Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

Bardzo trafny artykuł! Zgadzam sie całkowicie i rozumiem facetów. Jeszcze miesiac temu nie byłam skora do zdrady, ale teraz sama mam inne potrzeby sexualne. Wiec czuje sie rozgrzeszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Moja kolezanka z pracy jest mezatka (ja jestem solo), ale jak jestesmy razem na delegacji to zawsze bierzemy pokoj dwoosobowy w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka79...
niech zgadne. i wcale nie gracie w karty po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
W karty nie, mamy oczywiscie ciekawsze zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, nie lubie się masturbować...kombinuję, jak tu zabawić się nie czekając dość długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka79...
masturbacja dobra ale dla nastolatek, mnie tez to juz nie wystarcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak26 podając adres? a ja będę dostawcą pizzy oczywiście Ty nie będziesz miała jak mi zapłacić za nią no i zostaje inna forma odpłacenia za pizzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Nie lubisz masturbacji? Dlaczego? Ja dzisiaj jestem sam w domu i niestety nie mam innego wyjscia jak maly masaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale u mężczyzn "walenie konia" jest powszechne, a kobietom to raczej to nie wystarcza - tylko się rozdrażnią :) A z tą pizzą to świetny pomysl... tylko szkoda, że nasi dostawcy są taaaacy beznadziejni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sama to jestem w domu cały czas - mąż za granicą, zresztą nieważne co z nim, a z byle kim to nie pójdę, choćbym nie wiem jak była napalona... więc sorry...muszę się jeszcze wstrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Kobiety robia to wibratorem, sztucznym penisem. Moja kolezanka z pracy zabiera ze soba zawsze wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak26 ja fachowo dostarczam pizzę:P możesz być moim testerem:P dla mnie walenie konia było fajne jak miałem 13-15 lat z wiekiem to się nudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie należę do tego grona kobiet, lubię czuć tą namiętnośc, te pozadanie, rozpalenie - jeśli wiesz o czym mówie, bo niektórzy to aby "poruchać, poruchać" i po klopocie...nie ma pożądania - nie ma sexu - taka jest zasada w moim życiu erotycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd jesteś? to Ci powiem czy tak daleko dojadę z pizzą:P? oj kochana bo w sex trzeba się zaangażować trzeba być aktywnym dać z siebie wszystko a kobieta wtedy na pewno poczuje się zaspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuhoBossHugoBoss
Panowie koledzy, Ja wam zazdroszczę że macie takie kobiety które nie mają często ochoty na sex, to po części uspokaja faceta że baba mu rogów nie przyprawi. Mieliście do czynienia z gorącą laską, która ciągle chce być pieszczona i bzykana... ja byłem z taką, nie usiedzi spokojnie na tyłku nawet przez jeden dzień... codziennie po 3 do 5 razy, po miesiącu takich sportów byłem wykończony, a jej ciągle mało. I weź teraz zostaw taką babę samą na tydzień w domu, zrucha ci się z kims innym. No i dlatego sie rozstaliśmy, teraz szuka kobiety, ale nie takiej napalonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może taka baba nie chce często sexu z mężem, bo właśnie z kochankiem się często bzyka, ee? To tez jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere....
ja też wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żadną teraz się skupiam na ojcostwie:P a na kafe sobie lubię nie raz wejść i popisać o tym o czym mogę sobie na razie pomarzyć:P o to już wiem gdzie wakacje spędzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×