Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona(dolnośląskie)
No HEJ!!!! Zorka to ty mój ziomal jesteś!Ja też dużo rzeczy tu się nauczyłam,a i życie nauczy,że i z gwożdzia nagotujesz jak się postarasz,kapustę też kiszę,ale w małych ilościach,tyle co by na zimę starczyło dla nas i tych naszych mieszczuchów.Robię soki na zimę,ale nie tak po staremu,w sokowirówkę owoce,soczek gotuję z cukrem i w butelki,a ....różnych rzeczy można się nauczyć,sama wiesz.A co do wojskowości-haha-u mnie,to reżim cały czas.W chałupie są wszystkie sprzęty-zmywarka,pralka,wymyślny odkurzacz itp,ale sęk w tym,że stary nie potrafi się tym obsługiwać,a ja wcalę nie nalegam by się uczył,bo na co mu będę potrzebna wtedy?-haha-a tak,to przynajmniej miło usłyszeć-co ja bym bez ciebie zrobił,raz tylko spróbował posłużyć się mikrofalą,jak do dzieci pojechałam,....rany boskie,garczek metalowy włożył do niej,żeby se żarło podgrzać,no to mu podgrzało i garczek podało z szybką od mikrofali-haha!-na parapet,od tamtej pory nie dotyka tych diabelnych,jak mówi wytworów.Tak,że pełen podział jest,moje królestwo-dom,a jego obora,a jak się gościem to oboje i równouprawnienie jest,istna europa.Miłego dzionka dziewczyny,dziś idę na ryby na staw,jak co złapie to upitraszę,zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , byłam na szkoleniu z rolnośr. i ludzie z arimr mówią ż kto dostanie decyzję do 2.12. to może liczyć na kasę w tym roku i niby 70% chcą w tym roku wypłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
pozyjemy zobaczymy fajnie by było ja dostałam decyzje 14 listopada na bezposrednie w miare szybko zobaczymy co dalej . za kilka dni zadzwonimy zapytamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale pocieszyliscie:(u mnie ani widu ani slychu decyzji jak bede musiala czekac tak jak w zeslym roku to sie zalamie!! dzis bylam w krus i zawiozlam juz 2 wolnienie i prosilam zeby mi nie wyplacali tych marnych groszy tylko zeby mi sciagali z mojego zadluzenia ktore sku......y naliczyli przez5 lat malenstwa,to blond pipka miala obiekcje!!jeszcze mi tych nerwow potrzeba z urzedasami jak ja dotrwam w tych nerwach do 9 mies.to bedzie cud jutro swiniobicie wiec zapraszam na swiezynke!! milego dzionkaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Iwonko hihhihihihihihi ale się uśmiałam dokładnie ja też mam w domu zmywarkę i różne wygody i mój stary też nie umie się obsługiwać sprzętami a teść mój mówi jak to ludzie z tamtej epoki że zmywarka a siły w rękach to nie masz hihhihi ale mam gdzieś sprzęty są po to by ułatwiać sobie życie mam też robot Kasia nazywa sie wieloczynnościowy i tak samo teściowa piekła kiszkę a tam potrzebne są tarte ziemniaki a ja wtedy robiłam placki ziemniaczane jak zobaczyla jak prędko starłam ziemniaki to i ona przyszła i pyta się a mi zetrzesz hihihihhhohihihihihihhhhi dobre z mikrofalą to tak jak moi teściowie jak zmywarkę nam przywieźli to finisz tabletki kupiłam i postawiłam na zmywarce a teście patrzę na drugi dzień naburmuszone nie odzywają się a do starego mojego mówią tak nakupowali sobie cukierków a nam nie dają hihhihihihihiihhihihihih jak ja wybuchłam śmiechem zaniosłam i pokazałam mało tego to jesio rozkroiłam nożem pokazałam że to cukierki do zmywarki hhihihihihihiihihhii no jakoś przekonali się za kilka dni w łazience stoi Air Wik ten co psiuka jak poruszy się ktoś hhihhihi a teść samo do łazienki i tak uchyla drzwi ale nie wchodzi do niej a mąż mój samo na dwór szedł i pyta się jego dlaczego nie wchodzi do łazienki a teść no tak jak tu się załatwić jak na kamerę go nagrywają a w tym odświeżaczu powietrza miga zielone światełko hihihihi i no mówię jaja na całego a tak a pro po Marzena mam na imię . mówię Ci ja też mam przeboje a sama jestem z Warszawy i na wsi za starym poszłam ale wiesz co mówiłaś że z gwoździa ugotuję zupę to ja lepiej rosół ugotowałam włożyłam mięso wołowe na gotowaną wodę no