Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciejka 02

Wróżbita Maciej- sprawdziły się komuś jego przepowiednie?

Polecane posty

Gość gość
gdyby potrafił coś przewidzieć to nie siedziałby i nie oszukiwał ludzi a zagrał w TOTKA i byłby ustawiony, ale że g***o potrafi oprócz ściemy to ściemnia naiwnych za ich własną kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiały wciskać kitu jak ta cała Stawinska? Gardze każdą, tępą dzidą która wierzy wróżkom i we wróżki. Hrrrrr tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andor
to ludzie bez zadnego honoru lubia latwa kase rodzice widac nie nauczyli ich niczego chyba ze tylko tego jak z ludzi naiwnych wyciagac kase kiedys dawno bylem u wrozki tylko ze zwyklej ciekawosci tak sciemniala ze mialem jej ochote napluc w pysk minelo kilkadziesiat lat i nic co niby rzekomo mi przepowiedziala nie spelnilo sie zwykli oszusci bez zadnego honoru aludzie naiwni nabijaja im kieszenie oszuston nie chce sie chwycic uczciwej pracy wola nabijac ludzi w butelke slysze niekiedy co za glupoty plota kiedys ogladalem jak kobiecie powiedzial ze syn ma problemy z ojcem ona mowize maz nie zyje pszeszlo10 lat to chcac wybrnac z sytuacji sciemnia ze z jej partnerem ona twierdzi ze od smierci meza nie miala zadnego partnera tak zaczal mieszac bo nie wiedzial co zrobic ze ja tak zbajerowal ze pszeszedl na inny temat oszusci skonczone ludzie nie badzci naiwni nie dajci sie mamic tym oszustom jak nie bedziecie dzwonic do tych oszolomow to moze wreszcie chwyca sie uczciwej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andor
kiedys wrozkizapytalem czy bede mial zone powiedziala ze nie teraz tylko za kilka lat a ja bylem zonaty i mialemm juz corke sciemniacze jedne smiac mi sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andin
jaki pan ma dar towszysko sciemnianie ludzi niekiedy ogladam ten program i slysze jak pan wyciagasz cos z ludzi a poznie im rzekomo wrozysz to zwyke nabijanie ludzi w butelke tylko naiwni w to wierza a pan masz prosty i latwy sposob na zarabianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andin
i to jest cholerna prawda ze od tych co chca im prawde powiedzie to sie zaraz rozlaczaja ja sam sie przekonalem bo zadzwonilem i chialem prawde powiedziec co o tym mysle w momecie sie rozloczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbita Maciej d**ek z Walbrzycha i gej :) wcisnie kazdy kit byleby kase zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przeciez poniekad kazdy kieruje swoim zyciem praktycznie we wszyskim przy roznych wyborach pracy zawodu ale jeszcze nikt nie poznal swojej przyszlosci i mysle ze nikt jej nie pozna a to co te oszolomy twierdza to zwykli naciagacze ludzie nie badzcie naiwni przeciez oni tak naprawde nic nie wiedza zwykli naciagacze sami nie wiedza co ich jutro czeka ale innym umia to przepowiedziec to zwykli oszuscia ludzie kupuja ich glupie bzdety ogladam to niekiedy i nie wiem czy oni sie sami slysza jakie bzdury plota ja nieraz tak sie smieje sam do siebie jak slysze ich p*****ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważnie poczytajcie. Otóż chciałam z koleżanką sprawdzić wiarygodność wróżb pana Macieja. Wysłałyśmy smsa dokładnie tak jak napisane, różnica tylko taka, że mój sms wysłałam pół godziny wcześniej od koleżanki i oczywiście z dwóch różnych numerów telefonu i co się okazało? Zarówno ja jak i koleżanka otrzymałyśmy tą samą odpowiedź (słowo w słowo) . Nie dajcie się nabić w butelkę. Nie pozwólcie swoim kosztem komuś się bogacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga124
Maciej mojej mamie pisze, że niedługo wyjdzie za mąż i będzie miała dzieci, a moja mama ma prawie 60 lat. Hehe co za człowiek! