Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1011iga777

praca w H&M

Polecane posty

witajcie, czy może ktoś mi udzielić inf. jak ta firma traktuje pracowników, jakie dają umowy,jaka pensja i jaka jest atmosfera w pracy???? Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga;)
też jestem zainteresowana tym tematem. zamierzam szukać czegoś na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika@
Cześc praca jest wpożądku al nie dla wszystkich ...jeśli dostAniecie umowe na 1/2 etatu to i tak przepracujecie mniej np:idziecie w pon. do pracy na 16-21 a potem macie nawet do 8 dni wolnego potem porobicie przez gora 2 dni z rzedu a potem znowu 4-6 dni wolnego kazdy by powiedzial super , ale po tylu dniach wolnego nie chce sie juz wracac do pracy tym bardziej ze wystroj zmienia sie codziennie i nie wiesz gdzie co wisi a klienci potrafia byc okrutni nie zarabiasz duzo bo w wiekszosci nie ma cie w tej pracy ale ogolnie atmosfera jest fajna co tez zalezy od zespolu moze takie chodzenie do pracy co 4 dzien byc na samym poczatku super ale potem strasznie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika@
To nieprawda jest 3 rodzaje etatu na poczatku jak otwieraja nowy sklep to proponuja tobie czy chcesz np na 1/2 mozesz sie zgodzic i nie musisz innej osobie zaproponuja 3/4 roznie jak trafisz oni juz szybciej maja dla ciebie okreslony etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika@
skoro był to sklep już wcześniej otwarty i dostałaś od nich propozycje pracy to dlatego tylko na 1/4 etatu bo akurat tylko taki etat im został , tak jak już mowiłam wcześniej nowo otwarty sklep H&M ma do zaproponowania 3 rodzaje etatów , a już otwarty to tylko taki jaki im został lub na miejsce kogoś kto odszedł...Nie idź do tej pracy to praca bez przyszłości zarabia się niedużo i wcale nie pracujesz tyle ile powinnaś bo rośnie im takt i trzeba mić wolne lub po 2 godz idzie się do domu to jest typowa praca dla osób które studiują i potrzebują pracy wtedy ok ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocooo
Wlasnie dlatego zregygnowalam z pracy tam :) Chcialam caly etat lub ewentualnie 3/4, z duza szansa na szybkie przejscie na caly. Nie studiuje, wiec 1/4 etatu nie jest dla mnie...A jak wyglada praca dekoratora?Slyszalam, ze czesto jest to praca w nocy. Podobno nie jest tak zle z powodu zarobkow ( pewnie wiecej niz 2000 netto ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocooo
hmm cos mi sie stalo z forum. myslalam, ze pierwszy post sie nie udal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika@
praca dekoratora jest mega trudna ...moze sie wydawac ze fajnie tak poprzebierac manekiny itd ale trzeba sie trzymac stylu jaki jest w specjalnj ksiazce manekiny sa strasznie ciezkie wszystko praktycznie robisz sama nosisz polki przykrecasz odkrecasz ubierasz rozbierasz i tak w kolko ale jak ktos to lubi to sobie poradzi , ale najpierw trzeba miec szkolenie na deko (dekoratora), czasami wyjezdza sie do innego sklepu na kilka tygodni , albo dostajesz prace w innym miescie roznie to bywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocooooooooooo
pracowalam juz jako dekorator wiec domyslalam sie jak ta praca wyglada. Chyba ciezko tam sie dostac na to stanowisko? Myslalam, zeby zaczac od stanowiska sprzedawcy, bo mam wrazenie, ze awans predzej dostanie osoba z wewnatrz niz mieliby przyjac kogos nowego na wyzsze stanowisko. A moze sie myle...w kazdym razie to nie wchodzi w gre, bo na 1/4 etatu nie bede pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vctor
słuchajcie, proszę powiedzcie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w h&m na stanowisko dekoratora? zależy mi na tej pracy, chcę dobrze wypaść. pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocooocooco
Tez bym chciala wiedziec. Mam wrazenie, ze chetniej wybieraja facetow na to stanowisko...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol z piekla rodem
