Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciejka 02

Wróżbita Maciej- sprawdziły się komuś jego przepowiednie?

Polecane posty

wiecie ludzie co to jest autosugestia?:D to wy sami sobie wróżycie, sami później te wróżby "spełniacie" xxx ten wrózbita maciej to jest poptrostu dobry w swoim fachu:D jest inteligentny i ma tzw przeczucie co komu powiedziec żeby uwierzyl i przyswoil. a jak uwierzy i przyswoi to wróżba się zawsze "spełni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_27
potem znow wyslalam jeszcze smsa z pytaniem tym samym, kiedy spotkam swojego hmm partnera na zycie i powiedzial na wizji(nie zadna asystentka) ze za 2 lata poznam, wiec ta wrozba rozni sie od poprzedniej o 8 lat, czyzby tak sie nagle zmienilo, a może to wlasnie ludzią którzy wierzą w te przepowiednie święcie wtedy się spełnia, a my i tak mozemy moze inaczej pokierować losem, i przepracować, przecież on nie jest Panem Bogiem by był nieomylny- tzn. jego karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos
Tu nie chodzi o to czy ktoś wierzzy czy nie... ten koleś macie robi sobie jaja z ludzi wciskając tą swoją ciemnote dla ubogi. Król Maciej i jego stado baranów. Wielka sorawdzalnosc 100% śmiechu warte że jeszcze ludzie w tą wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos
Tym razem to znowu ja!.... Dlatego jest tyle stron różnej maści do wróżenia i programów tv, żeby trzepać kase na tym. A ze sprawdzalnością to ,to nie ma nic wspulnego bo i tak nikt tego nie zweryfikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos
Maciej doi krowe póki mleko jest, bo wie że jego oszustwo w koncu wyjdzie na jaw i będzie więcej negatywnych opini na jego temat. Ale już nie pomoże jego gadka że to konkurencja. To nie konkurencja panie macieju! to ludzie których pan oszukujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos
meg_27 Spotkasz partnera wtedy kiedy przyjdzie czas... Też miałem takie pytania i zapewniam Cie że zaden wróż maciej na to ci nie odpowie ,bo on jest tylko po to aby kase na tobie zarobić i nie ma pojęcia o twojej przyszłości. Spotkasz go wtedy kiedy przyjdzie na to czas i akurat to będzie ten a nie inny.. Nie dodam "chyba pani wie oczym ja mowie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_27
adamos: miales takie pytania do Macieja, odpowiadał na nie to on kontretnie? i nie sprawdzily się|? czy to poprostu ogolnie nie wierzysz we wszystkich wrozbitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos
Jasne że miałem i to na wizji, najpierw sprawdzam potem pisze że to jedna wielka ściema. Trafne telefony to on ma,długe zadowolowane telefony wyreżyserowane przez satcje w której pracuje, a te od zwykłych ludzi to są krótkie i rozłanczane żeby nie zdążyć powiedzieć że on się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos
Jak bym miał o coś putać jakiegoś wróżbity ... to 1000 razy bardzziej wolał bym o to zapytać Cyrusa, niż tego sztucznie wykreowanego pajaca macieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterikxxx
Jak działa ezo tv i arkana magii: Siedzi naganiacz zwany Maciejem i nagania tępy naród do wydawania kasy na dzwonienie i sms. To jest czysty marketing, ta cała klika nie zarabia na tych którzy się tam dodzwonili oni zarabiają na tych którzy nie mogą się dodzwonić dlatego mało telefonów jest na wizji. Po drugie smsy, naganiacz maciej ciągle powtarza „nie mam już smsów i znów czysty marketing , zwykły kowalski myśli że nikt nie pisze smsów to ja wyślę przeczyta na wizji. I wyśle tak 10 smsów i co? Naganiacz maciej dalej nawija „nie mam smsów a na te smsy zwykły robocik bzdury odpisuje. Ten pajac tam siedzi żeby robić nagonkę, a nie po to że wam prawdę powiedzieć. I tak dzięki marketingowi można ogłupić ludzi i fortune zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też coś podkusiło