Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciejka 02

Wróżbita Maciej- sprawdziły się komuś jego przepowiednie?

Polecane posty

Gość Maciejka 02
ok tylko zadaj pytanie ktore bedzie mozna sprawdzic a nie jakies falszywe o corce ktorej nie masz bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
hej juz nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
villemka czego Ty chcesz? nie wrozyl Ci wiec odczep sie laskawie od mojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
prosze o wypowiedz osoby ktore dzwonily do macieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uLALALALADFB
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka 02
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aceptyk
Za komuny przyjeżdżała do nas ciotka z Wawy .Wygadana ,lubiła towarzyskie życie ,koleżanki, winko, karty.Życie brała lekko bezstresowo . Znajome mojej babci matka z córką przychodziły , żeby im powróżyła z kart za pieniądze, carmeny i kawę .Wróżby wyglądały tak iż córka miała wyjść bogato za mąż matka miała wyzdrowieć , oraz żyć długo i szczęśliwie ...Dzisiaj matki ,już nie ma -a córka jest starą zdziwaczałą panną na zasiłku . Ech jak mawiała moja babcia- kto wierzy w gusła temu dupa uschła !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejka02
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten z tv?
ogladam go czasem i raz sie skusilam i zadzwonilam. duzo mi nie powiedzial ale prawde i sie posprawdzalo. az w szoku bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bo ja że ja
sama jestem ciekawa co z tym Maciejem kiedys chciałam się dodzwonić do programu ale oczywiście linie zajęte chodź na wizji nikogo nie było...Strata kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIE SIE SPRAWDZIŁO ODNOSNIE SPRAW ZAWODOWYCH JAK NA RAZIE, A CO DO U CZUĆ TO SIĘ OKAŻE LATEM... a CZY TOBIE SIĘ SPRAWDZIŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MOZNA SIE DO TEGO SKUBAŃCA
DODZWONIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekafrykanski
mi sie sprawdzio. zadzwonie kiedys znowu bo potrzebuje znowu rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się sprawdziło
bo kiedyś mi wywróżył że jego wróżby nigdy sie nie sprawdzają. no i fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululululul
Chciałam zadzownić, ale rozmyśliłam się gdy dokładniej obejrzałam jego program i te ściemy co tam ludziom wciska a te naiwne biedaki w to wierzą... " Zadzwoń do najpopularniejszego wróżbity w Polsce" " Jestem najpopularniejszy, napewno słyszałeś/aś o mnie w radiu ( jakimś tam, jakimś tam i jeszcze jakimś) i w gazetach ( tej, tej i tamtej) " " Najpopularniejszy i najlepszy w Polsce wróżbita Maciej" ludzie jaka chwalipięta nie moge.. za dopłatą bym do niego nie zadzwoniła !!!! moja godność mi na to nie pozwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululululul
Choć miło by tam było zadwonić do niego i go obsmarować, ale za chwile wyłączyła by mnie reżyserka, tak jak innych ludzi którzy w demokratycznym - wolnym kraju chcą wygłosić swoją opinie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie sobie historie milosci jaka opisalam dodajac jako komentarz do tematu Sa chwile kiedy zycie rozdziela dwoje ludzi . Ludzie kochajacy sie rozstali sie przez wrozke ,nie byl to wrozbita Maciej ale jednak :- ( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiątko
Hm, i tak, i nie;> Miałam takie jedno małe marzenie: zadzwonić do niego. I spełniłam je;) Cóż, powiedział, że widzi, że jestem świeżo po rozpadzie związku, z którego jest dziecko i dobrze, że się rozstałam(PRAWDA). Poza tym, widział zmiany w mieszkaniu- i owszem, bo planowałam remont. Na studiach,które podjęłam, ma mi iść wyśmienicie. Na ten temat się póki co nie wypowiadam, choć zostały mi przepisane stopnie z poprzednich studiów, więc kilka egzaminów mam z głowy. Można na to różnie patrzeć. Zawodowo widział stały przypływ gotówki, czyli że w pracy bez zmian. Co mnie zdziwiło, widział dorywcza pracę i dodatkowe pieniądze. I rzeczywiście, niedługo po tym dostałam propozycję tłumaczenia strony internetowej. Co do spraw zdrowotnych, to chyba powinnam się wybrać do ginekologa:P Co do spraw sercowych , to muszę jeszcze poczekać;) Dzwoniłam w marcu, a on powiedział, że za ok.2lata trafię na tego jedynego:> Jedno, do czego mogłabym sie przyczepić, to że rzekomo mam szczęści do facetów "miśków". Gustuję w chuderlakach, a w moim życiu jedynie dwóch przy tuszy było we mnie zakochanych;)Ogólnie polecam. Wydaje mi się, że wszystkie wróżby to 50/50- coś tam się spełni, coś nie. Chciałam podkreślić, że nie jestem typem, który ślepo robi to co wróżbita nakaże czy przepowie-zostawiam sprawy swojemu biegowi. U mnie z wieloma rzeczami trafił, jak by nie był.