Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

Gość NiedopieszczonaŻonka
Dzień dobry :) Matko,zasnąć wczoraj nie mogłam ale mój mąz też :P I coś Wam opowiem co zrobił w nocy :) Tzn bardziej co "zrobił" i powiedział.To za chwilke tylko zrobie sobie herbatke i pójde po rogalika z czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
z tego co widzę to coraz więcej jest zaniedbywanych kobiet. Zawsze tematy dotyczyły kobiet, że je "głowa boli" ale widzę, że mężczyźni też mają migrene :P epidemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie, jak tak
migrenę to ma królowa angielska, ich po prostu łeb napier**** :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedopieszczonaŻonka
phele,mój bardziej ze zmęczenie,bo robi po 12h :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
mój wyjdzie ze znajomymi na piwo i jest zmęczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iceman
Ja już mam opiekuna :D szkoda życia żeby tak nijak mijało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedopieszczonaŻonka
phele,tno toładnie że po piwie z kolegami bywa zmęczony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejch
Facetom się nie chce z żonami, ale zazwyczaj boją się też kochanek. Ich znów narzekają, ale też są zbyt przyzwyczajone do sytuacji by przełamywać się i dać do siebie podejść facetom szukającym kochanek. Koło się zamyka, obie strony cierpią, napięcie seksualne przekłada się na problemy ze zdrowiem, nadwage i problem się pogłębia... Czyli drogie Panie, trzeba odrzucić stare zasady i śmielej rozkładać nogi kiedy jest ku temu okazja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejch
Za literowki przepraszam. Piszę z tel z wykładu, pełno koleżanek ale pewnie znowu będę w pustym hotelu sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek ja tak przelotem Anusiek wysłałem Ci coś, a do koleżanki wyżej wątpię żeby komuś o 3 nad ranem chciało się zapisywać moje zdjęcie jakby było jeszcze co zapisać:D Wy narzekacie na lenistwo swoich facetów, a mi się marzy żeby mieć aktywną partnerkę, która by miała tak często ochotę na sex jak ja:P Żyjemy niestety w takich czasach że ciężko znaleźć partnera, który spełni nasze wymagania i podoła zadaniu. Oczywiście zazwyczaj na początku jest pięknie itd a z czasem przychodzi rutyna tak jakby wszystko już było na siłę czy z obowiązku robione. I nawet jak się postaramy żeby było to jak na początku związku to jest dobrze przez jakiś czas a później z powrotem wkrada się rutyna. Szkoda że jeszcze nikt nie wynalazł pigułki szczęścia która zabija rutynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Zaraz lookne na pocztę. No tak, zgadzam sie z ta rutyną - początki piękne, bajeczne, pełne fantazji i szukania nowych doznań...a potem, cały płomień wygasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego w innych partnerkach/partnerach szukamy tego co utraciliśmy szukamy to co było piękne ten ogień namiętności te doznania. Chcemy na chwilę chodź cząstkę poczuć tego co minęło, nawet w świecie wirtualny piszemy o czymś co na co dzień nie robimy ze swoimi partnerami/partnerkami dajemy naszym fantazjom się wyszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedopieszczonaŻonka
Jestem już i opowiadam.Otóż męczyłam się,nie mogłam zasnąć.Mąż się też kręcił.Zaczeliśmy gadac,poczym wział moją ręke wsadził w se majtki,bo miał twardego,ja lekko tylko wrzuszona ścisnełam twardą sztuke lekko,poczym wyciągnelam ręke mówiąc,ale twardziel. :) Potem się obróciłam mąż się przytuł,oczywiście pomacał mnie piersiach,majaąc nadal twarde przytulił mnie mocno i wiecie co powiedział:ale bym cię zerżnął. hahaha Myślalam że padne jak to usłyszalam,ale odpowiedziałam tylko mmmmm na końcu jeżyka miałam no to zrób to,ale ze była 3 nad ranem dałam spokoj bo za 3 h wstawal do pracy,ale chyba nie potrzebnie bo stwwirdzil ze juz nie zasnie,wzial laptopa i poszedl do salonu.Niewiem tez czy sobie nie zwalil,bo ja usnelam. :/ Nie omieszkam się go dzisiaj zapytac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj.... bedę szczera - dałaś dupy kobieto! Miał ochotę rrznąć to było trzeba...Po wczorajszych rozmowach to bym nie opamiętała się. Ja to bym sobie teraz pogruchała z takim "twardzielkiem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedopieszczonaŻonka
Aaaa tam,fakt mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedopieszczonaŻonka
Zszedł na dół z lapem,mówiąc że juz nie zasnie a pojdzie sobie przypomniec jak się kładzie panele,bo w niedziele ma klasc znajomemu panele w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonka ja bym Ci nie podarował nawet o 3 nad ranem:P nie wiem jak można wybrać laptopa od zajebistego rżnięcia? Anusiek odpisałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem nie odpuszczaj :) Panterko, gdzie jesteś? Nikt Ci nie broni romansować z Iceman'em, trójkąciki mile widziane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczytane :) Ja też bym nie popuściła...Narzekasz na niego, a sama nie chcesz... Co tu jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaopole
Opole?? to moze umowimy sie na mala imprezke, Ty zostwisz zone ja meza:) mysle, ze nawet na zakupach nie przeszedlbys obok mnie obojetnie.... mrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×