żeby do niego zadzwonić i uważam, że nic konkretnego to on mi nie powiedział. Potwierdziło się że mam małego synka ale to było na zasadzie ,,czyż nie mam racji ?" ;) i powiedział coś takiego, że mam problemy z hormonami (niekoniecznie) a synek z układem kostnym (ząbki) Co do naszego zdrowia to była to loteria bo też szukał potwierdzenia w moim ,,tak to prawda" Ja z hormonami problemów raczej nie mam a synek z ząbkami owszem ale nie ukrywajmy podał dwie przypadłości dość powszechne w które mógł jedynie trafić. Tak samo może sie bawić podając np depresję albo otyłość bo to są choroby tych czasów. I wogóle ta jego gadka była dość pobieżna. Żadnych konkretów co do mojej przyszłości i małżeństwa i relacji w nim panujących. Dla mnie totalna porażka i tyle. Głupie gadanie przez 10 minut nic nie wnoszące. Szkoda kasy. Najlepiej chyba skorzystać z usług wróżki, z którą możesz spotkać sie twarza w twarz. U takiej też kiedyś byłam i sprawdziło sie na zasadzie 50 na 50. Choć wiele faktów jeszcze nie jest wyjaśnionych. I była to naprawdę madra kobieta bo powiedziała mi coś takiego ,,Pamietaj jak ode mnie wyjdziesz zapomnij że wogóle u mnie byłaś bo KARTY RZĄDZĄ GŁUPCAMI A MĄDRZY KARTAMI. PODEJMUJĄC WAŻNE DECYZJE NIE SUGERUJ SIE TYM CO CI POWIEDZIAŁAM BO WIELE Z TYCH WRÓŻB MOŻE SIE NIE SPEŁNIĆ. To mają być Twoje decyzje nie moję i kieruj sie sercem. Ja mogę Ci tylko wskazać kierunek." I naprawdę wzięłam sobie to do serca. Cały czas pamiętam o tym co ona mi powiedziała to fakt ale nie chcę aby przez ta wróżbę życie uciekało mi między palcami na ciągłym czekaniu aż wszystko sie sprawdzi. Żyje swoim własnym normalnym życiem A wszystkie swoje problemy powierzam Bogu i Różańcowi. Bo jeśli wiara czyni cuda muszę wierzyć się uda ;) Możecie się ze mnie śmiać i pomyśleć jaka ze mnie hipokrytka (modli się do Boga a korzysta z pomocy wróżek, które są przez ten kościół zakazane) Wróżka to był mój impuls i tak naprawdę głupia ciekawość. A różaniec i modlitwa to moja codzienność. I wolę to o wiele bardziej niż czekanie na coś co nigdy może sie nie wydarzyc a ja nie będę miała odwagi przez to co usłyszałam od wróżki na podjęcie ważnych decyzji życiowych. A poza tym to nasze mysli napędzają to co sie wydarzy w naszym życiu. Jeśli wróżka powie nam coś złego to my myślać o tym stale i wierząc w to doprowadzimy do tego, ze tak sie stanie. Więc nie róbmy tego bo każdy jest panem swojego losu i to od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie a nie od tego co powiedziała wróżka. Bo jak sami widzicie jednym się sprawdza a drugim nie ;) Więc po co mamy sobie pluć w brodę, że wróżby zniszczyły nam życie bo zrobiły to niejednemu człowiekowi, niejednemu małżeństwu i niejednej rodzinie niestety bo ktoś ślepo w to uwierzył i stracił coś cgdyby tych wróżb nie usłyszał miałby do dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia567
Mnie się wszystko sprawdziło co mówił Wrożbita Maciej, a i jeszcze korzystałam z takiej Jasnowidz Vanessy on też nie potrzebuje żadnych pytań i nakreślania swojej sytuacji, polecam te dwie osoby, są bardzo wiarygodne, tylko tańsza jest Vanessa więc częściej korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę dajcie sobie spokój. Mi ten gnoj powiedział że moja dziewczyna ma innego że spotyka się z nim i mnie zostawi dla niego. Rozstaliśmy się bo uwierzyłem mu. Do dziś żałuję tego bo to było gowno prawda. Magda jest sama. Nikogo nie miała z nikim innym się nie spotykała a mnie już nie chce znać. Tak miał w jednym rację że nie będziemy już razem i nie jesteśmy ale przez jego kur... Kłamstwa i przez moja naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Czkawka zbanowana
J****i frajerzy i ciemna masa.... brzydze się wami! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2013
