Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciejka 02

Wróżbita Maciej- sprawdziły się komuś jego przepowiednie?

Polecane posty

Gość gość
Jego brednie to takie coś- przewiduję, że jest wrzesień a potem będzie październik. Za kasę naiwniaków leży na plaży i drinka pije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15olaska
Najlepszym wróżbita jest wróżbita Bogumił. Naprawdę posiada niesamowite zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enuma
wrozbita maciej ma duzo klientow , a wiec sie jego toleruje. esoteryka to ogromne zrodlo pieniedzy. Za tym wszystkim stoi wielka niemiecka firma Astro TV. Skad to wiem ?Mieszkam w niemczech i zadzwonilam raz do Macieja na podany niemiecki nr telefonu. Pieniadze zostaly natychmiast odcigniete z mojego konta bankowego. Konta nigdy nie podawalam zadnym polskim firmom. Ale jestem zajerestrowana na Questico.de i mam tam swoje konto. A wiec tylko po przez niemcy zostaly odksiegowane pieniadze. nie ma dla mnie innej mozliwosci.Questico to ogromny potentat , maja jeden kanal tv i cale mnostwo klientow. Oczywiscie wszystkie wrozki sa wyuczone , po egzaminach i znaja sie na temacie. wejdzcie na strone to zobaczycie ogrom tej stacji. A wiec zeby sie nie denerwowac , lepiej kupic sobie dobra literature i samemu sie nauczyc.Swiatem rzadzi forsa i klamstwo i za nic ma sie malego czlowieka. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja te programy telewizyjne nastawione są na wyciąganie kasy od widzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy oglądałam program Pana Macieja ma wiedze o numerologii i tarocie to fakt. Ale nie podoba mi się że krytykuje innych wróżących . Jeżeli on się tym nie zajmuje to od razu uważa że to są głupoty . A najbardziej rozczarowało mnie to że od jakiegoś czasu podczas rozmowy ok.5minutowej do osoby dzwoniącej mówi o niej minute i to co wid******artach a niestety prawie 4 min. mówi o sobie .To świadczy o braku szacunku do dzwoniącego .Ja wiem że w ten sposób osoby są zmuszone do ponownego zadzwonienia . Kiedyś mówił dużo i konkretnie teraz tylko ograniczył się do paru zdań . I ostatnia rzecz której nie da się już słuchać .Ciągle mówienie o tym jaki jest znany i popularny .Gdzie nie był (w jakim programie) gdzie o nim pisali i jak go nazywają .Wydaje mi się że w ten sposób on się afirmuje .Ogromna prośba niech pan to robi w domu a nie co 15 min na wizji bo to jest już nudne i przerażające .Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie są gwiazdki powinno być"to co wid********artach " nie wiem dla czego wstawili gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllllara56
Ja tez mogę polecić Wam naprawde bardzo profesjonalnego wróża http://marekszwedowski.pl/ I nie jest to osoba z pierwszych stron gazet, ale jest zaufanym i na prawde polecanym przeze mnie i innych z którymi rozmawiam jasnowidzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1 listopada była audycja w telewizji jaka oglądałem z żoną. Wróż Maciej w audycji co mam nagrane na dysku namawiał że nie ma telefonów i SMSów więc " korzystajce z tej szansy " i skorzytałem za namową z SMSa ratunkowego za około 30zł. Te SMSy były na antenie publikowane i donoszone przed kamerą. Jednak mój w momencie braku smssów co zapowiadał na antenie nie był publikowany a bardzo mi zależało. Dostałem po 3 minutach dziwną odpowiedź że " mam dla Ciebie ważną informację i wyślij kolejnego smsa ". Była to odpowiedź z smsa z jakiegoś automatu co mnie wkurzyło. Dla sprawdzenia wysłałem jeszcze jednego tańszego za 3zł i odpowiedź była jeszcze inna. Oczywiście znowu namowa by wysłąc zwrotnego z potwierdzeniem zapytania. Rozśmieszyło mnie i postanowiłem napisać email co w tym do cholery chodzi. W automatycznej odpowiedzi po minucie dostałem wiadomość że w ciągu 3 dni asystent odpowie na pytanie. Minęło już równo 14 dni a nie 3 i nadal cisze. Jestem naiwny i głupi jak wielu. Nie polecam takich praktyk to jawne wyłudzenie pieniędzy. Sami możecie sobie wyrobić opinię. