Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

iwonka nie chodzi oto.mam przykład dzwonie do nich porzyczyć pieniądze.odbierze teściowa-zawsze coś znajdzie.odbierze teść-dopiero jest po rencie i powie że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-to pies teścia jebał,jak taki huj,następnym razem jak będziesz pożyczać od niego,to od razu w słuchawkę zamiast....chcę pożyczyć-huj ci w łeb-zadziała jak maczuga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam kawała jakie jast najlepsze wyjście z trudnej sytuacji -wyjście na piwo jaka jest różnica między słoniem a parawanem -parawanem można się zasłonić,ale słoniem nie można się zaparawanić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona mam lepszy sposób.my oprócz gospodarki,stary ma jeszcze prace system 24 na 48h.zadzwonie kiedyś żeby porzyczyć pieniądze na ubezpieczenie na samochód,bo jak nie opłace to nie bedzie czym jeździć do roboty.pewnie nie da.potem jak przyjedzie i sie spyta o robote to powiem że nie było czym jeździć i wywaliły:D.to mu dopiro kopara opadnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Wszystkiego Najlepszego z okazji naszego święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. wszystkiego naj, naj dla nas kobietek, żeby zawsze tak jak dziś świeciło dla nas słoneczko.Troszkę mnie nie było bo moja pociecha najmłodsza przychorowała ale już jest wszystko ok a co do naszych "kochanych ulenek" to najlepiej jak trzymają się z daleka. moja mieszka rzut beretem ale jeszcze nigdy z własnej woli nie przyszła nam pomóc, przecież nam jest tak dobrze. W potrzebie dzwonię do rodziców mieszkających 50 km ode mnie.Gabi współczuję ci i nie daj sobie w kaszę dmuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmij życzenia Babo kochana, Od drugiej baby z samego rana, Dzisiaj życzenia ślę Tobie,sobie I wszystkim Babom na całym globie, Niech cały dzionek będzie radosny, Trzymaj się Babo !!! Oby do wiosny!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi,Iwonka ma rację,musisz paszteta pod włos wziąć. Ja też na początku nie bardzo z teściową byłam ale potem była super.Miałysmy koalicję przeciwko chłopom w domu ,niestety już nie żyje czego bardzo żałuję:( Jeśli to nie pomoże to musisz z nią szczerze pogadać. A jak i to nie pomoże to opierdol jak szmaciarz kunia i dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpita czy co!!!!!????? Iwonka buta oddałam do szewca bo wiesz obcas ledwo sie trzymał:D Czarny pewnie do tej pory dojsć do siebie nie moze po imprezie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
witam dziewczynki ;) dodzwoniłam sie z rana do departamentu finansow . decyzja 26 styczen jestem na liscie do wypłaty pod koniec tego tyg lub na poczatku przyszłego . zobaczymy ale jak narazie to co mi mowili zgadzało sie . pozdrawiam wszystkich i zycze słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch skazańców siedzi w więzieniu. Jeden pyta drugiego: -Za co siedzisz? -Napadłem na bank z bronią w ręku, zastrzeliłem dwóch ochroniarzy, i ukradłem samochód. -A ty za co siedzisz? -Za kurę? -Jak to? -Bo cholera wpadła do ogródka, kopała kopała ...aż teściową odkopała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy przy hodowli zwierząt zgłasza się facet. Dyrektor hodowli pyta go co potrafi. - Rozumiem mowę zwierząt. - Tak? - pyta zdziwiony dyrektor. - To chodźmy do krówek, zobaczymy co pan potrafi. Wchodzą do krówek, a tu krasula: "Muuuu!" - Co ona powiedziała? - Że daje 10 litrów mleka a wy oficjalnie wpisujecie tylko 4. - O kurde! Ale chodźmy do świnek. Wchodzą do świnek a tu: "Chron, chron!" - A ta co powiedziała? - Ze rodzi 5 prosiąt, a wy oficjalnie wpisujecie 3. - O ja pier... Chodźmy jeszcze do baranów. W drodze przez podwórko mijają kozę, a ta: "Meeeee!" - Pan jej nie słucha - szybko mówi dyrektor - to było dawno i byłem wtedy pijany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Witam dziewczyny z okazji naszego swięta,zapraszam do naszej remizy na wieczór na babski czumber,całe nasze koło gospodyn będzie walić trunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ,POSZALAŁO SIE KOBIETKI :) WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W ZYCIU Z OKAZJI DNIA KOBIET ------OD CZARNEGO--------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
numer z ktorego udzielili mi informacij to 225950300 lub zamiast 00 01 albo 02 długo probowałam ale po kilku razach udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny dzięki:D:D:D A propo remizy:P Grabarz pije na umór. Higienista pije tylko czystą. Ichtiolog pije pod śledzika. Kamerzysta pije aż mu się film urwie. Ksiądz pije na amen. Laborant pije aż zobaczy białe myszki. Lekarz pije na zdrowie. Matematyk pije na potęgę. Ornitolog pije na sępa. Pediatra pije po maluchu. Perfecjonista pije raz a dobrze. Pilot nawala się jak messerschmit. Syndyk pije do upadłego. Tenisista pije setami. Wampir daje w szyję. Wędkarz zalewa robaka. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich piją,tańczą i haftują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Zapraszam do mnie najpierw jest msza z okazji dnia kobiet a póżniej bal co roku sobie organizujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zywa,zywa z nia to nic nie da juz zrobic!ja probowalam i po dobroci i po zlosci i opierdol porzadny byl i nic!!!po prostu to jest czlowiek w czlowieku sam dla siebie,wszyscy ja musza chwalic,poklony skladac a ja juz nie bede tak robila nie chce pochwal ale szacunku a tego nie mam i pewno nie bede miala dzis nie mam sily sie denerwowac bo cala noc nie spalam maly kichal i kaszlal!jestem padnieta i zdolowana porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Maja to ja wpadam po mszy z "mocnym" winkiem i ferajną,pokukamy haha,Wszystkiego nam najlepszego dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×