Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość bacior07
dostał ktoś dopłaty z podkarpackiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pod przemyslem w ubieglym tygodniu bylo w huj przelewow ale nie moj a moja kolezanka dostala 15.12 adecyzja jej przyszla po bozym narodzeniu fajnie co nie ja mam z 26,11 i gowno sory za wyrazenia ale nerwy nie te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacior07
ja mam decyzje z 28.11 i nic, też jestem z pod przemyśla, a mianowicie gmina orły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! decyzja z 10.12 dopłata dziś wskoczyła na konto!!!! kolejny duży przelew rzekomo po 12.01!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
No więc powiedzcie jak oni płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Wszystkim którzy dostali dziś gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
Grudniowe a gdzie listopadowe e to nie fer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Trza cierpliwie czekać , nie musisz mika przepraszać mnie też chce się aż zaklnąć narazie się powstrzymuje ileż można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
witajcie wszyscy ,Ci co mają i nie mają niech się dopłat doczekają!ładnie? już mi się w głowie od tego wszystkiego piepszy.Dziś po trzydniowych próbach udało mi się dodzwonić do centrali ale panienka mnie zbyła że jest ochrona danych i żadnych informacji mi nie udzieli.To ja wariata udaje i prosze. to Ona mi że ja może komornik.To ja jej ze tyle danych to jej komornik by nie podał .Ona mi żebym do powiatowej dzwoniła bo tylko oni mogą udzielać informacji po osobistym mnie obejrzeniu.To przestalam być miła i bardzo ale to bardzo ja obraziłam.Potem obejrzał am ,panów rolników w Agrobiznesie i doszłam do wniosku że świat jest piekny bo twierdzili że poczekają .Bo coż robić państwo potrzebuje igrzysk to chłop morze zostać bez chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Monia!!!!!Jedziem na Wenezuele,ty rezerwuj bilety,akurat i ja dostanę kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacior07
w tym agrobiznesie mówili że mają do wypłacenia ponad 2mld ale chyba jeszcze wszystkiego nie przelali więc jest mała szansa że może jutro, badź na popczątku przyszłego tyg. przeleją nam coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
Wal i duś sprawdz konto może ci wpłyneły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Mój bank pracuje do 16 , a ja nie mam konta internetowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
To tak jak i ja he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
To tak jak i ja he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Co gorsze nik nie pisze czy ma z popołudniwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filantrop
Serdecznie Wam współczuję z tymi dopłatami! Chciałbym pomóc Po co czekać na dopłaty, przeżywać stresy itp wystarczy skorzystać z darowizn. Są ludzie którzy w zamian za skierowanie 2-3 osób do programu są gotowi się odwdzięczyć ale nie będę się rozpisywał szczegóły na http://depth.com.pl/?ID=3467 Aha, na stronie głównej nie ma pól do rejestracji, tylko z tego linku ale info jest to samo tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bucior no to jestesmy sami swoi ten sam region i gina witam cie. Nie tylko brzydko sie zaczelam wyrazac ale pol godziny temu otworzylam butelke lyskacza i sobie golnelam az starego zamurowalo co robie teraz mi sie troszke odbija po tym swinstwie .Stary zapas a smakuje wrednie jak dalej tak bedzie hujowo to przyzwyczaje sie do tego smaku bo nic innego nie mam mysle ze zanim przyjdzie kasa to mi wystarczy bo w domu nikt nie pije a na stres to najlepiej sie zaj...bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena_lubelskie
Mi właśnie wskoczyły na konto rolnośrodowiskowe hura!!! ale decyzji z ONW ani z obszarowych jeszcze nie mam pewnie czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziska:) Gratki dla tych "bogatych" jednodniowych:P i współczucie dla wciąż czekajacych (ze mną włącznie) .Szlachcicu z łódzkiego masz całkowitą rację. Iwonka masz jeszcze tą rybkę? To może podjadę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria12345
jeszcze jedna hiena chce dorobic na zdesperowanych ludziach,nie wierzcie w takie pierdoły,nikt nikomu nie daje nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hej Basieńko,jest rybka jeszcze,jest łamigłówka,i widzę że sposób przeżywania niedopłat z rozweselaczem udzielił się i Miki,wpadaj Basia,a jak jest gdzieś tam Edi i Czarny to pakuj ich i do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacior07
do MIKI ładnie sobie z nai w chu** lecą ;/ ja idę zaraz idę coś łyknąć do sklepu bo już mnie trafia, dzwoniłem ostatnio do powiatówki i baba mówiła że decyzje z listopada na pewno będą wypłacone do końca stycznia a gó**o prawda, by ich kaczka kopła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Ten poziom od tego filantropa to piramidka szczęścia,ale nie dla nas.Przychodzi mi to na pocztę,nie wiem skąd,to zabawa,szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Bacior,leć do Miki bo dziewczyna gotowa sama wyłyknąć te piersiuwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacior07
niech kobita pije, co innego pozostało, ale na tą rybkę to z chęcią bym poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
coś czuje ze to już po pieniądzach bedzie u mnie nadal pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna:mazowieckie
Oby nie bo ich zaprosze do rozmów w toku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Bacior wbijaj na tę rybkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia-ja to bym teściowe udusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×