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyedukowany
Dzis koles zapytal sie Macieja "odnosnie mojej pracy", wrozbita po chwili namyslu ... "tak, tak... widze wyraznie, ze Pan pracuje" wtraca sie dzwoniacy - "w tym rzecz, ze jestem bezrobotny i oczekuje ofert" ... ... I jak to najprawdziwsze staropolskie przyslowie mowi (moje ulubione) - "czemus biedny... , bos glupi". Jak ktos dzwoni do takich cwaniaczkow ludzkiej glupoty, to ja sie w cale nie dziwie, ze jest bezrobotny. Ten caly cyrk jest tak zenujacy (runy, karty, kamyki, wahadelka, liczby, itd...), ze trzeba byc naprawde niedouczonym otaczajacej nas rzeczywistosci. Ciekawostka jest tez, ze do nich niekiedy zalicza sie wyksztalcena ciemnota. Taka prosta "blondyna" jest naprawde wstanie uwierzyc, ze jak jej Maciej powie o zmianie partnera, to juz sama sobie wpija w ta pusta czaszke, ze jak zdradzi - to bedzie przeznaczenie i nie bedzie sie temu przeciwstawiac, bo wrozbita jej tak przepowiedzial. Prawde mowiac, nie przeszkadza mi to, ze ktos tam sobie wierzy w takie pierdoly, jak chce placic, to niech sobie placi. Niektorzy ludzie sa tak slabi psychicznie, ze jak ktos mu cos nie powie, to nigdy sie nie odwazy na pierwszy krok i trzeba ich prowadzic za raczke. Jedynie najbardziej mnie denerwuja te glupole, ktorzy probuja przekonywac innych do prawdziwosci tych pierdół. Pozdrawiam wszystkich wyznawcow glupoty i zachecam do lektury naukowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wrozby
Opowiem Wam z mojego doswiadczenia jak wroze sobie moje samopoczucie. Umawiam sie zwykle z bardzo mila Pania u mnie w miescie przez tel. na konkretny dzien i godzine. Udaje sie do wskazany lokal i przyjmuje mnie z usmiechem przyjemna buzka. Rozbieram sie i klade na bardzo wygodnym lozku, po czym sliczna Pani w stroju toplez robi mi przez 45 min baaaaaaaaardzo odprezajacy masaz erotyczny calego ciala. Pozniej zawsze mam ochote pomasowac jej sliczne cialko i podotykac we wszystkich miejscach. Na sam koniec jak zwykle, jej wspaniale usta doprowadzaja mnie do szczytowania a moim nasieniem oblewam jej cala twarz :). I jako zawodowy tlumasz rozlanego nasienia na jej twarzy zawsze odczytuje ten sam przekaz....... Wiecie jaki ?!?... Że będe dziś się czuł przez cały dzień zajebiście zrelaksowany. I wiecie co ?!?... Zawsze sie sprawdza !!! i to za jedyne 120 zl :))) Jestem juz uzalezniony od tych wspanialych wrozb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_27
a komus jeszcze sie sprawdzilo\? bo ja wyslalam smsy i trafily do niego na wizje i nie wiem czy mi sie sprawdzily bo nadal czekam, pytalam o zwiazek to mowil ze bede w zwiazku na odleglosc ze nie bede z tym facetem o ktorego pytalam , no i narazie sie jeszcze nie spotkalismy i nawet sie poklocilismy i byla przerawa ale znow piszemy i rzeczywiscie moze byc tak ze bedzie to tylko na odleglość 2 porada -pytalam kiedy spotkam faceta powaznego - powiedzial ze w kwietniu ale nie na stale - wiec zobaczymy, -3 porada znow spytalam kiedy spotkam faceta- odpowiedzial na wizji ze w znaku raka czyli w lipcu ale ze mnie bedzie ograniczal ten facet - 4 porada spytalam kiedy spotkam faceta na meza - dopiero za 10 lat jestem podłamana az 10 lat czekac? mam juz 31 i chce za jakis czas znalezc i zalozyc rodzine i miec dzieci tez a wam sie jego wrozby sprawdzily? mam tak w to wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona_oszukana
Ten wróżbita maciej to naj bardziej znany w Polce oszut! Ma w necie ludzi, którzy robią jemu reklame, marketing i można doić kase z naiwnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×