Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Iwona i tak kazdy z nas z innej strony polski,wiec po co maja sobie głowy nami zawracac kto co napisał,wyrazane przez nas opinie na tym forum nic nie zmienia co do wypłacania kasy czy rozsyłania dopłat,my i tak za zadne skarby świata nie zrozumiemy ich systemu pracy,ciągle pomieszanie z poplątaniem wiec nie ma co sie martwic... ;) swoja drogą to ja nie mam nic do ukrycia.. moze do świąt jeszcze kasa za onw będzie,zobaczymy,pózniej zadzwonie bo banku i dowiem sie co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona i tak kazdy z nas z innej strony polski,wiec po co maja sobie głowy nami zawracac kto co napisał,wyrazane przez nas opinie na tym forum nic nie zmienia co do wypłacania kasy czy rozsyłania dopłat,my i tak za zadne skarby świata nie zrozumiemy ich systemu pracy,ciągle pomieszanie z poplątaniem wiec nie ma co sie martwic... ;) swoja drogą to ja nie mam nic do ukrycia.. moze do świąt jeszcze kasa za onw będzie,zobaczymy,pózniej zadzwonie bo banku i dowiem sie co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam iwona uwazaj z tym tytoniem!!upewnij sie czy jest czysty i czy nie musi byc poddany jakiejs obrobce!!!moj szwagier 3 listopada trafil na intensywna terapie i bylo tragicznie!!!zatrucie wlasnie takimi czystymi lisciami tytoniu. na szczescie narzady w srodku nie ucierpialy ale stracil wzrok!!! no a co do wiatru to tez pizga i mam nadzieje ze listonosza przydmucha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZATAK
CZESC WSZYSTKIM CZY MIAL KTOS DZISIAJ PRZELEWY ZA BEZPOSREDNIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
ja tez czekam 18.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
czy nikt niedostal dzis kasy niewiecie kiedy w spółdzielczym sa ksiegowane wplaty moze po poludniu wplyno dec 18.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
czy nikt niedostal dzis kasy niewiecie kiedy w spółdzielczym sa ksiegowane wplaty moze po poludniu wplyno dec 18.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta pomorskie
Witam wszystkich! Jestem pierwszy raz tutaj,ale będę częściej zaglądać!!! Wiem,że w spółdzielczych trzy razy dziennie księgują wpływy. Rano ,około południa i gdzieś o 14:00. Tak u nas więc chyba we wszystkich spółdzielczych:)Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola mazowieckie
Ja też mam decyzję z 18.11 i kasy na razie nie ma. Mam konto w Banku Spółdzielczym, ostatnie księgowania przelewów przychodzących są o 14.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola mazowieckie
Ja też mam decyzję z 18.11 i kasy na razie nie ma. Mam konto w Banku Spółdzielczym, ostatnie księgowania przelewów przychodzących są o 14.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola mazowieckie
Moja decyzja też z 18.11 a kasy nie ma. Konto mam w Banku spółdzielczym i ostatnie księgowania przelewów przychodzących są o godz. 14.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
dzieki dajcie znac jak sie cos ruszy z kaso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Jak się tu zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
O już się zalogowałam ! Witam kochani to ja lubuszanka ale zapomniałam hasła więc musiałam się zalogować jeszcze raz dodając imię. Strasznie się za wami stęskniłam , nie zaglądacie na nasze stare forum funduszy unijnych więc ja zajrzałam na kafeterię a tu miła niespodzianka!!! Fajnie że was odnalazłam ale popiszę z wami jutro bo teraz idę się szykować na imprezę do teścia Mikołaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert197456
Witam ,decyzje Onw dostalismy 19.10.2011,kasy brak decyzja z bezposrednich 25.11, kasy brak ,jakas paranoja ,moze ktos podac numer do departamentu finansow ,dziekuje i pozdrawiam.Warm-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem dopłaty przez BGŻ są realizowane co dni czyli teraz 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z wielkopolski
