Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

:)panterka:) mejla spisz poznamy swoje atuty :P i się ustawimy:D brzydki nie jestem biedny też nie natura nie żałowała instrukcje kobiet się opanowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiek nie można się oderwać, ja też już chcę iść spać a kolega tak kusi że może nam się dziś przyśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj zdjęcie jakie chcesz... dostosujemy się i zadziałamy naszą wyobraźnią - tylko Iceman, to ma być Twoje zdjęcie, a nie z jakiegos portalu zdjęte :) Mam na Ciebie oko, więc uważaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie to zależy chyba czy kobieta rodziła czy nie, wiadomo - po porodzie nie jest już taka "wąska", więc potrzebuje większego, a "nieródki" to chyba każdym się zadowolą jak dobrze zamerda :) Mam racje Laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, wąż jest "tebeściak", ale gdzie najważniejsza rzecz? Czemu oczeta swe schowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jesteście tylko we dwie:P no i setka pedofilów:D zdjęcie usunięte ciekawe czy po tym co widziałyście chcecie dalej ze mną pisać:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak to nazwałaś nieródką nie jestem mam dwoje szkrabów :) i w brew pozorom jestem tylko roczek starsza od ciebie więc koleżanko mamy nie tylko wspólne problemy małżeńskie ale też coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja proponuje trójkąt inaczej być nie może:D ej zapomniałyście ze ja mam syna którego sam wychowuje? a więc wszyscy mamy dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie - myślałam, że ci młodzi to tak szybko sobą się nie nudza, ale cieszę się, że nie jestem sama :) Iceman - zobaczymy jak te Twoje 18cm sprawdzi się w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziękuje:P :)panterka chyba nigdy nie miałem komplementu o 3 nad ranem:) abyś była mokra tam na dole i chętna na innego węża niż tego co widziałaś to będziesz pasować jak pantofelek do kopciuszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×