Ten wróżbita tylko kasuje pieniądze. Nie dość, że drogi to jego wróżba mi się nie sprawdziła. Najlepszy ze znanych mi wróżbitów to wróżbita Bogumił. Można go znaleźć w sieci. Wszystkie jego słowa traktuję bardzo poważnie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Nawet jeśli początkowo jego wróżba wydawała się niemożliwa - potem okazywało się, że to tylko złudzenie. Wróżbita Bogumił znalazł przyczyny moich niepowodzeń finansowych i od tej pory nie mam już żadnych kłopotów. On naprawdę posiada jakąś niezwykłą moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololol
przepowiednia wróżbity macieja mi się nie sprawdziła, to tylko strata pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo demony nie znaja przyszłosci znaja tylko przeszłosc i terazniejszosc i dlatego taki wruzbita wie o tobie wszystko a dlaczego czasami sie sprawdza bo to jest jak prognoza metoda dedukcji sa wstanie okreslic przyszlosc a i jeszcze pomagaja wruzbie sie spełnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ja sie wypowiem obecnie z uslug wrozek nie korzystam wiem ze otwieranie furtki zlemu duchowi,,ale byl okres w moim zyciu ze korzystalam ..pozytywnie wypowiem sie o pani z miasta na nizinie mazowieckiej brala tyle co karty powiedza wrozyla w domu w ktorym bylo duze lustro stanowiace jakby przejscie do innego wymiaru swoj dar miala po babci to co mi powiedziala sprawdzilo sie co do joty o mojej rodzinie a takze o osobach z ktorymi robilam interesy,,nie znala ich a przewidziala zachowanie w przyszlosci...onosnie wrozek z tv EZO pozytywnie wypowiem sie o pani Violeccie Tuchowskiej nie widzila mnie a podczas rozmowy opisala stan ducha wyglad przepowiedziala ze w przyszlosci bede uzdrawiac ludzi,,,natomiast jasnowidz Christin podczs rozmowy potraktowala mnie w sposob bardzo niemily...dostaje co dzien sms od wrozek kiedys pisalam ale nie czytam ten etap zycia mam juz za soba ,Maciej wrozy kartami tarota ktore sa wyjatkowo niebezpieczne lubilam Zefira ale tam tylko liczy sie szmal od naiwnych zagubionych to tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wróżbita Roman, szukam ciemniaków żeby zbić na nich kase, mile widziani obłudni katolicy i mohery;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Pani
Korzystałam z usług Macieja - odpowiedział na mojego smsa na wizji. To było w styczniu tego roku. Pytanie - kiedy wejdę w związek? Odpowiedź - jesienią 2014 roku. Poznam go za granicą dokąd się przeprowadzę na stałe... Tym czasem mężczyznę poznałam wiosną i jesteśmy razem od kilku miesięcy. I nigdzie nie musiałam wyjeżdżać. Maciej tylko niepotrzebnie namącił mi w głowie. Szkoda było pieniędzy i nerwów. Głupia byłam i tyle... Tak więc nie dajcie się urabiać przez wróżbitów. Ich rzekoma sprawdzalność opiera się wyłącznie na przypadku i sugestii. Niestety, jeśli ktoś uwierzy za bardzo, może sobie mocno w życiu zaszkodzić - przykładów nie trzeba szukać daleko, tu i na innych forach ludzie opisują tego typu historie. Jeśli naprawdę bardzo chcecie się w to bawić i wydzwaniać do wróżek - miejcie do przepowiedni naprawdę duuuży dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pisalam powyzej zn uslug osob wrozacych juz nie korzystam ale w swoim czasie ogladalam programy.i chce podzielic swoimi spostrzezeniami.... Z calego tego towarzystwa pozytywnie wypowiem sie o Elzbiecie Nowalskiej ktora za pomoca pisma automatycznego potrafila porozumiec sie z druga strona,,,Wrozbita Rodin /mimo ze tarota boje sie i nigdy nie wrozylam sobie tymi kartamI/potrafil w swoj specyficzny sposob swoimi wypowiedziami podniesc czlowieka na duchu,,, ogladaly go nawet osoby z mojej rodziny ktore nienawidzily calej telewizji EZO.Maciej ma tylko taka fajna gadke ogladalam go z ciekawosci..BYLA TU MADRA WYPOWIEDZ OSOBY KTORA PRACOWALA W TYM BIZNESIE I MIALA STYCZNOSC Z TYMI LUDZMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola147