hej ja miałam podobnie jak ty, najpierw telefon i pytania kwalifikacyjne a potem drugie spotkanie to assesment care i było do du... jakieś badziewne zadania w grupie, nawet nie chcieli nic o mnie wiedzieć porażka, a dzisiaj mail że się nie dostałam i mi dziękują, ludzie widzę zabijaja się o 1/4 etatu w H&mie masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby pracujesz na 1/4 ale tylko przez 4tygodnie-tak przynajmniej znajoma moja miala a pozniej pytaja jej sie czy chce pracowac dalej na cały etat(ale oczywiscie zarejestrowana jest na 1/2) niestety takie zycie.nigdzie nie ma pracy to kazdy robi co moze zeby cokolwiek dostac. a ja o 14tej mam rozmowe i strasznie sie boje tych glupich pytan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol z piekla rodem
przygotuj się na zadania w grupie, a nie na rozmowę, też mi przez telefon powiedzieli o rozmowie a tu zonk! około 7 osoób jeszcze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol z piekla rodem
a później facet z rekrutacji prosił nas o dyskrecję bo jeszcze inne grupy były poumawiane, a wspomnę tylko, że starałam się o pracę na śląsku powodzenia Ci życzę, daj znać jak było po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john the revelator
co to ma być? jak przeginają z etatami, tworzą jakąś fikcję to już ich do inspekcji pracy podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebelbeblele
tak juz jest, na początku masz zadania w grupie, bo sprawdzaja czy umiesz działac w zespole - a te zadania to zadna filozofia. pozniej (jesli sie spodobasz) idziesz na rozmowe kwalifikacyjną i wtedy przyjmują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnadama
Witam! Kilka dni temu złożyłam aplikację na stanowisko dekorator w H&M. Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z grupy rekrutacyjnej- zadawała stosy pytań. Powiedzcie mi jak to wygląda dalej. Wiem , tylko tyle że ewentualnie będą się jeszcze kontaktować. Czy łatwo jest się tam dostać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia23944
Witam! Zostałam zaproszona na 2 etap rozmowy w H&M -ostatni. Jak wygląda ta rozmowa?? I przy pierwszym etapie proponowali 1/2 etatu. Jakie są zarobki?? Orientuje sie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 84
Ja osobiście nie polecam pracy w H&M..pracuję w handlu już parę lat i pracę tam zapamiętałam najbardziej,ponieważ góra lodowa pełna minusów pozostanie na zawsze w pamięci;p zasuwasz, dzwonią dzwonkami i latasz jak jakiś oddźwierny, robisz to i tamto na raz;// Porażka..a jeśli chodzi o grafiki,to zawsze można się spokojnie porozumieć ze swoim kierownikiem:)aha, niektórzy ludzie są spoko, zwłaszcza kierownictwo(u mnie tak było) lecz jeśli chodzi o sprzedawców, to niektóre panienki, co są dopiero po szkole średniej, uważają się za menago i próbuja ganiać nowe osoby;//ale to zazwyczaj są osoby, które nazjeżdżają się ze wsi do dużych miast..i sobie wpajają, że "karierowiczką jestem i KEROWNIKEM zostanę" hehe:)zatem jeśli masz łeb, to nie dasz sobie wejść na głowe i n.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia23944
A możesz mi napisać ile mialaś na godzine placone.Poeim szczerze bylam na trzecim etapie i nadal nic mi nie powiedziano,a przecież to jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a slyszeliscie cos o
pracy w magazynie h&m w gądkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkum
a biora do sklepu tylko młode dziewczyny czy takie po 30-tce też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia23944
Nie patrzą na wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda ;)
hej ;) podpisałam juz umowe i dostałam cały kwestionariusz ;) bede miala nie dlugo szkolenie czy ten kwestionariusz wypełniam po szkoleniu czy przed bo wlasnie nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulemwplotek
ja składałam na pracownika nadzoru kas.Pracuje któraś na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkum
jakie sa pytania na rozmowie do nadzoru kas? startował ktoś? zarobki jakie bo nie wiem co powiedzieć jak zadzwonią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami12345
hej ,chcialabym aplikowac na stanowisko kierownika w jednym ze sklepow hm , jak wyglada proces rekrutacji , czy i kiedy moge spodziewac sie jakiejs odpowiedzi? Pomożecie , z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essenza
sama zrezygnowałam jak uslyszałam stawkę,wyzysk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×