Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

cześć ci co dostali decyzje to mają szczęście bo aby do 1 grudnia i jest nadzieja że dostaną kasę piszcie kto miał kontrolę i dostał decyzję oj zimno dzisiaj i pada marznąca mrzawka pozdrawiam a co znaszą Iwonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
masz racje nazywajac to szczesciem ;) pierwszy raz od czasu trwania dopłat dostalam tak szybko decyzje . bezposrednie 14 listopad ;) ale zobaczymy czy szczescie jeszcze potrwa i pieniazki tez wpłyna tak szybko . ale jest juz chociaz ta decyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dzis w południe dostałam decyzję na bezpośrednie;)))lubelskie.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amadeia nastepna szczesciara!!!u nas listonosz tylko rachunki przynosi i inkasent za swialo wczoraj byl:( porazka cos mam przeczucie ze znowu w tym roku sobie poczekam:( milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie tylko ty sobie poczekasz bo ja w tamtym roku czekałam i ten rok chyba też chociaż jak by była decyzja to już by była nadzieja na kasę gdzie się podziała nasza Iwonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie smuć się,pewnie i Ty niedlugo dostaniesz decyzje czego wszystkim zycze jak najmniej oczekiwania.Decyzja decyzja a niewiadomo kiedy przelewy.Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
czym blizej 1 grudnia tym wiecej obaw ze sobie poczekamy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
zaczynaja wypłacac bezposrednie a wiadomo ze jak na poczatku nie dostaniemy to sobie poczekamy do nowego roku bo przed swietami nie wypłaca ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam normalnie nie wierzymy w szczescie!!u nas od wczoraj leje jak z cebra ,pierwszy raz od miesiaca czasu!!! no a dzis zaczyna sie nowy tydz. i zaczynamy wygladac upragnionego donosiciel:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Witam Kochaniutkie-powróciłam,nareszcie,po ciężkiej operacji,ale będę żyć.W życiu tyle się nie wyleżałam,ale radość wielka kręgosłup naprawiony.Widzę,że tu się dzieje a dzieje,co niektórzy kaskę dostali,i decyzje,a u mnie puchy tak ja u niektórych,a raczej u wszystkich.Zobaczem co w tym roku wymodzą z tą kasą.Pozdrawiam was wszystkie,ale tęskniłam co by usiąść normalnie i popisać se z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti moze w tym wczesniej sie wyrobia oby tak bylo kazdy jest jednakowy i moim zdaniem powinni wszyscy w miare szybko dostac pieniazki tak przynajmniej powinno byc aj.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Iwonko życzę dużo dużo zdrówka wiesz jak cię tu było brak a dziś cię wspominałam mężowi że coś się z tobą musiało stać decyzji jak nie było tak niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć Wam Kochaniutkie i Kochaniutcy Witam Cię Iwonko życzę szybkiego powrotu do zdrówka :):):):):):* a u nas nadal ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak makiem zasiał hihhihi nam dzisiaj nowe pługi z Agro-Maszu przywieźli są superanckie hehhe mój stary pod wieczór pojechał wypróbować je fakt że dużo nie zobaczył ale zaczął hehhee Pozdrawiam serdecznie :):):):):):* buziolki Dla Was do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no iwonka w koncu sie odnalazlas:)witaj i wracaj szybko do kondycji a jezeli mozna wiedziec to jaka wade mialas kregoslupa?? u nas tez ciszaaa ale mam nadzieje:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej Wam wszystkim!!!!!Gabi,nie miałam wady tylko defekt-haha!W ubiegłym roku miałam wypadek.trochę byłam pokiereszowana,powinnam była chodzić w gorsecie,ale lato takie ciepłe,no i przestałam,zaczęłam jeżdzić konną,no i masz babo plaka,zaliczyłam glebę i koniec,chwała co mogę teraz chodzić,bo jak by przyszło staremu mnie wozić wózkiem,to nie co raz by ze schodów mnie puścił-haha!Mam dwa kręgi walnięte,założyli mi na nie obręcze czy coś takiego,no i jestem na chodzie,latac narazie tak jak przed tem nie mogę jeszcze,ale polecenia wydaję dobitnie,stary chyba sie wyprowadzi-haha-powiedział,że na język coś mogli mi nałozyć.Ale tęsknił,to widac,bo taki afganistan w domu,że głowa puchnie,kiedy ja to ogarnę.A o kasie też cisza i u mnie,listonosz owszem zagląda,ale tylko rachunki przynosi,ale cosik mi mówił,że w sąsiedniej wsi ruszyło się,bo już kilka decyzji i takich i takich podonosił.Ja jak zwykle na szarym końcu,ale jutro wybiorę się do powiatówki,spytać,tosz przecie o swoje,nie o cudze.Miłego dzionka Wam życzę.Gabi a ty dbaj o siebie-wiesz już co będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam dziś do powiatowej agencji i powiedzieli mi że jestem już na liście. Tylko że na tej liście jest ponad 3 tysiące a oni dziennie wysyłają 150 decyzji. Czyli ja pewnie na