Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826pomorskie
cos tu cicho ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracują pewnie,ja już swoje zrobiłam teraz zostały męskie roboty.Iwonko!!! chyba nie narozrabiałaś bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gribek
U nas świnie po 3,70 + Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest?gdzie się wszyscy podziali prądu nie ma? bo u nas połowa wioski nie ma prądu od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie trochę mnie nie było ale widzę że sporo się tu działo. Pojawiło się tu takie nie wiadomo co i nie wiadomo skąd i psuje ludziom humor. Haniu ty to potrafisz poprawic nastrój tymi kawałami a ty Iwonko mam nadzieję że nie narozrabiałaś w tej powiatówce no i ładnie pachniałaś. A światło u mnie jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
jeeeeeeeeeeeest kasa dec 1 12 a przelew 8 02 11 jest super zycze wam tego szcześcia jak najszybciej będę do was zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy dostali kasę .......a Iwona może narozrabiała i dostała tez co chciała.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pusto bo prad odłączyli,.........porażka z tym wszystkim......tak jak z wypłatami dopłat........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dec. z listopada.......i jak zwykle00000000000000000....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
witam. do hanki cz u mnie w okolicy byczki takie w wadze 50-60kg HFpo 8 stówek chodzą a mieśniaki tysiączek i więcej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem. hanka u nas e kuj-pom byczki miesne 2 tyg za 650 a ajlowki ostatio simentalke 2 tyg kupilam za 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwooonnnaaa? gdzie jestes? co w tej powiatowce sie stalo! a moze cie zamkneli?haha paczki ci bedziemy slac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
do gabi serio takie tanie u was są miesniaki? a za dużego ile u was płacą bo u nas 6 zł + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tomek bo w zeszlym tygodniu kupowalam simentalke a miesiac byczka miesnego dlatego wiem a za duze byki do 6,5 +vat a jalowki do 5+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
dopłaty się posypały , towarzystwo planuje zakupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
witam ;) halo jeszcze nikogo niema ? Iwonka halo ??? wczoraj sprawdzałam konto i zero no i tak do marca trzeba bedzie poczekac;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwa22o
Hura wreszcie dostałem decyzję obszarową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tu znowu tak pusto?ferie sobie robicie?iwona odezwij sie bo sie martwie ze na prawde w tej powiatowce do czegos doszlo! milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
no to sliwa zaczeło sie odliczanie co ? gratuluje . pamietam jak ja sie cieszyłam z decyzij bo byłam pokontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GOLCE!!!!-znów ktoś prądem się u mnie bawił,cholera jak za PRL-u,w dzień jak cię mogę,na noc wyłączają,co by chyba dzieci robić bo niż demograficzny.Wczoraj byłam,oczywista w powiatowej,gówno się dowiedziałam,tzn.że powinnam dostać może w przyszłym tygodniu(decyzję),spytałam panienki o jakie morze chodzi..........nie załapała,poinformowała,że p.kurewnika nie ma,a i pani odpowiedzialna za udzielanie takich info,też nieobecna.Nie było kogo opier....ić,bo ta panienka to stażystka i jak Szwejk z wojny wróciłam do domu,dziś dzwonię do Wawy od rana,jeszcze mi się nie udało.Nie zaglądałam jeszcze na konto,lepiej nie będe tego robić,bo taki piękny dzień się zapowiada,szkoda go zmarnować.A wczoraj w AgroNews właśnie pisali o naszych dopłatach,ale arimr nie chciał się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
no jestes Iwonka ;)wrociłas ;)to ja juz nic nierozumiem z ta Twoja decyzja ? to teraz dopiero ma zostac wydana i przyjsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona bierz sie za ta sprawe ostro bo jak sama nie wychodzisz i nie wydzwonisz to dupa ja ci po prostu wspolczuje u nas w powiatowce to chociaz mozna sie dowiedziec konkretnych rzeczy no ale co sie dzieje tam u ciebi to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×