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szczerze mówiąc jesli miałabym polecić wróża z prawdziwego zdarzenia to byłby to zdecydowanie on http://marekszwedowski.pl/ Naprawde bardzo zaufana i profesjonalna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie płaccie tym chuujom jedzcie na podlasie do prawdziwych wróżek a nie do jakiegoś Macieja ! znam go osobiście to pedał !!! mieszkał w Wałbrzychu kjarierowicz i mówi to co chcecie usłyszeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baśnie go oglądam i z tego co widzę to jest strasznie niemily.:/ wystarczy ze cos się nie zgadza a on ma juz k/u/r/w/i/k/i w oczach.i mowil wlasnoe ze jest najlepszym wrozbita w Polsce haha.jakie glupoty gada masakra.coraz gorszy się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc02589
ja ostatnio wyslalam smsa do Macieja, program SEKRETY MAGII, jakos tak dla jaj bo Maciej mowi ze nie ma zadnego smsa na swoim prompterze , wiec wyslalam, nie trafil na wizje, mimo ze kilkakrotnie powtarzal ze nie ma zadnego smsa! naciąganie kasy, w ciagu chyba 2 godzin przeczytal 5 smsow chyba i moze ze 4 telefony, strasznie duzo gada i ciagle to samo ze az glowa boli. Kilka razy o tym ze nową metodę mają ze smsy trafiają prosto na prompter i on od razu je odczytuje, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksel69
Pracuje przy realizacji tego programu i nie wierze ,ze ludzie tak daja sie naciagac, sa tacy bezmyslni, przeciez jest program Chajzera, gdzie pokazane jest jak to wyglada, na zapleczu siedzi kilkadziesiat osob i odbiera tel, jako doradcy duchowi, nie majaoni nic wspolnego ze znajomoscia ezoteryki, zaden tel nie jest laczony ze studiem, tylko kiedy spada mocno frekwencja ,laczą 1 tel na 1000, wiec pomysl jakie masz szanse, praktycznie żadne, ładujecie im tylko kasę a oni sie z was smieja, wróz was naciaga, chociaz wie ze i tak nie do niego sie dostaniecie a do jakiejs baby albo dziada, kt órzy z wrózeniem maja tyle, co Ty sam, sama ... Ocknijcie sie, dopuki bedziecie dzwonic i ogladac ten program to beda go trzymac i lansowac, jak przestanie na siebie zarabiac, wywala go na zbity pysk, wtedy zobaczy ile był wart... Jest on biznesmenem dla ktorego tylko kasa sie liczy i ma gdzies czy ktos o nim mowi zle czy dobrze, oby mowil a on zarabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust i lamus.Teraz napisal na swoim FB ze dostal propozycje programu wlasnego ale jaja.i się tym podnieca.a ludzie w komentarzach mu w .... wchodzą.AZ szkoda mi ich bo przecież klamie ludziom wprost.nawet nie wiecie ile ma fanów az dziwne ze ludzie sa tak slepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam pewnie pisze na tym forum ze sprawdzilo sie itd. Ludzie nabierzcie rozumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena4400
Jedno wielkie oszustwo, należę do idiotek, które od dwóch lat (wpadłam w jakiś obłęd) próbowały się dodzwonić, czy wysłać sms, oczywiście z 0 skutkiem, wydałam na to ok 2000 zł, tak wiem, ale napisałam idiotka! Na szczęście biedna nie jestem ale to mąż zarabia więcej i chyba mnie by zabił, jak by się dowiedział albo zostawił mnie, że okazałam się aż tak głupia, a nigdy się za taką nie miałam i mam skończone dwa fakultety, ale zawsze byłam wrażliwa i Tak mnie ten Maciej za serce chwycił, że na prawdę mu wierzyłam. Ocknęłam się, jak kiedyś przeglądając jego profil namiętnie jego profil, zobaczyłam wpisy, typu, ze nagadał mi pan bzdur, nic się nie sprawdziło, a w odpowiedzi na nie, wręcz chamskie odzywki " wielkiego Macieja" które za chwilę znikały, tzn zostawały wykasowane i te negatywne wpisy i jego również. Zaczęłam jeszcze bardziej analizować tą postać, czytać portale i oglądać wszystkie wystąpienia i, czytać wywiady i zrozumiałam, że w to co wierzyłam nie ma miejsca, ani nie znalazłam osób które by napisały ,że im się coś sprawdziło, za to tych którzy pisali o tym jakie głupoty