Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

no iwonka juz na pewno nie ma co sie spodziewac pieniedzy w tym roku.ja do porzadkow mam dlugi ogon choc na co dzien jestem pedantka no ale w moim stanie mam prawo donic nie robienia:) zupka jarzynowa i nalesniki z dzemem borowkowym,zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka kuj-pom
Ja już po prostu nie mam siły sprawdzać konta, siedzę od rana i jadę po kolei konto, forum 1,2,3... i znowu konto.... Denerwuje się jeszcze bardziej, jak ktoś kto ma decyzję z 22 listopada ma przelane, a ja z 21 listopada zerooo... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
O matuchno-też wzięłam się i pomyłam okna na górze,jutro reszta,z ty cały moi chandry racuchów napiekłam na obiad.Pogoda kiepska-wieje i ponuro,znów pewnie śniegiem sypnie,konto oczywista regularnie sprawdzane.....pusto,ale dla fasonu sprawdzam.Listonosz przemknął jak Zorro,tylem go widziała,prędzej jakie kartkę świąteczną dostanę jak te decyzję.No cóż,jutro będę w mieście to zajrzę do tych moich,powiem im dzieńdoberek,jezscze mnie nie ponosi,zobaczem jak po kasę za nawóz przyjadą.Dajta jakiego przepisa na cosik fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu czekam na decyzję a dziś telefon z agencji żeby przyjechać bo jakieś niezgodności są RYCHŁO W CZAS tak więc będę wam kibicować bo jak jutro pojadę to obiecali że może w grudniu dostanę decyzję LUDZIE TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYTRZYMAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga7725wielkololska
witam PANIE-PANOWIE :) SLEDZE WASZ TEMAT OD JAKIEGOŚ ROKU :) CHODZI O DOPŁATY NO I TE DOWCIPY NAPRAWDĘ MEGAA HEH A JESLI CHODZI O DOPŁATY TO JA NIE DOSTAŁAM DECYZJI Z ONW A KASE NA KĄCIE BYŁA DECYZJE NA BEZPOŚREDNIE DOSTAŁAM 23 LISTOPADA I KASY NIE MAM DO DZIŚ OT TAKI EWENEMENT :) W ZESZŁYM ROKU NIE MIAŁAM DECYZJI A KASE NA KONCIE BYŁA PO TYGODNIU PRZYSZŁA DOPIERO DECYZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda pod psem,samopoczucie do d..y!!! hanka no poczekajmy sobie!! tylko nie wiem jak dlugo mi wystarczy cierpliwosci!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, decyzja z 16listopada,na koncie 2grudnia,dowiedzialam sie dopiero dzis.Doplaty bezpośrednie ,gospodarstwo poniżej 10ha lubelskie;).Zyczę aby jak najszybciej przyszly wszystkim oczekujacych pieniażki i decyzje też.Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no masz rację że pogodę mamy pod psem Haniu to sobie poczekamy ja w tamtym roku miałam w lutym i nie miałam kontroli a w tym po kontroli to chyba w czerwcu dostanę Gabi jak się czujesz w którym jesteś miesiącu i czy wiesz co będzie trzymaj się i nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert197456
Witam ,wczoraj dodzwonilem sie do biura windykacij ,pomyslalem ze mam jakies moze zaleglosci ,pani bardzo mila mi powiedziala ze departament finansowy ma problemy z plynnoscia finansowa ,wiec jesli ktos dostal kase to powinien sie cieszyc ,wiec chyba sobie poczekamy ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Basiu gdzieś Ty się podziewała hahhahahaha no to fakt poczekamy mamy czas do 30 czerwca dziś usłyszałam w słuchawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam maju ja jestem w 17 tyg.nie wiem co bedzie moze we wtorek sie dowiem ale to bez roznicy byle bylo zdrowe!!! no to czekamy razem:( tylko dlaczego tak nas traktuja jak jakas gorza kategorie!!to jest przykre!! dzis pogoda paskudna trza se napalic w piecu i siedziec w chalupie!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczki świąteczne Składniki Przepis * mąka, 1 kg * cukier, 1/2 kg * kakao, 75 g * żółtka, 3 szt. * soda oczyszczona, 1 płaska łyżka * masło, 250 g * przyprawa do piernika, (wg miary na opakowaniu) * miód, 150 g * kwaśna śmietana, 200 g 1. Masło rozpuścić z cukrem i miodem, wystudzić. 2. Mąkę przesiać z kakao i sodą. Dodać żółtka, przestudzone masło i przyprawę do piernika, dokładnie wymieszać. 3. Do masy dodawać powoli śmietanę, do uzyskania odpowiedniej konsystencji. Zagnieść 4. Rozwałkować (ok 6 mm) i wykrawać pierniczki. Piec ok. 10 min. w temperaturze 180 st. C. Dekorowac po przestygnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Witam w ten zimny dzionek ! 