do czego zmierzam jak jakiś czas mięso pogotowało się to sprawdziłam widelcem ale wiesz uciekł mi z ręki do rosołu ten widelec wpadł no i ja samo miałam telefon mama moja dzwoniła i zapomniałam go wyjąć wyłowić no i gotował się już jak miałam za chwilkę podawać rosół ja dopiero go wyłowiłam ale śmiechu było co nie miara hihihihhihiihihhihiihih oj wiele by jesio opowiadać ale są tak śmieszne sytuacje że hihihhihihhihihih .Buziaczki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Gabi już lecęęę na świeżynkę mniam mniam my dopiero w grudniu trzepniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka,to muj stary zrobił lepiej,jak go uczyłam gotować rosół to mu muwie weź garnek,wlej wode,włórz mięso,postaw na kuchence to tak zrobił,za jakuś czas sie go pytam czy sie gotuje to muwi że nie po kuchenka nie właczona hihi a jak mnie nie było i mama miała uprasować staremu koszule do roboty to do mnie zadzwoniła i sie spytała gdzie sie wegiel wkłada do żelaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Łoj Gabi,to masz robotę,skoczem do ciebie to pomożem!Ja blądynę będę bić chyba w przyszłym tygodniu,to już na święta żarło będzie,tyż do mnie wbijajcie.Na koncie puchy,jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no wbijajcie do mnie na swiezynke juz gotowa teraz stary z tata zaczynaja walczyc z wyrobami wiec kto nie zdazy na swieze zapraszam na jutro na gotowe konto oooo decyji000 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej to fajnie macie co jeść u nas w mieście otworzyli nowy sklep wczoraj Marcpol a ludzie jak szaleni jakby miał nastąpić koniec świata ehh szkoda mówić dali na otwarcie sklepu ćwiartki z kurczaka po 3.99 za kg filet z kurczaka 11.99 za kg kurczak świeży 4.99 za kg wiele wiele niskich cen schab z kością 9.99 za kg a ludzie tonami brali koleżanka 3 godz stała w tej kolejce po mięso hihhihi a ja wieczorem pojechałam z ciekawości i bez kolejki kupiłam bo jesio do bicia to czasu a czasu a jeść trzeba normalnie jak za komuny hehheheheeh paranoja baba przede mną wzięła 100 kg ćwiartek z kurczaka i nabrała 2 z czubem koszyki bo mówi że w domu dwóch synów i ona z mężem no śmiech ale cóż .Życzę miłej nocki :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no zorka to smiech ,ludzie sa dziwni i zal nie raz na to wszystko patrzec i sluchac!! a jak tam po wczorajszej wichurze?? wszyscy cali?? milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , na pierwszy rzut oka na okolicę to wichura większych szkód u nas nie zrobiła pół wioski nie ma prądu no i kolej szwankuje ,córka do Gdańska na uczelnię zamiast 1,5 godz. jechała ponad 3 godz a pozat5ym czekam z utęsknieniem na listonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
DZIEŃDOBEREK!!!!!!Ale piżdziło!Kosze na śmieci w rowie u sąsiadów,jak wiatr na strych w nocy wpadł jednym oknem,musiało być niedomknięte,to wypadł drugim,ale z oknem,haha-dobrze co dach zostawiło,ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło,stary wreszcie będzie musiał nowe,co stoją już od wiosny,wstawić.Wczoraj jak konie do stajni zaganialiśmy na noc,to aż dziw brał,że tak posłusznie idą,to w te mrozy nie można było ich zagonić,a wczoraj chyba czuły co się święci.Ja też zerowa na koncie jestem,no może ten listonosz i do mnie co by przyniósł,przynajmniej jakaś nadzieja,chociaż po ubiegłorocznych numerach,gdzie niektórzy bez decyzji kasę na kontach mieli,to po tym naszym arimr-e można spodziewać się wszystkiego.Miłego dzionka-dziś wątróbka i kartofle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale wieje tylko sobie myślę że na pomorzu i w górach o wiele silniej w radiu mówią jakie szkody wyrządziła wichura. Zorka a może tych ludzi już ogarnęło szaleństwo przedświątecznych zakupów:))) Jak można tonami kupowac kurczaki, przecież to stare i nie smaczne potem będzie. Decyzji brak kasy też a listonosz -też go brak! spokojnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w