Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

nunusia moja kolezanka tez miała urodzić synka tak lekarz jej powiedział bo było widac klejnoty małego a okazalo sie ze na świat przyszła dziewczynka:) zawsze jest mały procent jeszcze nie pewności , lekarz moze sie czasem pomylic :) ważne zeby bobas był zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy dobrze odczytuje fotke która wstawiłas,ale wydaje mi sie ze Dawidek pokazuje nam tyłek hehe :):),jejku jak ja sie nie moge doczekac juz mojej ciązy,czasami jest mi bardzo cięzko,mysle ze moze nigdy nie bedzie mi dane byc mamą,wiem ze to głupie ale takie mam mysli czsami,modlę sie już do wszystkich swiętych ,nie wiem moze to pomoze,napisałam maila do sióstr dominikanek z prosba o modlitwę no i przysłały mi pasek sw dominika i modlitwe,obiecały równiez ze będą sie za nas modlic dopóki sie nie uda,i powiem wam ze to mi daje dużą wiarę ze moze one wymodlą dla nas cud jakim jest macierzynstwo,:):) nunusia a ty pracujesz jeszcze czy juz nie??? aniu pozdrawiam, szkoda ze reszta dziewczynek już z nami nie pisze,oj szkoda!!!:( wogóle ten nasz topic jakis pechowy chyba bo tylk nunusi sie udało:) pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie ambrosiu to nie tylek:) bardziej z przodu, przypatrz sie:) :P ja nie pracuje, ja juz od 7tc jestem na l4 i siedze w domku-odpoczywam przed narodzinami. ambrosiu napewno w koncu uda Ci sie , nie mozesz myslec inaczej a ktory to juz cykl staran u Ciebie? stosujesz jakies testy owulacyjne lub cos? aniu wiem ze lekarz moze sie pomylic ale po tym zdjeciu ja juz raczej w to nie wierze, i rozgladam sie raczej za niebieskimi ubrankami:) milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ,juz nic nie stosuje mam to w nosie:) biore tylko kwas foliowy i tyle,mam już troche dosyc tego czekania,jak nie uda sie do wakacji to ide do lekarza:(:( chociaz bardzo chciałabym tego uniknać:(:( hee,myslałam ze to tyłek!!! i tak nie mogę tam nic dopatrzec,cały czas tyłek widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to chyba kolanka!! nie tyłek hehe wdaje mi sie ze teraz widze dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siusiak siusiak:) idealny dowod na chlopaka:) moj lekarz ma wielkie poczucie humoru i dltego zrobil mi takie zdjecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny:) Co tam u was słychac? A u mnie 17 dc temp podskoczyła z 36,5 na 36,9 ,jajniki na zmiane czasem pobolewają.Nic innego mi nie pozostaje jak tylko czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little.d
Witajcie, i ja rozpoczynam starania. Niestety nie wiem, jak to będzie. Mam 25 lat, w wieku 18 lat zdiagnozowano PCO, teraz wyniki niby mam dobre, ale kilka tych cholernych pecherzykow w jajnikach jednak jest. Przestalam brac Yasmin w kwietniu i od tego czasu probujemy. Poki co nie na sile, bez wyliczania dni i robienia testow. Niestety okazalo sie ze moj partner ma za niskie TSH i nie wiem czy moze to miec jakis wplyw na starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej little.d !! Ja niestety nie wiem czy niskie tsh na wpływ na zaplodnienie,chyba plemniki sa wtedy slabsze i mniej ruchliwe.Ale to chyba endykrynolog powinien wiedziec bo ja sie zbytnio w tym temacie nie orientuje.Wazne ze wiesz w czym tkwi problem ,jakies tabletki napewno beda potrzebne dla partnera na podniesienie tsh. Zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:):) kurde jestem chora jak pies,takie mnie przeziebienie dorwało ze masakra:( do tego jakos dziwnie bola mnie cycuchy,tak jakos mocniej nigdy tak nie miałam,niewiem ,staram sobie nic ne wkrecac,ale po prostu czuję sie jakby ktos mi je skopał:):) dziwne,no i przez 2 dni miałam mdłosci wieczorem,myslicie ze to moze przez chorobę??? kurde nie chce sobie nic wkrecac ,ale mam takie mysli ze mogło sie udac tym razem,tak bardzo bym chciała,ale boje sie strasznie ze znowu sie rozczaruję i @ przyjdzie:(:(:(staram sie myslec ze znowu sie nie udało ,ale nie zawsze mi to wychodzi:)za 4 dni ma byc @,zobaczymy!!!!! witaj little.d niestety ja tobie nie odpowiem na pytanie bo nie mam zielonego pojecia o meskich hormonach,ale poszukaj czegos w necie napewno znajdziesz:) powodzenia w staraniach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ambrosiu mdłosci moga byc wynikiem choroby jak równiez ciąży.Pozostaje Ci czekać albo zrobić test:) Trzymam kciuki zeby okazało się ze fasoleczka zagościła u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little.d
no i okres spoznia mi sie 4 dni... dopiero od 3 cykli nie biore tabletek i od tego czasu zawsze mialam rowno co 28 dni, wiec co sie dzieje teraz? nie chce sie nastawiac, ale mam bardzo cicha nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little.d
