Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciejka 02

Wróżbita Maciej- sprawdziły się komuś jego przepowiednie?

Polecane posty

Gość gość
Hej wam,jakiś miesiąc temu korzystałam z usług wróżbity Macieja prywatnie,byłam.przy kasie,myślę 15 min = 200 zł ,niech stracę. Na wróżbę nie musiałam długo czekać,jego menadżer umówił mnie po dwóch dniach,miałam zadzwonic na podany nr.Nastal owy dzień,więc dzwonię.Mialam przygotowane 3 pytania,myślę po 5 min na każde wystarczy,ile zadałam 1 a drugie to podtekst pierwszego.Najpierw w.Maciej kazał.mi podać imię i datę urodzenia ,podałam,z jego kart wynikało,że mam.silny charakter i nie potrafię sobie życia ułożyć,z pierwszym może i bym się zgodziła ,a z drugim w zupełności,moje pytanie brzmiało,czy mój chłopak wyjedzie za granicę ? Wrozbita Maciej zapytał kiedy to miałoby by być ? I tu już mój problem,bo wg nie powinien pytać,tylko rozkładać karty,powiedziałam mu,że ma plany wyjechać za kilka dni,powiedział,że wyjedzie pod koniec grudnia,a mój chłopak wyjechał tydzień po naszej rozmowie... Zapytał się mnie czy mój chlopak pali marihuanę,bo widać u niego uzależnienie,i tu kolejny błąd,bo powiedziałam mu,że nie pali,ale jest alkoholikiem...Powiedział,że u mnie jest widoczna za granicą,tu mogę się zgodzić,bo pracuje za granicą,także całość wróżby oceniam na kiepska,bo wróżbita Maciej więcej sie mnie pytał,niż ja jego,tak jak by chciał ode mnie wyciągnąć informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto mącić sobie w głowie! U mnie ewidentnie zły odczyt kart.Owy Pan widział w kartach tajemnice ale zupełnie inaczej zinterpretował sytuację która nie ma potwierdzenia w moim życiu! Nie warto! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PETRONELA
Jeśli któraś z Pań będzie chciała telefon do dobrej wróżki mogę jej podać sama z usług TEJ PANI KORZYSTAM I WSZYSTKO CO POWIEDZIAŁA do tej pory ------wszystko się sprawdziło przyjeżdżam do Niej co roku albo jak mam problem--------- rewelacja jestem klientka tej Pani od 10 lat. tania nie po 100 zł nie po 200 czy 300zł.- szaleństwo pozdrawiam PETRONELA kobiety nie dajcie się P.Maciej to reklama tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pana ze strony marcintarot.pl pomógł mi w problemie, wykonuje wrozby i rytuały. Polecam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostałam kiedyś wiadomość cytuję Jest miłość, która nigdy nie umiera choć zakochani się rozrjdą. Niestety sprawdziło się cierpię już pare lat nie była to wrużba od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaelinagutkwoska

ja korzystam już kilka lat u Pani ali, wróżbę można zamówić szybko i bezpiecznie na stronie  wrozkaalicja.pl

cena chyba 50zł za jedne pytanie, szybka odpowiedz, do tego prawie wszystkie wróżby mi się spełniły

z czystym sumiennie mogę do ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa44

jak dla mnie najlepszym wróżbitą w Polsce jest wrozbitamateo.pl
nie owija w bawełnę, sprawdzalność mega aż nie do uwierzenia!
do tego miły człowiek nie nastawiony tylko na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrze prowadzony jest portal abrahadabra.pl. Masz tutaj kompleksową obsługę, od A do Z, od tarocistów, przez numerologów na jasnowidzach kończąc. Poza liniami telefonicznymi do konkretnych osób (ja poleca Piotra od tarota), można też posłuchać ciekawych audycji radiowych i z tego co wiem ostatnio ruszyła też ich telewizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiś

Ci wróżbici o oszuści w białych rękawiczkach oszukują ludzi i jeszcze zgarniają konkretny hajs ale dopóki ludzie idioci bo inaczej ich nie nazwę będą wierzyć we wróżby to nic się nie zmieni może i ja zmienię profesję ale raczej nie nie jestem z tej gliny nie mógłbym spojrzeć w lustro rano, że wyjebałem kilka tysięcy ludzi na kasę ot tak z powodu ich ułomności ogólnie powiem tak powinno być to zakazane i pod karą grzywny ale widać, że można wiele w tym świecie no cóż pozdrawiam tymczasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×