koncu przestalo wiac!! wczoraj maz byl w powiatowce i co go...o! wcale jeszcze nie mamy naliczonych doplat!chyba mnie krew zaleje!!w zeszlym roku byl cyrk i w tym roku mamy to samo przechodzic??ja sie wykoncze!! sku....y nic sobie z nas nie robia tylko placic co do dnia!!!porazka mimo wszystko milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to Cię Gabi pocieszyli nie ma co!! ja mam daleko do powiatówki ok 30 km więc pomyślałam że zadzwonię i co ?obowiązuje ochrona danych osobowych i nic mi kobieta nie powiedziała, trzeba osobiście z dowodem Paranoja miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka nam dopiero dziś prąd oddali jak zabrali 28 listopada o o godz 1.00 w nocy brrr sąsiadowi dachy pozwalało z domów a zimno pioruńsko u nas i piździło jak w Kieleckim :):):)ale nasze dachy na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mepink
Iwona a będą w tym roku dowcipy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaDolnośląskie
Witam dzis przyszła decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZATAK
HEJ WAM CIEKAWE JAK BEDZIE OD DZIS ZACZYNAJA WYPLACAC BEZPOSREDNIE POZDRAWIAM,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak dziś w radiu słyszałam że mają wyplacac pani z armir mówiła że w pierwszych dniach grudnia planuja wypłacic ok 23 % wypłat a potem zależy od wpływów a na koniec powiedziała że ubiegłoroczne wypłaty były najszybciej wypłacanymi we wszystkich krajach unii:))) śmiechu warte ponad 2 miesiące czekalismy na przelewy i to ma byc ta niby szybkośc decyzji jak nie było tak nie ma a listonosz to mnie chyba unika miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ci co mają decyzje to to dziś mają wielkie nadzieje na kasę a ja byłam w powiatówce wczoraj to mam dopiero zatwierdzone a kiedy naliczą chociaż mnie pocieszyła że powinno pójść szybko miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Witam ranne ptaszki!!!!!!Ja to se dziś pospałam,taki mróz na dworze,że jeszcze nic nie wypuściłam na pastwisko.Kasy brak,decyzji też,listonosz też mnie omija.U nas jak zwykle samopochwała w arimr,(nie chcom ale muszom),tak im to sprawnie idzie,jak pawie po przepiciu,powielają chyba te artykuły propagandowe z ubiegłego roku(brawo moderatorzy stron agencyjnych!!!!)Na procentach to oni może i się znają,ale nic poza tym.Dziś kartoflaczek z żeberkami i jakaś zupka-polewajka.Miłego słonecznego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH,WŁASNIE DOSTAŁEM DECYZJĘ ONW ;) WIĘC TERAZ ZWIĘKSZONA NADZIEJA NA KASĘ PRZED ŚWIĘTAMI ;) BO W TAMTYM ROKU TO 30.GRUDNIA DOPIERO DECYZJE MIAŁEM ZA ONW,POCZEKAMY ZOBACZYMY,POZDRAWIAM I CIERPLIWOŚCI ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak tam cz ktos juz moze ma pelniuskie kata?? no mnie tez listonosz wielkim lukiem omija,nie wiem dlaczego przeciez nawet psow na luzie nie mam:) no jak oswiadczyli ze zeszly rok byl najszybszym w wyplacaniu doplat to az boje sie myslec kiedy w tym roku dostaniemy!! w agrobiznesie pinda z departamentu platnosci powiedziala ze 1 i 2 grudnia beda wyplacali pieniadze a potem to jeszcze nie wiadomo!! smiechu warte az sie plakac chce!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
witam ;) decyzja 14 listopad bezposrednie , dodzwoniłam sie dzisiaj za pierwszym razem do departamentu finansow . prawdopodobnie dzisiaj pieniazki mam miec na koncie . zobaczymy , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
sa sa sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jestem:) Gówniażeria transfer wykończyła więc musiałam czekać do 1-szego na nowy :) Iwonka zdrówka zyczę!!! Słuchajta: u mnie była kontrola wet. i pani powiedziała ze nie wcześniej jak luty -marzec dostane dopłaty:( No i doopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
hehe tez sie ciesze dziewczyny;)dzieki pierwszy raz w zyciu tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×