś bezbłedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
w tych czasach musiała byś byc bardzo ostrorzna chyba nie chciała byś zeby jakiś złodziej złapał cie za szczeke i ciągnoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Maja wpadaj,piersiówkę możesz wziąć,ale jest jeszcze łamigłówka to zrobiem mieszańca i się zabawiem,Aldona,a i tobie mały sznapsik nie zaszkodzi,ból złagodzi.....słuchaj,a to jedyneczkę wyrzuciłaś,czy jaki inny numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
z ciebie iwona musi być niezła jajcara chłop twuj z tobą sie nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
masz racje nie chciała bym , to dobrze że to nie jedynka tylko 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
A dziś mi powiedział przed godzinką-nudzę się...ja mu to se zagraj w szachy,popatrzył na mnie jak na głupią,no mówię,że w necie są szachy a to gra dla wytrawnych facetów-żle z tobą-powiedział i do obory polazł krowy poić,jak wróci to zaproponuje mu robótki ręczne-haha-nie,nie nie te z wełny.......haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
hej Iwonko!!! na bilety do Wenezueli styknie ale bez starych!!! trzeba teraz porządzić!!!!! tzn. nawozów pokupować i opryski bo mi pędraki wpieprzają plantację aż się dymi! tyle ich w ziemi co posłów w rządzie i tylko wpierdalają cudze pasożyty jebane!!!!! teraz machnę za Was kochani (a mam wyrób własny 4 letni)!!!!!! Iwonko Ty to weteran w czekaniu!!wystąp do rzadu o odszkodowanie za straty moralne i uszczerbek na zdrowiu z powodu oczekiwania na dopłaty! Kochani będzie dobrze, albo jakoś tam będzie, ale będzie!!! sami wiecie , że różnie to na wiosce bywa, ale każdy z nas ma tu swoje gniazdko!!! NO CHYBA ŻE WENEZUELA, A ŻE NA WIĘCEJ BILETÓW NIŻ 2 MI Z DOPŁAT NIE STYKNIE , TO MOŻEMY Z IWONKĄ MACHNĄĆ JAKIŚ NADBAGAŻ!!!!! ŁAPIE SIĘ KTOŚ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
uuuuuuuuuuuuuuuuufff całe szczeście tak głeboko to tylko detysta zaglada i mąż ha ha ha ha ha to nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Aldona,jak to siódemka-to zapomnij o nim,pies go jeb...ł,jak niewiernego kochanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
iwonka gorzej ja po tym pojeniu krów powie ci ze mu sie nie chce ha ha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Monia...jadę i na co nam stare pierdoły,znajdziem jakie świerze mięsko,ooooo aż slina cieknie.....ja też dziś sznapsam,po amerykańsku,drink z Jaśka Wędrowniczka swojej roboty z sokiem malinowym w ramach sąsiedzkiej pomocy i do tego tobasco-wściekły pies jak skurw...n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia,haha,tom się uśmiała,on cały czas by chciał....ale co zrobić,częściej nie może....taka mała przypadłość wyrobotanego rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
dzękuje dziewczyny z wami nie zgine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
bo sie posikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
to taka przypadłość jak ; CHCEM ALE NIE MOGEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
jak na szachach sie gubi to puśc mu jakiś wyłuzdany film ale najpierw go uprzedz ze to grozi wadą wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Dokładnie.Wrócił mój starik z obory-haha-ja wyję do kompa,on gada że jak będę tyle piła to do lustra zacznę gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
z tego wzgledu ze musi mieć równą rozbierzność oczu by jednym okiem patrzał na ciebie a drugim na film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
z lustrem to z lustrem gorzej jak byś zaczeła gadać z krowom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Haha,gadam i z krowami i z kozami,a dziś stary przywiózł od dobrych ludzi na krechę,dwie koleżanki dla mnie,wiecie te co na szynkę idą,jedną nazwałam imieniem nielubianej ekskoleżanki,a drugą niemiłej sąsiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
chyba w kazdym gospodarstwie gdzie są zwierzeta właśćciele nazywają imieniem właśnie sąsiatki albo wroga u mnie np 1 krowa ma na imie ANDZIA to po mojej siostsze bo obie są tak samo postrzelone inna znowu NOKIA bo ma dobry zasięg jak kopie inne tez mają imiona po poprzednich właśćcielach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
agus gratuluje tej wytrwałości ja jej już nie mam i pierdole już wszystko jutro biore chłopa za rogi i do żyda ha ha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×