Mi sie sprawdzila jedna ale czekam bo jutro okaze sie czy spelniaja sie czy nie juz w 100% sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyraaaaaaaaaaaafa
wróżbita maciej to ściema, a durni w to wierzą... żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest oszust mija babcie zasypuje smsami to wariat nie moze przezyc ze nikt do niego nie dzwoni jedynie jakies stare babki emerytki z domu opieki dla powodzian dzwonia i pytaja czy jakas np.migdałowa kupila kota kurde a reszta telefonow jest podstawiona przez studio ktore nie chce zeby bylo tam cicho przecierz tam sie nie mozna dodzwonic to jest oszustwo ja wam mowie nie dzwoncie bo sie narazicie na KOSZTY A TO JEST BAYER MONACHIUM I WIELKI FOTOMONTARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była tarocistka
To co powiedział P. Tomasz Terlikowski o Tarocie to prawda, nie jest to jego osobisty bunt przeciw tarocistom i wróżkom ale słowa Boga Wszechmogącego.Można poczytać biblię-słowo Boże jasno się do tego zagadnienia odnosi,że guślarze nie będą w niebie.Zakazuje tego rodzaju praktyk okultystycznych.Jednak szatan jest tak podstepną istotą, że podstępnie mówi ludziom , którzy się tym zajmują,że nie robią przecież nic złego tylko pomagają innym w rozwiązywaniu ich problemów życiowych poprzez odczytywanie przyszłośc**Przecież niosą innym pomoc, przeciez to jest dobre a nawet określają to swoim zawodem.A jednak to nieprawda. Poprzez kontakt z taką osobą przenika w nasze ciało i duszę szatan podczas wróżby. Jedyną drogą oczyszczenia jest szczera spowiedż a nawet skorzystanie z pomocy księdza egzorcysty.Trzeba przeprosić Boga za ten grzech i obiecać, że już nigdy się go nie popełni.Zgubne jest też korzystanie z magii -rytuałów, korzystanie z usług bioenergoterapeuty,akupunktury,medytacje wschodnie, joga, walki wschodu- karate.Najgorsza z tego wszystkiego jest magia i wpływ bioenergoterapełty. Skąd o tym wiem bo sama padłam ofiarą szatana a gdy się zorientowałam, że to podstep było już za póżno aby niektóre skutki tego zła które we mnie wtargnęło naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje ze jest to oszust on wie to najlepiej pierze muzgi wszystkim co go sluchaja jak komunisci kiedys to robili on powtarza w kolko ze jest naj lepszy podaje swoje dwa przyklady jak to niby odgadl i tak w kólko aż mnie mndli najgorsze jest to ze moja zone tak wciagnoł ze nie potafi opuscic jego programow co mam zrobic zebym niebył tak daleko to hyba wyslał bym go na dlugie zwolnienie bądz urlob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykly siemniacz zadaje pytania pozniej na podstawie tego niby ludziom odpowiada jak zadzwonilem i powiedzialem ze sciemnia to zaraz sie rozlaczyl to zwykle niaciaganie naiwnych ludzi na kase zwykli oszusci a ludzie naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korewa ale wy naiwne jestescie.. karmia was bredniami w stylu "niedawno przydarzyło ci się coś przykrego" no i pokazcie mi osobe u ktorej nic przykrego sie nie wydarzylo, gdzie przykre zdarzenie jak i zwrot "niedawno" to pojecia dosyc wzgledne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZWONILAM DO EZO PARE LAT TEMU, DWA RAZY Z TELEFONU INNEGO.A OD TAMTEJ PORY PRZYCHODZ SMSY NA DWA NUMERY CODZIENNIE.DO MACIEJA NIE DZWONILAM UNIKAM TYCH KART,A TERAZ TYLKO OD NIEGO PISZA. w niektorych strasza.Wuj z nimi kasuje,co ma byc to i tak bedzie nie ma sie wplywu.JEST TO DUZY BIZNES ZERUJACY NA NIESZCZESCIU INNYCH..TYDZIEN TEMU BYL PROGRAM W TV Joanna Stawinska szukala do pracy wrozek.Pokazywali ich umiejetnosc pracy z kartami.Braly w nim udzil trzy osoby.Umnietnosci mialy takie ze nie przyjela do pracy zadnej z nch,nie chciala sie osmieszyc.Pomyslcie ilu ludziom one wczesniej wrozyly,i le kasy zainkasowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×