Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razem a obok siebie

wybijcie mi z glowy sex na boku albo czekam na propozycje

Polecane posty

wiesz tatuś samotnie wychowujący dzieciaczka jest strasznie seksi, oj bo się skuszę i wyślę do ciebie meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cm się nie liczą tylko jakość:P bo jak to się mówi krowa dużo muczy mało mleka daje Anusiak a Ty mi na mejla wyślij swoje ok zdjęcie no chyba że się wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)panterka:) wiesz nie uważam sie za sexi:P ale rzeczywiście jak idę z małym na spacer to kobiety się za mną oglądają ale to dlatego że mam ślicznego synka:D on jest przystojniejszy ode mnie :)panterka:) głupia byś była gdybyś nie wysłała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo skąd mam wiedzieć, że nie jesteś jakimś zboczeńcem ,który tylko tak początkowo czaruje dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę myślałem że jesteście odważne bo rano mój skarb zrobi mi pobudkę:) jakby co mejla macie spotkać się możemy powysyłać sobie co nei co tak samo:P i nie myślcie sobie że na kafe co druga ma mojego mejla bo ja rzadko tutaj jestem ostatnio chyba że coś mnie najdzie tak jak Wy jesteście zajebiste dlatego z Wami tak fajnie się pisało i dlatego odważyłem się po raz pierwszy pokazać tutaj cokolwiek od jakiegoś czasu dobranoc wszystkim życze i czekam na odp:P i obyście koszmarów ze mną nie miały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli mi nie zaufasz to tym bardziej nie dojdzie do niczego:) ja Wam zaufałem dlatego pokazałem swoje zdjęcie i mam nadzieje że mi też zaufasz:P a im dłużej będziesz ze mną pisał tym bardziej się przekonasz że można mi ufać jakbym był zboczeńcem to byś innego węża widziała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wyślę Ci na pocztę małe zdjecie. Niech Maluszek sie wyśpi, no i Ty też spij i śnij o dziewojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałem mejla z wiadomością:P do reszty kobiet mój mejl już jest nieaktualny:D a wakacyjna przygoda już zarezerwowana:) dobranoc moje nocne nimfetki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubiem, młodych menszczyzn z dłógimi pałami czyli isz lubiem poczuć w mojei pupie mienso, kture liczy minimum 26 cm w zwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejch
Do tej pory myślałem że mam zindywidualizowane problemy. Ciekawe, że zamiast działać wpuszczamy energię w sieć, zamiast złapać się z życiem za twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek________
poranek senny i chlodny.... kawa pobudza do dzialania? jakie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek________
proponuję spacer a potem inną formę aktywności fizycznej - długą i wyczerpującą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek________
.. i też można sobie obić tyłek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek________
ale za to można robić to dużo dłużej niż jeździć na nartach, podsycać ogień aż zacznie targać kobiecym ciałem, aż do krzyku, pozwalać mu przygasnąć, żeby pozwolić jej złapać oddech, tylko po to,by za chwilę znów go zgubiła, a z jej rozchylonych ust wydobył się cichutki jęk, i znów krzyk u mnie narty tylko na szczęśliwicach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem co wy.Tylko u mnie zona nie domaga.Mowi ze jej to niepotrzebne.Rozmowy,prosby,grozby,i inne rutynowe dzialania wraz z powazna rozmowa nie skutkowaly.Szukam teraz kochanki,bo czuje sie zaniedbany i nie spelniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iceman
Nie obawiasz się że ktoś zapisał Twoją fotkę na dysku? i będzie nią potem szastał po kafe? :) od takich rzeczy są mejle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lykke li
tudzież inne drogi i kanały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iceman
Mój facet też może raz, dwa razy w miesiącu,ja go nie będę prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phele
ale rozruszaliście temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iceman
Sądząc po kafeterii to wiele kobiet ma z tym problem że facetom się po prostu nie chce.Mój jest leniwy i jak ja go zachęce to ok ale i tak tylko leży dosłownie jak kłoda a wszystko robię ja.On mi nawet minety nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×