Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

Witam Widzę, że temat w sam raz dla mnie. Mam bardzo podobne problemy. Z moją dziewczyną jestem od ponad 6 lat ale w ciągu ostatnich 2 lat jej libido spadło do tego stopnia, że kochamy się raz na dwa tygodnie. Stosowałem już różne porady znajomych i znajomej psycholog. Jak dotąd żadne moje działania nie przyniosły efektu a wręcz pogłębiały ten stan. Moja dziewczyna podczas przeprowadzonej z nią szczerej rozmowy powiedziała mi, że nie ma ochoty na sex a zmuszać się nie będzie, że nie chodzi o mnie ale o nią bo w ogóle nie czuje fizycznego pociągu. Dla mnie to duży cios bo ja mam duże potrzeby. po 2 latach stwierdziłem, ze dłużej nie wytrzymam i zacząłem na boku szukać kochanki. W tym właśnie celu tez pojawiam się tutaj. Mam 26 lat, pracuję, wykształcenie wyższe. Interesują mnie bardziej panie starsze ode mnie. Jeśli chodzi o to co lubię w "tych" sprawach to od razu mówię, że wszystko Oprócz SM. W razie jakiś pytań zapraszam na maila: fetyszysta84@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamm.....
Panterka szukasz kochcanka? Ja szukam kochanki, może się uzupełnimy, co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
oczywiście ja dalej jestem chętna :) Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamm.....
phele Tylko że ja jestem z Warsawy, jeżeli to dla ciebie nie jest przeszkodą to możemy na priv przejść i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
raczej wolę mieć pod ręką, bo często mam ochotę na seks. Szukam kochanka na dłużej, nie na jednorazowy epizod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamm.....
Ech, zawsze nie po drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
już to kiedyś zauważyłam, że tu sami warszawiacy siedzą :) z Krakowa bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamm.....
pehele może i masz żeczywiście trochę racji, nigdy jakoś specjalnie się nad tym nie zastanawiałem, ale widzę tu jakąś niespójność niestety. Niby sami warszawiacy a jak casami zapuszczę temat "szukam kochanki, jestem z Warszawy" to kurcze ani widu ani słychu i tego właśnie nie łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tez osób z północnej części Polski. Z Kujawsko-Pomorskiego praktycznie 0. Nie mówiąc już o znalezieniu osoby ze swojego miasta w moim przypadku z Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
to napisz, że z Krakowa to sie odezwą kobiety z warszawy pisząc "o jaka szkoda że tak daleko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamm.....
A Ty tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
nie ja tak nie robie, bo ja rzeczywiście jestem z Krakowa, ale jak jest temat o Krakowie to sie warszawiacy odzywają, więc może też będzie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
dobra, ja już lece zajrze tu późnym wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespiacy
nie wszyscy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a osobno
oj sporo poczytałem..... i tak lipa z opola żadnej:)))) jedno jest pewne , to że ten kto tego nie doświadczyl to nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
ja też jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka79...
ja tez z krakowa i tez chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka79...
jak tak dalej pojdzie to przerzuce sie na dziewczynki. Czy naprawde nie ma żadnego faceta z kraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam męza - od jakiegoś czasu nam się nie układa - on twierdzi, że to moja wina, że jestem oziębła i takie tam, ale to ja go przyłapałam na sexie netowym i zbreźnych smsach, więc stąd moja niechęć do sexu z nim. Ogólnie to się nie przejmuję tym, nawet kogoś poznałam, co prawda ma on dziewczynę, ale mnie to nie przeszkadza... Zobaczymy jak się znajomość rozwinie - zdradzę, że na razie było bez sexu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka79...
na pierwszy raz trio? wiesz troche niesmiała jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
Anusiak26 gdybym ja miała takie problemy..... to bym je próbowała rozwiązać.. Podejrzewam, że zataczacie koło: oziębła kobita --> facet szuka w necie --> oziębła kobita itd. Trzeba tylko skończyć ten krąg, szczera rozmowa.... Tak, tak sama radze, chociaż ja ze swoich problemów nie potrafie wyjść :D Mi to nie wyszło więc w pewnym sensie czuje sie usprawiedliwiona. Próbowałam przez ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka79...
Anusia a gdzie poznałas tego mężczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×