usłyszeli, to w głowie się nie mieści, a czego się dowiedzieć można i co usłyszeć do jakich dojść wniosków, np ze wróżbita to zwyczajny kłamczuch i mitoman i powiem Wam, że na prawdę jestem skłonna wierzyć ,że ten człowiek jest chory na schizofrenie i jaki biznes zrobił no i na nim zrobiono, szkoda tylko ,ze na takich naiwnych idiotkach jak ja :( a dzisiaj patrze, a tu podwyżka, na tvn on ma już nie 4,60 zł za minute a 7, 69 zł i swoje prywatne numery, a dlaczego? a dla tego ,ze mu jeszcze mało, teraz 15 min prywatnej konsultacji nie kosztuje już 150 zł a 200 a godz 700 a spotkanie vip za godzinę, spotkanie w ciągu 48 godz 1000! a teraz najlepsze, żeby móc sobie robić takie przewałki, trzeba miec niezłe zaplecze, no i je ma, tvn go lansuje ,onet to samo, co mają za to ano możliwość wykorzystywanie wizerunku Macieja, typu zadzwoń do Macieja i uzyskaj horoskop, albo wpisz swoje imię i jego a dostaniesz od Macieja swój horoskop miłosny (ktory oczywiście skasuje jakiś program lub portal, w zależności do kogo należała reklama i tel a odpowie jak zwykle komputer, a nie konsultanci :) Teraz najlepsze, niedawno poznałam kogoś, kto ;pracuje przy realizacji programu i czego się dowiedziałam, ze praktycznie widzowi którzy się dostają do programu i sms, to praktycznie ludzie podstawieni, a po co, po to, by wszystko się zgadzało co mówi i uwiarygodnić wróżbite Macieja, mało tego, często programy nie są na żywo, a są najnormalniej w świecie nagrywane i odtwarzane. Zas na sms odpowiadaja komputery, dlatego te sms raz ze muszą być ponawiane ,dwa odpowiadane bez sensu ponieważ nikt ich nie czyta, to komputer wysyła wiadomości, to są setki sms dziennie ,kto by na to odpowiadał, skoro to jedynie biznes na zarobienie kasy. I tu pewnie oburzy się niejedna, nie jeden zakochany i wierzący w niego wielbicie, że Pan Maciej taki dobry człowiek, wrażliwy, przyjaciel... Taaa, niestety nie, to jedynie bezwzględny, świetny aktor i manipulant, którego obsesją jest być największym i najbogatszym celebrytą w Polsce, szokujące, przykre, niestety prawdziwe :( Otwórz oczy i przekonaj się sama, sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena4400
Jedno wielkie oszustwo, należę do idiotek, które od dwóch lat (wpadłam w jakiś obłęd) próbowały się dodzwonić, czy wysłać sms, oczywiście z 0 skutkiem, wydałam na to ok 2000 zł, tak wiem, ale napisałam idiotka! Na szczęście biedna nie jestem ale to mąż zarabia więcej i chyba mnie by zabił, jak by się dowiedział albo zostawił mnie, że okazałam się aż tak głupia, a nigdy się za taką nie miałam i mam skończone dwa fakultety, ale zawsze byłam wrażliwa i Tak mnie ten Maciej za serce chwycił, że na prawdę mu wierzyłam. Ocknęłam się, jak kiedyś przeglądając jego profil namiętnie jego profil, zobaczyłam wpisy, typu, ze nagadał mi pan bzdur, nic się nie sprawdziło, a w odpowiedzi na nie, wręcz chamskie odzywki " wielkiego Macieja" które za chwilę znikały, tzn zostawały wykasowane i te negatywne wpisy i jego również. Zaczęłam jeszcze bardziej analizować tą postać, czytać portale i oglądać wszystkie wystąpienia i, czytać wywiady i zrozumiałam, że w to co wierzyłam nie ma miejsca, ani nie znalazłam osób które by napisały ,że im się coś sprawdziło, za to tych którzy pisali o tym jakie głupoty usłyszeli, to w głowie się nie mieści, a czego się dowiedzieć można i co usłyszeć do jakich dojść wniosków, np ze wróżbita to zwyczajny kłamczuch i mitoman i powiem Wam, że na prawdę jestem skłonna wierzyć ,że ten człowiek jest chory na schizofrenie i jaki biznes zrobił no i na nim zrobiono, szkoda tylko ,ze na takich naiwnych idiotkach jak ja :( a dzisiaj patrze, a tu podwyżka, na tvn on ma już nie 4,60 zł za minute a 7, 69 zł i swoje prywatne numery, a dlaczego? a dla tego ,ze mu jeszcze mało, teraz 15 min prywatnej konsultacji nie kosztuje już 150 zł a 200 a godz 700 a spotkanie vip za godzinę, spotkanie w ciągu 48 godz 1000! a teraz najlepsze, żeby móc sobie