Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

Gość oaopole
moze byc do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia_5454
ja jestem chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwertka..............
nie dla psa kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaopole
pisac sobie kazdy moze:) ja i tak mam wymagania, tak pieknej kobieyt jak ja nie moglby dotknac piwerwszy lepszy nawet jesli mu seks na boku w glowie ah.... :) alez moj maz ma szczescie :)) ja leze sobie pod kocykiemi pisze na tym smiesznym portalu:)-nudzac sie odpoczywam , a on robi mi salateczke w kuchni nawet nie wiecie jak podniecajaco wyglada:))!!!! uielbiam go w bluzie z kapturem CZARNEJ! AH:))i ten jego zapach:) uwielbiam nosic jego koszulki, a on uwielbia mnie z nich rozbierac:) w pracy niestety musimy nosic tzw.standard, ale to tez ma swoje uroki:) opinajaca spodniczka, szpileczki i delikatne ponczoszki wiem, ze to tez na niego niezle działa....:) zaraz go zgwalce! ide do kuchni............ :) uwielbiam go!!!! CHWALE SIE NIE ZALE! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oaopole
Ciesz się bo nic nie trwa wiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejch
Jesteśmy, przynajmniej ja, częścią społeczeństwa dotkniętego jakąś niemocą. Zamiast spotykać się, pić, bawić się i zadowalać fizycznie wypisujemy swoje żale na forum, prawdopodobnie bez idących za tym konsekwencji. Zazdroszczę tej co się chwali nade mną, gratuluję właściwej postawy. Poza tym najbardziej lubię pozbierać eleganckie kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedopieszczonaŻona
Mój mąż chyba coś wyczuł ;) Dzisiaj w łazience po prysznicu wział mnie od tyłu,nie nie anal tylko na pieska było chwilowo bardzo przyjemnie,ale zanim oczywiście lodzik :P Później poszliśmy do sypialni,a tam najpierw pieszczotki,choc chciał sie pokochac,ale ja tym razem rządziłam :P ;) bo mialam cohte na pieszczoty,noi były ręczne pieszczotki,a po tem 69 szok.Jeszcze sam przyznał że dawno minetki nie mialam.Coś mi zdaje,że odkrył ten temat i przeczytał,ale było super i jestesmy juz po :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka bo to albo wbic albo wybic...takie klepanie leciutkie i wyjmowanie do niczego nie prowadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokotoki
jeśli jest jakaś chętna dziewczyna na seks niech pisze na gg 25008190 jestem z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×