Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona dolnośląskie
Kilka lat nie paliłam,a teraz zaczęłam,a drinka se golnąć na krążenie baaaardzo lubię,a fajory to mi teraz idą jaki tylko kaliber.......jak ja to mówię-relaks,ale podejrzewam,jak kasa będzie,pospłaca się długi,nerwy trochę mniej stargane będą,to i papieroski może na bok pójdą.Ostatnio sama się łapię na gotowaniu z fają w gębie,raz to mi petak wleciał do gara,wyjęłam a co miałam wsio wypieprzyć,stary zjadł,na drugi dzień pieski i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
twardy ten twoj stary.iwona ja doplaty juz dawno mialam,dlugi czesciowo posplacalam co nie co na czarna godzine na koncie zostalo ale stres nie minal!i papieros za papierosem! a pic nie moge!przed ciaza moglam usiasc z chlopami i pic z kielicha ale po ciazy tak sie cos poj...o ze ani grama po kieliszku czego kolwiek zoladek mi sie wywraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W łódzkim płacą tym co decyzji jeszcze nie mają......dobre i co kolwiek....może się pożyczy........aby do czerwca...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Pijesz nie pijesz ważne że humor masz,ja mam taka jedną sąsiadkę co uwielbia spotkania sąsiedzke-babskie wieczorki-przy butelczynie,ale.....ona nie pije,za to humorem tryska do usmarkania,kawały niczym Basia,i jak co to wszystkie podoprowadza pod izbę po balecie,jak do mnie się wybiera to kupuje piwo dla mnie a sobie Kubusia,bo mówi że chłopa jej brak,to co męskiego trącić trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Idę leżeć kochani,bo stary mnie z kompem położy.Dobrej nocki wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no to moze my jestesmy sasiadkami!!!dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
dziendoberek' wstajemy nie spimy;) uciekam od was na weekend musze jechac do miastowych do pracy zeby zarobic na chleb . zycze pełnych kont a Tobie Iwonko wizyty Listonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
dziendobry z rana Iwonka jak tam mąż sie spisał mugł czy tylko chciał ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
śpiochy wstawać mamy nowy dzień i nowe nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Ja się melduje, na nogach już od 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
krolola witamy z rana nowa rolniczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
my ludzie hardkoru pracujem do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ja myśle już o 3 kawce a wy jeszcze 1 nie wypiliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ciekawe bedą dziś wypłacali naszą kaske czy nas do poniedziałku przetrzymają albo do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
ja juz druga spijam;)a gdzie Iwonka sie podziała z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
mysle ze cos dzisiaj dadza na innych forach ostro ruszył listopad wiec napewno dalej listopad bedzie dostawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
może mąż ja przycisnoł bo wczoraj pisała ze chciał by ale nie morze to taka przypadłość meszczyzn może udowadnia jaej ze jednak może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ja decyzje mam z 25 11 ale nie licze na to ze dostane kaske ktoś pisał ze płacą tym co decyzji nie mają ;ja to już głupia jestem jakim systemem oni płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
oj biedna Iwonka ;)))) zobaczysz ze dostaniesz jeszcze dzisiaj . słuchaj a onw ktore juz dostałas mialas w tym samym dniu dostarczona decyzje co bezposrednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
ja dostałam wszystkie trzy decyzje w jednym czasie i jestem ciekawa jak oni to beda płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
nie nie za ONW kase już mniałam w pazdzietniku kasa była od decyzji jakieś 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
aaaa no to rzeczywiscie wtedy szybko przesłali ale za to na bezposrednie sie naczekałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ONW to jakoś szybko płacili wtedy nie w pazdzierniku dostaliśmy decyzje a no dobrze i zaras kasa bo na wszystkich świetych już mieliśmy kase no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
o tak za niedułgo bedzie 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
ja kontrolowana byłam dwa razy to i tak dobrze ze wszystko ok i decyzje w miare szybko przyszły i pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.......ja tez decyzja listopad........jak zwykle lipa.000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł jak odnaleść naszą kasę........może kur..a się uda...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo kobitki na nr w Warszawie nie ma szans się dodzwonić nikt tam nie odbiera telefonów ...Dzwoniłam do Powiatowego kolega tam pracuje i mówi że oni tez nic nie wiedzą a Warszawa ponoć tez im już nie chce udzielać żadnych informacji :( Po tym wczorajszym Agrobiznesie to już w ogóle załamka jak Pani z Ministerstwa Finansów powiedziała że mają tylko tyle ile naskrobią z wpływów do budżetu w takim razie gdzie się podziało 17mln euro które dostali na realizacje dopłat .... Od rana tylko humor sobie popsułam Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×