Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość jola z pomorskiego
decyzjii onw brak bezpośrednie decyzji brak, a niech ich szlak trfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka bo my te pyskate jesteśmy i mają nas na oku:D Hi hi hi:) A wiesz niedawno byłam w Makowie po syna akt urodzenia musiałam jechać:) Jola nie nerwujsja my też nie mamy:) Nic ni poradzisz dziewczyno chociaż Cię rozumiem,ja i tak nie jestem w złej sytuacji bo na swięta wraca mąż z zagranicy to zawsze parę groszy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej hej widzę że już atmosfera świąteczna ja w piątek bigos wstawię pierogi jutro zrobię sałatka też nie ucieknie straszą śniegiem :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka z rybą Składniki Przepis * filet rybny 40 dag [mintaj ,panga itp] * kukurydza konserwowa 1 puszka * groszek 1 puszka * por 1 sztuka * jajka 6 sztuk * majonez * papryka konserwowa 1/2 słoika * bułka tarta * olej * mąka Kukurydzę, groszek i paprykę osączyć z zalewy. Por obrać, umyć i pokroić w półplasterki. 4 jajka ugotować, obrać i pokroić w kostkę. Rybę umyć, osuszyć i oprószyć solą i pieprzem. Panierować w mące, rozkłóconym jajku i bułce tartej. Smażyć na rozgrzanym oleju do zrumienienia. Zostawić do ostygnięcia i pokroić w dużą kostkę. Tak aby nie odpadała panierka. Układać w szklanej salaterce warstwami: kukurydza, papryka pokrojona w kostkę, majonez (oprószyć solą i pieprzem), por, ryba, jajka (oprószyć solą i pieprzem), groszek i majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal nic decyzji zero kasy zero ,pogoda piękna trochę wieje ale biednemu zawsze wiatr w oczy Pozdrowienia :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no masz racje haniu tylko wiatr w oczy i nic wiecej dzwonie do w-wy od wczorj i nic nikt nie reaczy podniesc sluchawki.glupie pindy!! dajcie jakis przepis na pyszny sernik bo moje juz mi sie znudzily!! moze mzcie jakis na prawde pyszny!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,ja dopiero gotowanie i pieczenie odkladam na czwartek ,piatek bo przy moich smakoszach to by nie dotrwalo do swiat,Gabi ja ostatnio pieke sernik ktory podslyszalam na weselu,jaja ubijam z cukrem,dodaje po trochu ser,smietane,2 budynie,zapach i piane z bialek,wylewam na biszkopty lub podluzne kruche ciastka i pieke,na 1 kg sera biore ok 400ml smietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
hahahaha ja jak bym teraz powoli zaczęła to moje chłopcy zjedzą wszystko zacznę we wtorek gotowanie :):):):):) .Ja też dzwonię i nic nie raczą podnieść słuchawki wrrrrrrrrr no cóż zostaje nam czekać . decyzja z 22 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekladany kremem i powidłami piernik Składniki Przepis 3 i 3/4 szklanki mąki 100 g margaryny lub masła 1 szklanka miodu 3 jajka 1 opakowanie przyprawy do piernika 2 łyżeczki sody Słoik powideł śliwkowych Czekolada lub polewa czekoladowa. Masa: 1 szklanka cukru 1 margaryna 1/2 szklanka mleka 3 łyżki kakao 2/3 szklanki mleka w proszku Margarynę i miód roztopić w rondelku. Z pozostałych składników i roztopionego miodu i margaryny wyrobić ciasto. Wstawić na około godzinę do lodówki. Po schłodzeniu upiec 3 placki w 180 stopniach przez 15 minut. Masa: Mleko,kakao,cukier i margaryne rozpuszczamy(nie gotowac).Odczekac aby w miare ostygło.Na koniec dodajemy mleko w proszku.Całość miksowac do uzyskania jednolitej konsystencji. Po upieczeniu ciasta i ostudzeniu, nalozyc powidla i mase.Złożyc i oblac czekolada lub polewa. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam ale cicho tu na naszym forum a ja spędzę święta w łóżku złapała mnie grypa ehh i po świętach Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , wczoraj dostałam decyzję rolnośrodowiskową z bezpośrednią cisza. Gdzie wszyscy ? robiliśmy odłów w stawie mam ryby na święta jeden karp ważył 12,5 kg.to wystarczy dla całej rodziny. dajcie przepis na dobrą kaczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze wszyscy zajeci porzadkami i pichceniem na swieta!!! ja mam juz wysprzatane!!ryby i golabki z kasza zrobione reszta w czwartek i piatek!!! oczywiscie konto puste!!!i chyba nie ma co do swiat juz sie spodziewac:) a iwonka to chyba pradu nie ma?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walidus
