Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

Gość fi0lecikk
tak bylam juz u gina 3 razy, bo jestem w 16 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolecikk WIELKIE GRATULACJE :) gosieńka2666 wracaj szybciutko do zdrowia:) i pełna energi i siły do dzieła:) U mnie nic ciekawego ,tez czasem tu zaglądam ale ostatnimi czasy było tu bardzo cichutko.Mam aktualnie 17dc ,14 cykl starań i nic poraz kolejny z moich staran bo mam cykl bezowulacyjny:( pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolecik gratulacje,dbaj o siebie i malenstwo nie pisze za duzo bo u mnie nic sie nie zmienia:( pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzis dostałam okres znowu:( postanowiłam ze w tym cyklu robir hormony,nie ma na co czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu trzymam za Ciebie naprawde bardzo bardzo mocno kciuki! porob sobie wszytskie badania i zycze powodzenia kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurde nie mam pojecia co sie dzieje,myslałam ze wczoraj dostałam okres,bolał mnie brzuch identycznie jak na @,ale były to tylko delikatne brazowe plamienia,dzisiaj takze jednorazowe minimalne plamienie,do piersi to sie dotknac nie moge,tak mnie bolą ze masakra,niewiem ale zawsze przed okresem miałam plamienia kilka godzin i @ przychodziła no i cycki przestawały bolec a terazjakos inaczej,a no i tak mi sie przypomniało ze w 6 dniu po owulacji miałam taką delikatną plamkę brązową,kurka albo moje hormony zwariowały kompletnie,albo sie udało przeczuc nie mam zadnych hehe,a test zamierzam zrobic za 3 dni jak nie dostanę @nie chcę sobie narazie robc za duzej nadzieji ale jest jakos inaczej niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,cicho tu a u mnie nic sie nie zmieniło ,dalej mam delikatne brazowe plamienia,ale naprawde tyle co nic ,piersi nadal bolą szczególnie jak dotykami schodze po schodach,@ spóznia sie 2 dni,test zrobie jak plamienia ustąpia:)próbuję sie nie nakrecac ,ale momentami mam taka nadzieje ze hej,niewiem co bedzie jak @ sie znowu pojawi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_91
Hej dziewczyny :) Mozna do was dolaczyc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie dolanczaj
bo ten topik slabo funkcjonuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_91
A jaki mozesz polecic ? Tylko jakis zaufany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBROSIA!!!!!!! NO TO CHYBA MOZNA CI POGRATULOWAC! JEJKU JAK JA SIE CIESZE NAPRAWDE BARDZO BARDZO! POWTORZYŁAS TEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobiłam 3 testy jak narazie,plamienia ustały miałam je tylko w dniach e których powinien byc okres,cycki bolą:)nie spodziewałam sie ,naprawde ,jestem w szoku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBROSIU NO TO WITAM WSRÓD MAM OCZEKUJACYCH NA DZIDZIUSIA:) kiedy do lekarza sie wybierasz? naprawde bardzo sie ciesze wiesz:) jak cos to pytaj o wszytsko jezeli cos bede wiedziec to Ci powiem moze cos Ci sie sprzyda kochana:) u mnie juz jest 7miesiac tak zleciało, brzuszek duzy a mały kopie jak szalony:) aniu Tobie rowniez sie uda zobaczysz:) teraz wszystkie bedziemy za Ciebie trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu tobir też niedługo sie uda,zobaczysz:) do lekarza zamierzam isc tak za tydz,akurat będe w polsce,tutaj nie mam po co isc bo w anglii ciąża liczy sie dopiero od 12 tyg.jakos to do mnie nie dociera jeszcze,nie czuje sie jak w ciązy:):)mam pobolewania brzucha po kilka razy dziennie,takie jak na @,własciwie to najbardziej w nocy,no i dzisiaj miałam delikatne mdłosci ale niewiem czy to nie autosugestia:)mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z moja kruszynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze zrobisz ze pojdziesz w polsce i tak by jeszcze nic nie bylo widac wiec tylko bys sie niepotrzebnie martwiła:) a takto juz zobaczysz mala plamke na ekranie:) serduszko jeszcze pewnie nie bedzie bic bo zczyna miedzy 6-7tygodniem wiec chyba jeszcze nie zdarzysz,chociaz... mnie mdlosci dopadly dopiero w 7 tyg takze masz czas chociaz nie powiem u kazdsego inaczej jest:) napewno z dzieciatkiem wsystko bedzie dobrze nic sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee,tak bardzo sie cieszę:):):),w polsce bede 2 tyg wiec to bedzie jakos poczatek 7 tyg mam nadzieje ze zobacze moje dzieciątko,wzruszam sie za kazdym razem jak sobie pomysle ze nosze pod sercem dziecko:)a jak robiłam test to myslałam ze mi serce wybuchnie,aliło mi chyba z 300 razy na minute,połozyłam go i wyszłam z łazienki bo bałam sie zobaczyc negatywny wynik,ale jak wróciłam i zobaczyłam 2 kreski to odrazu sie popłakałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super-tak długo na to czekalas... ale w koncu sie udalo:) maz co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż hm zdziwiony lekko,chyba nie dowierza,mówi mi zebym nie panikowała,ogląda te testy i pyta skąd wiem ze to ciąża:)hehe,ja sama nie moge sie z tym ogarnac a co dopiero facet he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ambrosiu faceci tak maja:) moj na poczatku nie mogl tej wiadomosci do siebie przyjac, nie mogl sie z tym oswoic a teraz trzyma reke na brzuszku zeby czuc kopniaczki:) i juz sie doczekac malenstwa na swiecie nie moze:) napewno radosc ogromna, dbaj o siebie,odstaw piwko:) jedz wszystko zeby malenstwo znało wszystkie smaki i jeden owoc dziennie obowiazkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazureczkowa dama
nunusia zebys sie nie zesrala tez mi wielki e starania 1 cykl buahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazureczkowa dama
no dlugo sie starala raptem 10 miesięcy ale dlugo buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×