końcu bo nazwisko mam na Z. Obliczyłam że za 3 tygodnie powinna być decyzja. Kasy więc nie ma co się spodziewać w tym roku. Ale już i tak coraz bliżej. Pozdrawiam Iwonko i życzę zdrowia. Tylko teraz nie szarżuj dopóki całkiem nie wydobrzejesz bo faktycznie skończysz na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas cisza .listonosz przyjeżdża ale z rachunkami a sąsiad przyjechał się pochwalić że dostał decyzję .Iwonko zdrówka ,oszczędzaj się co tam sajgon czy afganistan zdrowie ważniejsze:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas też cisza jak makiem zasiał w tamtym roku to właśnie dziś przyszła decyzja a dziś ????Iwonka wracaj do zdrowia szybko a i dziewczyny zapraszam na pierożki z kapustą i mięskiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas też cisza jak makiem zasiał w tamtym roku to właśnie dziś przyszła decyzja a dziś ????Iwonka wracaj do zdrowia szybko a i dziewczyny zapraszam na pierożki z kapustą i mięskiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga - kuj-pom
Wczoraj, tj. 23 listopada, przyszła decyzja, wystawiona z 21. Województwo kujawsko - poorskie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale wam dobrze chociaż macie decyzje a ja dziś widziałam listonosza ale tylko przejechał i pojechał pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochani dziś decyzję dostaliśmy na bezpośrednie :):):):)decyzja z 22 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześć Wam!!!!!Gratuluję wszystkim co dostali decyzje,no i nielicznym,co dostali już jakąś kaskę.Ja po odwiedzinach w powiatowej,dowiedziałam się,że mam już naliczone,dziś wysłano 600 decyzji,że będą pracować w sobotę i niedzielę(tosz za darmo tego nie robią),no iże najpierw idą te miejsze obszary,potem te większe(dupa Jasiu,w tamtym roku i jeszcze wstecz jakoś to im nie tak wychodziło),no i że powinnam decyzję dostać po niedzieli-haha-zobaczymy,ta sama melodia jak co roku.Mówiły mi tam,że budżet kuleje,a co nas państwowy budżet obchodzi,tosz ta kasa przecież z uni,chociaż patrząc słuchając tego jakie kurwa przekręty ci w rządzie robią,to nie wiadomo czy za te nasze teraz nie będą jakich dziur łatać.Pierożki uwielbiam,a z kapustą to mogę co dziennie jeśćU mnie ogórkowa dziś,stary na zupki się przeżucił jak mnie nie było,tylko że chińskie,więc robię mu przyjemność i będzie miał zupki ale polskie.Dziewuchy cały galon wina z porzeczki mam,pychota,no....wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześć Wam!!!!!Gratuluję wszystkim co dostali decyzje,no i nielicznym,co dostali już jakąś kaskę.Ja po odwiedzinach w powiatowej,dowiedziałam się,że mam już naliczone,dziś wysłano 600 decyzji,że będą pracować w sobotę i niedzielę(tosz za darmo tego nie robią),no iże najpierw idą te miejsze obszary,potem te większe(dupa Jasiu,w tamtym roku i jeszcze wstecz jakoś to im nie tak wychodziło),no i że powinnam decyzję dostać po niedzieli-haha-zobaczymy,ta sama melodia jak co roku.Mówiły mi tam,że budżet kuleje,a co nas państwowy budżet obchodzi,tosz ta kasa przecież z uni,chociaż patrząc słuchając tego jakie kurwa przekręty ci w rządzie robią,to nie wiadomo czy za te nasze teraz nie będą jakich dziur łatać.Pierożki uwielbiam,a z kapustą to mogę co dziennie jeśćU mnie ogórkowa dziś,stary na zupki się przeżucił jak mnie nie było,tylko że chińskie,więc robię mu przyjemność i będzie miał zupki ale polskie.Dziewuchy cały galon wina z porzeczki mam,pychota,no....wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
No i masz ci los.wzięło się przez kalkę chyba napisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
hej dzir dostalam dec bezposrednie z dnia 18.11 ciekawe kiedy kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola mazowieckie
Dzisiaj i ja miałam zaszczyt otrzymać decyzję o bezpośrednich. data 18 listopada. Ciekawe czy tak szybko dadza kase jak mowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam Kochani muszę się pochwalić pierwszy raz sama zrobiłam kapustę kiszoną i wyszła przepyszna hihihi moja teściowa jak żyła to zawsze mówiła że ja nie będę robiła bo jestem z Warszawy i miastowe nie robią tego co kobiety ze wsi a ja zrobiłam :):):):):):):) :P:P:P:P zapraszam na pyszny bigosik .A co dzieje się z naszą Basieńką Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Iwonko pomogę posprzątać Ci ten Afganistan hihhihihihihihihihihihihihih no myślę żeby Cię nie spuścił ze schodów a na razie masz Uważać na siebie koniecznie nie szarpać się a polecenia hihihi przyda się twojemu staremu troszku musztry mój stary też mówi że czuje się jak w wojsku hihhihihihi czasami mówi też tylko patrzyć kiedy powiem mu padnij i powstań i tak z 50 razy hihihhihihih :):):):):):):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×