Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

Gość Zuzazuzazuza
Ja się raz spotkałam na boku i nie mogłam potem dojść do siebie tak mi było dobrze... Facet w sumie zupełnie jak mój mąż, ale oboje jakos tak się czuliśmy podjarani że dosłownie zjadalismy się nawzajem. Później już go nie spotkałam, to była taka jednorazowa akcja na konferencji z pracy ale mój m. długo nie dorówna tamtęmu spotkaniu. Czasami na boku jest miło oj miło. Szkoda że nie można częściej albo w domu tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole od tyłu;) chociaż czasami na boku też jest fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do szukajacego 36
a gdzie lezy ta klawiatura?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phele i minka79 :-) Ja Jestem z Krakowa i nie zamierzam szukać daleko :-) Więc czekam na wiadomość na priv ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonorek
podam swoje dane po 30ste 180,78wz wyglad bez znaczenia LODZ sex bez zobowiazan ja napalony leonorek@op.pl wiem ze sex z kim innym smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonorek
podam swoje dane po 30ste 180,78wz szukam dziewczyny sex bez zobowiazan wyglad bez znaczenia ja napalony LODZ leonorek@op.pl wiem ze sex z kim innym smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona dotycząca erotyzmu oczami kobiet, można na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych , o różnych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubią kobiety, a jakich się boją. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na zboczoną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi egzekutkor
Bo kobiety powinny byc nienagannie ladne do spialni macie chodzic w pelnym makijazu i pieknej bieliznie a swoich facetow przegoncie 3 razyy w tyygokdniu na stadionie z diety odstawcie te miecho duzo wazyw i owocow a za trzy miesiace bedzie was oral jak osiemnastolatek ,a i faseci niech zaczna sie depilowac to zobaczycie jak wam zona jajka posssssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na sex telefonik? Jestem Alicja, moja fotka jest na http://sextelefon.org.pl/ , jestem duga od góry. Jestem otwarta na eksperymenty i nowe seks zabawy, bardzo lubię wibratory, kajdanki i odgrywanie roli. Ze mną sex telefon będzie na pewno niezapomniany i na pewno Twój k***s zostanie zaspokojony wiele razy. Czekam na ciebie praktycznie o każdej porze, więc po prostu zadzwoń misiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×