14 listopada dostałam pierwszą decyzję , po tygodniu drugą a 30 listopada trzecią ale marna to pociecha bo oprócz kasy na papierkach to moje konto świeci pustkami . Na forum Funduszy Unijnych ktoś napisał że dodzwonił się do Warszawy i powiedziano mu że na grudzień już kasa się skończyła a według terminarza powinni płacić dzisiaj tj. 9,16,23, i 30 czyli powtórka z lat ubiegłych a miało być tak pięknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale pogoda niby na plusie pada snieg z deszczem i wieje Gabi masz rację że to bez różnicy co oby było zdrowe ja mam czterech synów i już mam dwie synowe i narazie wnusie co ma 5 miesięcy a teraz co miałam wesele w listopadzie to oni nie chcą wiedzieć co będzie chą mieć niespodziankę ja straciłam nadzieję że wtym roku dostanę dopłaty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Witam!!!!Pogoda pod psem jak i humor.Kasa im się skończyła?-no właśnie powtórka z rozrywki,z ubiegłych lat,kapnęli,raczej smarknęli trochę,no a za resztę trza sobie święta uszykować i premie i inne cuda na kiju,czy oni kurwa nie czytają tego co piszą?!Gorzej jak za komuny,wtedy przynajmniej człowiek kasę miał,a jak się dobrze zgimnastykował to i towar znalazł,teraz jesteśmy dziadami,takimi nas unia zrobiła,aż strach pomyśleć co nas jeszcze czeka,bo napewno nic dobrego.Pies ich wielki i małe pieski.....okna pomyłam już wszystkie,stroiki przygotowane,w przyszłym tygodniu idę po choinkę,na te bidę ubiorę wcześniej co by mnie za dużo nie trzepało z nerw,jeść co będzie i pić też.Pierniczki upiekę,ale przed świętami,bo niedoleżą,stary zaraz by je wciapał.Gabi,pewnie że masz rację,co będzie to będzie aby zdrowe,tylko się nie forsuj.Miłego dnia dziewczyny i chłopaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka tobie decyzje obiecali tydzień temu oszukują nas oni wiedzą że my sobie damy jakoś tam radę ale oni będą się bawić za nasze kasę mnie kurwica bierze na spać nie można ciśnienie skacze dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZATAK
KURCZE GDZIE WY WSZYSCY SIE PODZIEWACIE POZDRAWIAM,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie my sie nigdzie nie przenosimy!!! po prostu niedziela,spotkania z rodzina!!! no i juz goracy okres przedswiateczny!!! od jutra bedziemy znow wypatrywac listonosza i sprawdzac konto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem byłam na spacerku bo piękna pogoda jak na grudzień mogłoby w końcu popadać bo sucho Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie co taka cisza na forum pewnie każdy wkurzony bo ani listonosza z decyzją ani przelewu to tak jak i u mnie Dziś trochę sprzątania i mycia okien więc czas szybciej zleciał Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani.znowu mnie grypsko dopadlo ale juz powoli dochodze do siebie!! wczoraj przyszla decyzja ale radosci to nie ma bo to tylko papier a pieniadze to znowu jak znajac zycie w styczniu!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześć!!!!!Ale piękna wiosna tej zimy-haha!Wcale za zimnem nie tęsknie.Na święta posprzątane,bigosy dziś nastawiam,co dzień po trochu podpichcę i będzie gut,mięsa robię w poniedziałek,ciasta we wtorek,na sam koniec zostanie sałatka i ogarnąć kuchnię no i siebie.Basia ja miałam weterynaryjną-dobrze wyszło,ale w poniedziałek przyszło jakieś pismo-protokół pokontrolny z jakichś pomiarów gruntów w lipcu(kurwa ja ich nie widziałam)niby w tym wszystkim końcowy efekt-powiem po szkolnemu-wyszedł na 3+,ale jadę dziś do powiatowej,niech mi to wszystko wyjaśnią,ja nie ponimaju tego.Jak mi powiedziano wcześniej w arimr,że mam już naliczone to jeśli są niepewniki,to też na czerwiec dostanę-skurwysyństwo niesamowite,podług arimr-u dostajemy dopłaty,i tak co roku zaniżają grunty,to wynajmują jakieś firmy z gówniarzami,do cykania fotek,i aparatem ponoć mierzą,no cuda na kiju,a ty rolniku czekaj i główkuj czy kasy ci stanie na siew wiosną.Wszyskich co kurwa te bzdurne przepisy układają,to na tę nową planetę wypieprzyć.Dajta jakie przepisy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×