Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Syla Wielkopolska
Witam,Gosiu gratulacje za wytrwałość,bądz szczęśliwa jak najdłużej,na kankana też się pisze.Wszystkiego naj dla Panów.Ja dziś moim życzonka złożyłam przy śniadaniu i uprzedziłam,że na prezenty mają nie liczyć bo ja też gó***no dostałam od nich haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w dzien kobiet nie balowalam to teraz w dzien faceta pobaluje:) oj bedzie sie dzialo!kankan i te inne przyjemnoisci tylko gosia zalatw jakis panow zeby nam uslugiwali i nas wachlowali:?) dziwczyny myc sie,pindrowac i na impre:) pzed wyjsciem pochowac kukulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kukułka po ostatnim razie zdechła chyba.Tak,tak paru faciów do wachlowania i potem holowania to się przyda,no i jeszcze żeby Gośce pierdolnik posprzątali po np.buuuuueeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka,u ciebie kukułka u mnie net.nie wiem czego małpa nie chce sie wysłać.ale jak brat przyjedzie z przychodni,to lecim do gosi i wezme te przyczepy,razem bedziem wracac,nie zabladziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gosia to ty chyba rekordzistka jesteś , życzę aby twoje szczęście trwało wiecznie i innych kafeterowiczów a na kankana stawiam się niezwłocznie bo do świętokrzyskiego mam tylko 1 km więc bardzo blisko.Będę za ok 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska gdzie was wszystkich wywiało, może ustalimy godziny urzędowania na kafeterii co by rozmowa w toku była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwuchy balujemy na calego:) u mnie konto znowu pelne po 2 dniach pieniadze za byki wplynely:D no tooo baaallluujjeemmyyyy!!! wooowww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!Tom się zeskakała na tym stole,przyczepa mnie wytrzęsła jak cholera,kukułka jak Agi net,raz jej wsio gra a raz niedorozwój,buuuuuueeeee nie było,no nie wypadało Gośka się skosztowała,tom przełknęła wszystko,butów nie pogubiłam jak po balecie z Basią-no dziewczyny,wstawajta!!!!!!Pogoda pod *****!!!!!!!Konto tyż pod *****!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
dziewczyny jaka sytuacja u was w sklepach,u nas w marketach nie mozna kupić cukru,a na wsi w sklepie 5,8 jak za komuny ludzie wykupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ale mnie leb boli:( impreza przednia:) no u nas w marketach tez cukru brak a w sklepie 5zl pododa poj....a wieje jak by sie stado korw powiesilo:) milego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w sklepie to nawet nie pytam o cukier bo podobno 5,60 a w marketach to trzeba trafić że jest to jeszcze na przydział n,mężowi już zapowiedziałam że będę mu mniej słodzić,ale to nie zaszkodzi na zdrowie wyjdzie. a od Gosi wracałam chyba wertepami bo wszystkie gnaty bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Witajcie u mnie to samo z cukrem,po****bało ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Entuzjastycznie nastawiony do nowej pracy akwizytor - sprzedawca odkurzaczy zapukał do pierwszych drzwi. Otworzyła mu kobieta, lecz zanim zdążyła coś powiedzieć ten wbiegł do domu, wpadł do salonu i zaczął rozrzucać po całym dywanie rozmoknięte krowie łajna. - Prosze pani, jeżeli ten wspaniały odkurzacz w cudowny i genialny sposób nie posprząta tego, zobowiązuję sie zjeść to wszystko - mowi podniecony. - A keczup pan chce ? - Słucham ? - Właśnie się wprowadziłam i elektrownia nie podpięła jeszcze prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cukier 5,80,-co oni kurwy robią?????Polikwidowali cukrownie,posprzedawali zagranicznym bambrom,ludzie pracę potracili,a teraz te budynki stoją i straszą wyjebanymi oknami,żeby ten kurewski rząd huj strzelił!!!!!Mojemu tez zapowiedziałam,że koniec ze słodzeniem po 4 łyżki,słodzik kupiłam,taniej wyjdzie,najgorzej z pieczeniem.No popatrzta oni kurwy wszystko w górę,a my bide klepiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania mnie też tak jakoś wszystkie gnaty gnębią,co za napitek ta Gośka dała?A i sama jeszcze leży-haha!Zakwasy po kankanie chyba,tom se chłopski dzień uczciły(jak należy)haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
