Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

Gość razem a obok siebie

mam fajną ładną żonke, ale sex jej nie interesuje, owszem raz lub dwa w miesiącu to się zmusi, najczęściej ma orgazm, ale nigdy sama nic nie zacznie, to ja musze prosić grozić itp. mam dość nie czuję się przy niej jak mężczyzna ech... dodam że próbowałem wszystkiego kwiaty, prezenty, lekka erotyka, pomoc w obowiązkach i inne bzdety z netu, psycholog itp wszystko na nic taki temperament i już pytanie do kobiet poradzcie coś bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonemiso
nie wybije ,sama szukam na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trujący bluszcz dwa
Miałam to samo z mężem. A nawet gorzej. Chciał raz na kwartał, spuszczał się przy zdejmowaniu ze mnie majtek. Powiedziałam mu, że założyłam konto na serwisie randkowym i szukam kochanka. Pobiegł do lekarza i wspomagając się farmakologicznie kontentuje mnie dwa razy w tygodniu. Ponoć dla kobiet też są jakieś leki. Musisz ją wysłać do seksuologa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie np. tez tak jest - ja jestem tą, która nie chce się kochać, ale mam swoje powody: kilka razy przyłapałam swojego męża na świntuszeniu przez neta, pracuje za grnicą i jestem na 100% pewna, że ma tam jakąś panienkę na sexa, ale nie biorę sobie tego do głowy. Jak tam się urządził, tak teraz będzie traktowany. Ja sexa z nim robic nie mam ochoty, jak przyjeżdza to odbebnię obowiązek małżeński, czasem jakiś oral wpadnie i koniec. Ale na sexik z innym facetem to mam wieeelką ochotę, więc podejrzewam, że i jak zacznę zdradzać męża... Może ona ma jakiś uraz do Ciebie... Kup jej pigułkę sexu i po sprawie - dobra rzecz - mozna się kochać 5 godzin beż przerwy :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
A na co ty liczysz skoro mąż zapiep..a na obczyźnie. Albo jest się rodziną i jest się razem, albo nie. Chyba, że byś sobie bez mamusi nie poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówisz "zapierdala" bo musi, nabrał kredytów to teraz niech spłaca... zresztą chyba troszkę wyleciałeś z tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
kochane panie, pomóżmy sobie, sex za sex bez zobowiązań, w takiej sytuacji to chyba jedyne wyjście...??? i nie wiem o jakiej pigułce na sex była mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
ps czekam na e-maila na skrzyneczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
a skąd jesteś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska sprawa z tymi co się kochać niechcą, ja z mężem na początku w łóżku szaleliśmy a teraz wiecznie jest zmęczony, chce mu się spać itp, nie sądzę żeby miał kogoś na boku ale zawsze jest jakieś ALE, jestem w stanie w łóżku zrobić wszystko dla jego i mojej przyjemności i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
hm, opolskie l.32 ale jak coś to na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
panterko, mógłbym powiedzieć prawie to samo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
phele... a skąd Ty jestes i ile lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
niestety za daleko, a mam taką samą sytuacje. Kiedy partner/ka czuje, że ma drugą osobę na wyłączność przestaje się starać... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
a zadne pigułki gwałtu nie wchodzą w grę, brrrr ja chcę czuć że ktoś mnie pragnie potrzebuje w łóżku a nie tylko jako kierowcę i zarabiacza i kuchcika, kiedys tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu znalazłabym sobie kogoś dyskretnego i po temacie, żony byś nie zmuszał skoro niechce a ty potrafiłeś zrobić wszystko aby ją zachęcić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
Kraków, mam ponad 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
phele napisz do mnie na e-maila ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
kraków to nie koniec świata :) nie jest źle, owszem 5h pkp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
nie koniec, ale ja nie mam tyle czasu na podróże do kochanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
panterko, masz racje, ale po 12 latach bycia z jedną kobietą nie wiem czy potrafię zaproponować sex innej ot tak, co innego np tu jeśli ja szukam i ktoś szuka to szybciej się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
wiadomość wysłana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
phele, czego się nie robi dla dobrego sexu :))))) ja tez mam niewiele czasu ale kto wie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
dla dobrego seksu mogę zrobić bardzo dużo ale zależy co nazywasz dobrym seksem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole
witam was skad ja to znam a juz wiem ze swojego lozka piszcie 34 adas @WP.PL TEZ MUSZE COS WYMYSLIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a obok siebie
panterko czy ty probowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×