Witam dawno sie nie odzywalem bo juz naprzykszylo mi sie na prozno strzepic jezyk za 2 dni bedzie miesiac jak dostalem prezent na swieta -DECYZJE- a pieniadze to niewiem kiedy. Ponoc jutro maja jakies przelewy wyjsc z agencji .Pozyjemy zobaczymy pozdrawiam i zycze wszystkim zdrowych i wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Ale wy tu macie spokój ! Na naszym starym forum aż się roi od debili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walidus
masz racje Kasiu czytalem tego Koksa zero kultury mysle ze to byly czlowiek PZPR byly dyrektor pozniej likwidator wybral te 200 ha i 100 dzirzawy oczywiscie najlepsze krowy wziol w lizyng splacil cielakami zatrudnia ze4 osoby za marne grosze bez swiadczen a jezeli juz to ze 2 na 1/4 etatu Reszte rozprzedal za marne grosze dla skarbu panstwa a swoje kieszenie napchal chlopina przyzwyczajony do rzadzenia ale jak tu rzadzic 4 osobami to na naszych forach sie wyszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam faktycznie tu strasznie cich!!gdzie wszyscy?? tak kasia sledzilam tamte forum i niestety zawsze znajdzie sie jakis debil,ktory nie rozumie ile dla nas znacza te doplaty!!! ale teraz zacznie sie podejrzewam na nowo gadanie bo przeciez podniesli nam 10 gr na akcyzie!!paranoja by sie nie osmieszali i te marne grosiki wzieli sobie!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie! *Z okazji Bożego Narodzenia, Składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, Z dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z wigilią tuż po zmroku, I w radosnym Nowym Roku. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nerwówka na tamtym forum. U mnie też cieńko z kasą ale jakoś święta się zrobi. Dobrze choć że ONW wcześniej wypłacili. Bezpośrednich nic i rolnośrodowiskowe nawet decyzji jeszcze nie ma. Przeżyjemy. Życzę wszystkim spokojnych zdrowych świąt i miłej rodzinnej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
witam Kochani teraz zapracowani jesteśmy wpadłam na chwilunię życzyć WAM ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT SPĘDZONYCH Z RODZINAMI NAJLEPSZEGO KOCHANI :):):*:* mi dziś mikołaj zrobił też prezent i dopłaty mi wpłynęły na konto buziaczki JESZCZE RAZ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA I DO SPOTKANIA PO ŚWIĘTACH IDĘ DALEJ PICHCIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
OCZYwiście wpłynęły bezpośrednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hejya Ziomki!!!!!Nie było mnie,a bo mam już gości na święta,czyli dzieci czyli bachy.WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
A.....Kasy.......ni widu ni słychu-Zorka jedziem do Cię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaDolnośląskie
Miłych i Wesołych Swiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeekaaa
ale drogie ryby w tym roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna jest radośc na Święta Ciepłe są myśli o bliskich Niech pokój, miłośc i szczęście Otoczy dzisiaj nas wszystkich WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2012!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta z dolnośląskiego
Dzisiaj dostałam bezpośrednie-decyzja z 19.11.11r.ONW z 23.09.11r.dostałam pod koniec pażdziernika.Decyzję na rolnośrodowiskowe dostałam 7.12.11r.Gospodarstwo niecałe 6 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
pogodnych wesolych swiat dla wszystkich rolnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam kochani spokojnych,radosnych i rodzinnych świąt aby się spelniły wasze marzenia,zdrowie dopisywało i zeby Wam się dobrze działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam w pierwszy dzień świąt a z miłą chęcią zapraszam serdecznie do nas :):):) mam przerąbane nie dość że szykowałam nasze święta katolickie to jesio mnie czeka szykowanie prawosławnych świąt Bożego Narodzenia hahahahhaahahah 6 stycznia :):):):) na naszych 3 króli no ale cóż :):):):):* Do sklikania Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×