dziewczyny na kaca najlepsza woda z kiszonej kapusty lub ogórków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iwona zgadzam sie z toba,jest po prostu strasznie drogo:( teraz juz jak nie masz 50 zl to do sklepu az strach sie wybierac! u nas kartoflanka 4.8,olej do gory,kawa do gory,maka i chleb do gory,jablka cholernie drogie a kapusta kiszona 5 zl kg o ziemniakach nie wspomne 2zl porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczną świecące jadło z zachodu sprowadzać,po spożyciu takiego miasta zaoszczędzą na elektryczności wieczorami.Zgnębią nas do końca skurwysyny!!!!Gabi?....Elana żywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochani u mnie cuki 4.99 w sklepach poszaleli w biedronce facet kupił 1000 kilo cukru pojeby genetyczne bo powiedział że zabraknie cukru :/:/:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam piszecie o tych podwyrzkach o cukrze przecież buraki kupili za grosze a teraz się tłumaczą że paliwo jest drogie ja słyszałam że pół kilowy chleb ma kosztować 5 zł chcą ceny wyrównać jak w innych państwach ale jakie są tam płace a jakie u nas az się normalnie zaczynam bać co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
czy oglądaliście wczoraj jaworowicz pan Wojciechowicz powiedział że są tacy którzy dążą do likwidacji jak najwięcej gospodarstw żeby mogli żywność sprowadzać z innych pastw unijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.z ta przyczepa ta ja kierowalam,ciemno bylo,nie widzialam drogi i mielismy wypadek ale po pijaku to przecie nie czuc.do tego skonczylo sie paliwo a gosia pieniedzy nie dala i musielismy pchac.tyle co pamietam.a hanka,kiedy mi oddasz przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Ja dopiero po stu dniówce wstałam i czytam .Kase na paliwo dawałam tylko u mnie na wsi jest taka Baśka co ma silne przyciąganie prowadzi taka domową knajpke kto po kielichu obok jej domu chce przejść to za skarby nie moze go minąć.jeśli uda sie minąć to jakaś siła delikwenta zawraca zwyczajowo Baśka nie zostawia takiemu grosza.Ja zapomniałam was ostrzec żeby inną drogą jechać i stało się.Ale nie żałujcie niech się kobicina cieszy że jej też cos kapło.A podobno na kaca najlepsza ciężka praca,to pchajcie te przyczepy tylko równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dobrze odchudzająca: śniadanie:keks i sex obiad:sex i keks kolacja:tylko sex.tak robić przez tydzień.jeśli nie bedzie rezultatów zrezygnować z keksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga przyczepy umyte do odbioru, nie ma śladu balangi i bluuueee.a co do cukru to koniec ze słodkimi herbatkami ,najważniejszeżeby do ciasta był bo niedziela bez ciasta to lepiej z domu się wynieść jak moja młodzieżzjedzie (5) i jeszcze do każdego ktoś się przyszwęda to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dobrze odchudzająca: śniadanie:keks i sex obiad:sex i keks kolacja:tylko sex.tak robić przez tydzień.jeśli nie bedzie rezultatów zrezygnować z keksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac wszystkich . u nas też szaleństwo z cukrem i mąką - w sklepie jest po 5,40 a dwa tygodnie temu kiedy chciałam kupic mąkę w biedronce to trzy zaliczyłam i dopiero w czwartej kupiłam.mąki ziemniaczanej i cukru nie było w ogóle- strach pomyślec jak my będziemy w tej Polsce dalej życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier u nas nie wiem ile,bo brat z łodzi dużo nawiózł i dawno nie kupywałam.ale mam kawała teraźniejszego: tusk mówi:5 10 pieniędzy dam sobie,3 10 na stadiony,2 10 na innych robotników,a reszte na rolników. policzmy:5 10+3 10+2 10=10 10=całość.na rolników nie zostaje nic.tak jest u nas w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×