witam decyzja z 22.11.2011 a kasa dzisiaj na koncie jestem z powiatu grodzisk wlkp pozdrawiam i życzę szybkich wypłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna mazowieckie
kasie a o której godz ci wplynely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tel do Ministerstwa finansów : 22 595 03 00 albo 02 końcówka. Tylko trzeba długo dzwonić bo albo zajęte albo nikt nie odbiera. Ja się nie dodzwoniłam mimo że blisko godzinę próbowałam. Życzę szczęścia. Decyzję mam na bezpośrednie z 1 grudnia więc nie spodziewam się w tym tygodniu choć stan konta sprawdzam kilka razy dziennie. Dobrze że mogę sprawdzać przez internet bo aż wstyd by było tyle razy dzwonić albo chodzić do banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert197456
Dziekuje za nr telef..jak sie czegos dowiem to dam znac,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga maj
ja też mam decyzję z01.12 ciekawe czy wtym roku wogole wyplacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z zachodniopomorskiego
Witam ! decyzja z 18 . 11 a kasa od 05.12 na koncie. Pozdrawiam wszystkie panie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola mazowieckie
Widzę, że na razie bezpośrednie dostają osoby z województw zachodnich sąsiadujących z Niemcami. To może być polityka ratowania strefy euro,gdyż województwa mają najwyższe saldo wymiany handlowej w obrocie międzynarodowym z Niemcami. A kasa z dopłat podtrzyma tą wymianę. Dostał ktoś z mazowieckiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MARIOLI DZISIAJ KTOŚ PISAŁ NA INNYM FORUM ZE PRZELANO PIENIĄŻKI NA KONTO Z MAZOWIECKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale nas sie mnogo zrobilo na forum!!!i tak trzymac :)w kupie sila!!! ja jestem zalamana. mamy tylko 19 h żadnej kontroli i nawet nie mam decyzji!! co sie dzieje w tym roku!!jaka jest zasada wysylania decyzji bo juz nie mam pojecia:( milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też nic ani bezpośrednich ani rolnośrodowiskowych nie widać.,święta będą znowu "naciągane" ale poradzimy sobie może dziś coś przyjdzie ,bo wczoraj to listonosz ominął nas szerokim łukiem ale mówi że wozi decyzje.jestem z pomorskiego Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczoraj był u mnie listonosz ale z rachunkami i decyzją o rodzinne, decyzje o bezpośrednie roznosi tylko po kilka dziennie ja nie wiem wnioski składała w połowie kwietnia i nic może to znowu jakaś "polityka państwowa" Pogoda u nas zmienna raz słońce raz śnieg ale moja najmłodsza pociecha cieszy się ze śniegu:)) miłego dnia i wizyty listonosza życzę z decyzjami wszystkim i sobie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej Kochani!!!!!Gabi-haha-jest harmonogram wysyłania decyzji-to rosyjska ruletka-na kogo wypadnie,na tego bęc.To żart,mi powiedziano w powiatówce,że po 600-500 wysyłają,tom się uśmiała,już by wszyscy tu na moim terenie mieli.A co do zachodnich terenów to nic sprawdzonego,ja mam rzut kamieniem do Niemiec i jakoś tylko sporadycznie słychać o otrzymanych decyzjach,rząd ma nas głęboko i naszą wymianę towarową z zachodem,my wcale nie potrzebni im jesteśmy do ratowania strefy,robią to samo co w zeszłych latach.Ten rok przechlapany pod każdym względem,zbiory marne,siano tylko dla siebie na styk,nie będzie czym zahandlować,żeby przeżyć,trza będzie za bezcen bydła sie wyzbywać.Święta jak i u Was po japońsku-jakotako-bo nawet gdyby decyzja przyszła to cholera wie kiedy kasa.Dziś wieje,w nocy sypał śnieg,ale już ginie.Trza będzie za porządki się brać,może jak człowiek w ten kierat wejdzie to tak nie będzie myślało sie o tych smutasach.Co dziś gotujecie?Ja nie mam pomysłu,chandra czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć Kochani !!! Iwonko mam bigos z kapusty słodkiej dziś na obiadek wskakuj do mnie wyszedł pyszny :):):) odwaliłam dziś kawał dobrej roboty pomyłam okna w domu ładna pogoda jest u nas to trzeba wykorzystać . :):):):) jutro resztę posprzątam generalnie i porządki już z głowy :) ;p konto jutro sprawdzimy rano Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×