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze raz do nich wyslesz sms lub zadzwonisz komputer bedzie codziennie wybieral twoj numer,to samo pisza mezczyznom ,kobietom,Na dodatek strasza debile,teraz nie czytam i kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze NIBY maciej ,a on w tej samej chwili prowadzi program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Maciej jest niby taki sprawdzalny, sam zachwala się co program, ludzie też do niego dzwonią na antenie i potwierdzają że jego wróżba się sprawdziła, dziwi mnie że do innych wróżek nikt nie wraca. naprawde nie sprawdziło się wam to co powiedział? to co za ludzie do niego dzwonią że sie choroby sprawdziły które wykrył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie spełniło się wszystko co wywróżył mi pan Maciej. Więc liczę że reszta się spełni (Oby). Cóż byłem sceptykiem ale coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie spełnił się tylko początek reszta wróżby to wierutne kłamstwo miałem się spotkać z moją ukochaną miała ona zakończyć swój obecny związek i miała zostać moją docelową partnerką i miało się to stać przed moimi urodzinami. mam e 22.05 i co nic prócz pierwszych słów się nie spełniło i co panie Maciej ładnie to tak okłamywać ludzi chyba że to spotkanie i ta wróżba ma się spełnić w czerwcu co pan mi teraz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z tym oszustem!!! "odpowiem ci w jednym sms'ie" ;) Naciągacz, naciągacz i nic więcej, zresztą jak wszystkie "wrózki zza 7 mórz" Olać go i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już go nie oglądam bo przez większość programu zachwala siebie zamiast odpowiadać na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie do niego kontakt?bo chce żeby mi powróżył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gada i chwali się tylko czego to nie dokonał jaki on popularny , samochwała nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akwizycji już chyba mamy dość!Od 50-u lat sprawdzam tarota,wywoływanie duchów..itd. Ja też wróżę i żałuję,że się w to wciągam. Coś jest na rzeczy,ale to nie jest tak jak byśmy chcieli! Odradzam wszystkim interesowanie się "tymi sprawami".Szkoda życia.Tylko Leszek Szuman miał ten dodatkowy zmysł.On przepowiedział Czarnobyl(dowód :noworoczny nr" Przekroju" z 1986 roku).Facet już nie żyje i był nieszczęśliwy ,bo widział przyszłość....itd. Najbardziej mnie boli,że ludzie chorzy,biedni,w depresji są naciągani przez ludzi,którzy dla forsy sprzedają swój honor i robią krzywdę innym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ten następca Amber Gold-u powie co Putin nam szykuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekler
Zadzwoniłem do Macieja, a maciej być naćpanym żydem- taka jest prawda. Teraz jest demonem, a jutro sam zobaczysz jakim jesteś idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma miala do sprzedania nieruchomosc ktorej nikt nie chcial kupic Zadzwonila do Maciej 2 lata temu Powiedzial jej ze do konca maja 2014 roku sprzeda ta nieruchomosci Mozecie wierzyc albo nie ale 30.05.2014 podpisala akt notarialny Przypadek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu mialam okres ze korzystalam z uslug wrozki.Kobieta wydala trafna opinie odnosnie mojej rodziny,osob z ktorymi robialam interesy. Trwalo to 5 lat ,ciesze sie ze mam to za sobZdjelam tez pierscien Atlantow,modle sie o uwolnienie do Michala Archaniola. Zdalam sobie sprawe z tego ze korzystanie z uslug tego typu,to otwarcie sciezki zlemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbita Maciej kasuje wszystkie odpiwiedzi na swoje nie sprawdzone wrozby za kazdym razem mówi co innego Jak ktoś mu zwraca uwage na wizji to zachowuje sie bardzo arogancko wiekszosc programu mówi tylko o sobie czyzby kompleksy wrozbity Macieja wychodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust i nic wiecej zadna wróżba sie nie sprawdziła a jak mowilam Maciejowi ze mam dowody zdrady to twierdził ze on chyba wie lepiej i co wyszło na moje Oszust tylko zachowuje dobre komentarze chyba jednak ma cos do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam do niego z pytaniem czy wyjade na wycieczce z mężem podalam konkreny termin oczywiście tak wyjedziemy bedzie rewelacynie kryzys w małżeństwie minie do wyjazdu zostawi kochanke i co się okazało za dwa dni maz odwołał nasz wyjazd dla kochanki i oczywiście pojechał z nia Jak mu to napisałam od razu usunął komentarz boi się prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest psychicznie chory DEMON na swoim punkcie ma zjaj-oba a 85% telefonów od widzów to odpowiadają kumpele z zaplecza i jest tam wszystko i nic tylko strata waszej kasy naiwniacy ile jeszcze dacie się rolować.Nawet jesli on może rzeczywiście coś powiedzieć względnie do rzeczy to nie zrobi tego za takie drobne to stary cwaniak a z nim cała klika,która operuje was bez bólu równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×