Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość majalubelskie
ja się nie chwaliłam ale to mamy koło gospodyń i zespół ludowy i kabarety to jest zespół pokoleniowy my jesteśmy do tańca i różańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochane Baby najlepszego z okazjii naszego święta !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gabi nie bierz do siebie ja mam problem z teściem moim niestety ma 86 lat i demencja już mu się żuca na łeb pojebany !!!!!!!!!!! Ale ja go się nie boję opierdolę jak święty Michał diabła w tataraku i też nie pomaga to znowu i tak się dre że szok a Teściowa nie żyje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokat pyta swojego klienta: - Dlaczego chce się pan rozwieść? - Bo moja żona cały czas łazi po knajpach! - To znaczy pije? - Nie, łazi tam za mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do remizy wpadnę ale tańców nie będzie bo rano kostkę skręciłam i puchnie jak nie wiem a boli ale coś na znieczulenie wezmę ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mąż do domu o 00.55 , żona dziwnym sposobem zamiast na niego wrzeszczec śmieje się: Mąż: -Kochchannie boooo wiesz ja spotkałem dzisiaj kolegów z akademika, no poprostu musiałem im postawić wódeczkę. Żona śmiejąc się: -Dobrze mój supermenie dobrze Mąż: - Potem piwko wypiłem z kolegą!!! Żona: -Dobrze mój supermenie dobrze Mąż: - Właściwie czemu ty tak się śmiejesz i supermen mnie nazywasz? Żona: -Bo tylko supermen zakłada majtki na spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Podobno kase przelewaja 1,7,11,18i25 dnia danego miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca nawalona wrona z imprezy. Leci i kracze: - Krrra, Krrra itd. Nagle (bylo juz ciemnawo) walnela w drzewo. Spadla. Po chwili podnosi się, otrzepuje z kurzu i probuje: - Hau, miau - cholera jak to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Hej Zorka ja mam teścia na wózku z cewnikem prawie dwa lata,ma rozmiękanie mózu,teraz świruje w diabły i wrzeszczy po nocach czasem to tak mam dość,że ryczeć mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka-demencja dotyka przede wszystkim facetów,my nie mamy na to czasu.....zauważyłaś?A stary jak ci doskwiera,to rób mu herbatkę z meliski z nieprzegotowaną wodą,urobi się po szyję to zobaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego moje kukuleczki!!!!troche zawagarowalam ale musialam oddac lapka a po zwalaniu slomy i siana juz sie niewyprostowalam.korzonki to okropna sprawa.nawet boje sie kichnac.teraz powoli sie juz uruchamiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi,nie lam sie,bedzie wszystko ok.elana kiedys sie zedrze,nie zwracaj na nia uwagi.szkoda twego zdrowia i nerwow.zycze zdrowka malemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi a mały bardzo jest mały? Bo chyba nie pisałaś w jakim jest wieku? Mam nadzieję ze jest już lepiej,nie znoszę gdy dzieci chorują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Syla jak ci cos powiem to padniesz wiesz że mój pojebany teść chce ode mnie buzi z języczkiem i mówi do mnie daj potrzymać to ci zapłacę i wali z takimi tekstami a mój Mąż puki nie nagrałam na telefon to mi nie wierzył że tak jest ale jak mu puściłam to nagranie to szału malo nie dostał :( tmało go nie zajebał żywcem był taki okres że jak teściowa żyła to ja uciekałam z domu a teraz jak nie żyje teściowa i wcześniej o tak mu joby śle że szok razem ze mną dajemy mu w kość łazi za mną chuj wie czego myśli że ma 18 lat cofa się w rozwoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
TAK miałam przez 4 lata a teraz to opierdalam jak choleraA ŻYCZĘ SYLA WYTRWAŁOŚCI POZDRAWIAM GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ma 4 lata wiec maly. nic nie mowi i odpukuje w niemalowane jak bede widziala oczyma matki ze jest lepiej to powiem ja strasznie to przezywam:rozwolnienie,nerwy,brak snu no i oponka znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Gabi życzę zdrowia dla synka niech szybko wraca do zdrówka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie:) Gabi no rzeczywiscie taki maluszek nie powie dokładnie co go boli i jak się czuje.Mam nadzieje ze jest lepiej:) Zorka na to masz jazdy z dziadkiem.Ja pierdziutam ale on ma odpały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój teść ma 80 lat ale jeszcze sobie czasem coś upichci jak mu nie pasuje mój obiad,posprząta u siebie i polityką się zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kukułeczki ale się działo w tej remizie, ho,ho. Gabi trzymaj się maluchy tak mają moje jak skończyły 7 lat to choroby jak ręką odjął a do tego czasu to szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie,witojcie!!!!!No jak tam po kukanku?Zabawa w remizie udana!Stary skacowany,dziś zdana jestem na siebie,żaden pożytek z niego,a przypomniał mi że jutro dzień faceta.....ja ci kurwa dam święto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.widze ze dziewczyny po naszym swiecie wszystkie zwarte i gotowe! a chlopy:(oczywiscie jak co roku kac:D dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia maly powoli juz dochodzi do siebie dzis noc spokojna ale wczoraj jechalam do miasta po inchalator i dzis wiem ze nie ma nic lepszego a glowy juz popiolem posypane? milej,postnej srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam jest kac po wczorajszym święcie wiecie co u nas słoneczko świeci ale jest zimny wiatr Gabi może teraz jest chorowity a póżniej go przejdzie ja to tak nieraz mówiłam dmucha chucha na te dzieci i ciągle były chore nikturzy nie dbają i dzieci mają zdrowe a morze jest alergikiem i antybiotyk w tedy nie działa ja też tak miałam ze swoimi i poszłam prywatnie do lekarza i zrobiłam testy ze byli alergikami do tego doszło ze były początki astmę oskrzelową ja mam ich 4 rech ale ojeżdziłam sie po lekarzach a w szpitalu to mnie znali i pytali który jest teraz życzę szybkiego powrotu do zdrowia twojemu małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja jeszcze nigdy nie podawalam mu antybiotykow nawet w zeszlym roku na krtan tylko inchalacje a potem syropki wykrztusne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Słoneczko... - Tak, kotku? - Zrobisz śniadanie, rybko? - Oczywiście, skarbeńku. - Jajeczniczkę, rybko? - Ze szczypiorkiem, pieseczku. - Ale na masełku, zabciu? - Nie może byc inaczej, misiu. - Myszko... przyznaj się !! Ty też nie pamiętasz, jak mam na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
No Basiu hehe niestety muszę przetrzymać ale jak idę na ob rządek to zemszczę na biedne zwierzęta wyładowuję sie i tyle mojego hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×