robić takie przewałki, trzeba miec niezłe zaplecze, no i je ma, tvn go lansuje ,onet to samo, co mają za to ano możliwość wykorzystywanie wizerunku Macieja, typu zadzwoń do Macieja i uzyskaj horoskop, albo wpisz swoje imię i jego a dostaniesz od Macieja swój horoskop miłosny (ktory oczywiście skasuje jakiś program lub portal, w zależności do kogo należała reklama i tel a odpowie jak zwykle komputer, a nie konsultanci :) Teraz najlepsze, niedawno poznałam kogoś, kto ;pracuje przy realizacji programu i czego się dowiedziałam, ze praktycznie widzowi którzy się dostają do programu i sms, to praktycznie ludzie podstawieni, a po co, po to, by wszystko się zgadzało co mówi i uwiarygodnić wróżbite Macieja, mało tego, często programy nie są na żywo, a są najnormalniej w świecie nagrywane i odtwarzane. Zas na sms odpowiadaja komputery, dlatego te sms raz ze muszą być ponawiane ,dwa odpowiadane bez sensu ponieważ nikt ich nie czyta, to komputer wysyła wiadomości, to są setki sms dziennie ,kto by na to odpowiadał, skoro to jedynie biznes na zarobienie kasy. I tu pewnie oburzy się niejedna, nie jeden zakochany i wierzący w niego wielbicie, że Pan Maciej taki dobry człowiek, wrażliwy, przyjaciel... Taaa, niestety nie, to jedynie bezwzględny, świetny aktor i manipulant, którego obsesją jest być największym i najbogatszym celebrytą w Polsce, szokujące, przykre, niestety prawdziwe :( Otwórz oczy i przekonaj się sama, sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt hipokryzji...do kościółka popykacie co niedziele a do wróżek to sie dzwoni pisze i chodzi. Uwielbiam to w Polakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoreklama w TV
wybujałe ego robiące z wróżbity parodię , kosmiczna autoreklama do tego komiczna to się w sam raz nadaje do telewizji na błazna , przecież nawet czasem w reżyserce robią sobie z niego bekę . Pajac ściąga innych klientów , wiadomo podobne przyciąga podobne : wróżbita swoim mniemaniem o sobie dorównuje naiwności ludzi dzwoniącym do niego ! Nawet liczba telefonów do studia jest zapewne większa przy jego programach bo wielu chce się dodzwonić dla żartu do wróża. Jeżeli był by to prawdziwy TALENT to pozbawiony był by samozachwytu ! Nie wiem ile mu płacą , ale to on powinien płacić za czas reklamowy ( chodząca autoreklama ) , cały czas nawija o sobie nawet w trakcie rozmów na żywo co jest niegrzeczne w stosunku do rozmówcy. Program powinien zmienić nazwę na EGO MACIEJA ! Ktoś wspomniał iż takie osoby są pod władaniem złego ducha ( wróżące z tarota ) . Coś może jest na rzeczy bo normalny to on nie jest ... ale normę dla TV wykonuje i zarabiają na naiwnych w trakcie programu i po programie jak już zbiorą o ludziach dane i wysyłają sms z kolejną wróżbą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to on tylko wyłudza kasę.Nic mi się nie sprawdziło tylko na darmo wydałam kasę na jego SMSy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zapraszam na stronę www.wrozbitainfo.vgh.pl jak także na fb wróżbita konrad Na stronie www jest link z dowodami iż mówię prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozby sie nie sprawdzaj szczegolnei te smmsowe gada pierodly wyslam mnostwo smsow i za kazdym razme cos mowil nic sie nei sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekrety magii to naciąganie ludzi. Straciłam 40zl na smsa zwykłego i ratunkowego. oczywiscie żaden nie dotarł na antenę. Nie dajcie się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Myślicie ze telewizja utrzymała by program z tych 50 smsów czy tam 20 osób co się dodzwonia??? Umawiajcie się prywatnie... Wtedy macie konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie i do brata przychodza takie same smsy. w kartach majętny człowiek, wyjazd i cały rok 2016. albo to sie stanie jutro, pisalem ostrzegałem! albo niech to piorun trzasnie jak tego nie przeczytasz bo gardzisz swoim zyciem. co za paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×