ania29 - poczekam jeszcze kilka dni, ta nadzieja jest calkiem przyjemnym uczuciem, wiec chetnie sie ja jeszcze podelektuje. choc niestety choc serce ma nadzieje, to rozum mowi, ze marne szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba myslec pozytywnie,trzymam kciuki zeby byly fasoleczka:) a ja jeszcze mam 5 dni do planowanej @,tez ma nadzieje ze moze ten 13 cykl staran okaze sie szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej to ja zaginiona ciężaróweczka:) wieki mnie nie było, wiem ale miałam powody:) po pierwsze to silne bóle brzucha które mi towarzyszyły i przez które dwa razy leżałam w szpitalu, potem już leżałam w domu bo wszystko wychodziło ok w badaniach i ze mną i z dzidzią a ból był wynikiem prawdopodobnie rozciągającej sie macicy, lekarze stwierdzili że mam ją bardzo sztywną i twardą i dlatego tak boli jak się rozciąga, na szczęście od 3 tyg (odpukać) mam spokój. Mam nadzieje że te bóle już nie wrócą:) Wczoraj byłam na usg, wszystko z dzidzią w porządku, prawidłowo się rozwija, miałam ogromną nadzieje poznać płeć (17 tydzień) ale dzidzi fikała takie koziołki że lekarz nie był w stanie nic tam dojrzeć:) także pozostaje mi czekać, za 4 tyg mam usg połówkowe to może wtedy się uda podejrzeć co tam między nóżkami ma mój Skarbek:) Poza tym to w końcu uporałam się z moja pracą magisterską, oddałam już do sprawdzenia, obrona niby 7 lipca ale nie wiem czy moja promotorka sie wyrobi ze sprawdzeniem wszystkich prac. Zobaczymy. Także w skrócie tyle u mnie:) nunusia gratuluję synka, nie ukrywam że ja też mam nadzieję na chłopaka, wszyscy prprokują że będzie własnie chłopak, ale zobaczymy najważniejsze żeby było zdrowe:) a co do imienia to u mnie prawdopodobnie jak będzie chłopak też będzie Dawid albo Adaś:) ambrosia kochana czekam na info od Ciebie bo miałas robic test, mam nadzieję że wyszedł pozytywnie, strasznie mocno trzymam za ciebie kciuki, oby sie udało:) ania za ciebie też mocno trzymam kciuki, baaaardzo mocno, mam nadzieję że ten 13 cykl okaże sie baaaaardzo szczęśliwy. Wierze dziewczyny że Wam sie uda, ciąża to piekny stan i wierzę że już niebawem będziecie się nim cieszyć i Wy:) little.d ja też mam PCO zaszłam zaraz po odstawieniu tabletek anty, w drugim cyklu, bądź cierpliwa, mam nadzieję że Tobie też się już teraz udało. Jestem przykładem że przy PCO też można zajść w ciąże:) Trzymam kciuki:) Pozdrawiam Was dziewczyny i obiecuje udzielać sie teraz częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałas mi nadziei:) nie czuję się kompletnie jakby zblizal sie okres. mam nadzieje, ze nie sa to jakies nieprawidlowosci, ktore nagle wychodza po osstawieniu tabletek (bralam yasmin 10 miesiecy i odstawilam go na poczatku kwietnia). wczesniej mialam zawsze regularnie co 28-29 dni. z testem poczekam do poniedzialu, o ile wczesniej sprawa sama sie nie rozwiaze... trzymajmy wszystkie za siebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam gruchaweczka,naprawde długo cie tutaj nie było,ciesze sie ze wszystko sie u ciebie ułozyło no i najwazniejsze ze z dzieciaczkiem wszystko ok:)dużo zdrówka zyczę:) na ale ja niestety nie bede sie jeszcze cieszyc z ciąży bo @ wczoraj przyszła,niewiem juz co sie dzieje ,dlaczego sie nie udaje!! troche mam dosc juz tej sytuacji,staram sie myslec pozytywnie ale nie zawsze mi to wychodzi i mam chwile zwatpienia:(jesli do sierpnia nam sie nie uda to zrobie jakies podstawowe badania i hormony bo akurat bede w polsce,nic zobaczymy little trzymam kciuki;) aniu nadzieje trzeba miec zawsze,a to takie przyjemne myslec sobie ze moze sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka fajnie ze sie odezwałaś dużo zdrowka życze tobie i bobaskowi:) Ambrosia szkoda ze @ przyszła,ale trzeba myslec pozytywnie,napewno ci sie uda:) Ja narazie czekam choc od wczoraj ma taka iskierke nadziei ze moze sie udało,choc staram sie nie nakrecac zeby potem nie czuc sie bardzo rozczarowana,czas pokarze:) pozdrowionka dziewczyny dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niestety w tym miesiacu sie nie udalo... ale nie trace nadziei i czekam na nastepny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) witaj gruchaweczka superze u Ciebie wszystko ok! juz 17tydzien ale to leci... juz pewnie niebawem poczujesz ruchy malenstwa, ja poczulam w 18tygodniu, beboszek sie zaokragla? moj synek tez bedzie Dawid, zawsze mi sie to imie podobalo ki w sumie jak sie dowiedzielismy ze bedzie chlopak to ja nie mialam watpliwosci jak bedzie mial na imie, ambrosiu, u Ciebie to juz chyba prawie rok tych staranek? porob te badania moze akurat wyjdzie przyczyna,trzymam kciuki! ania za Ciebie rowniez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jestem ,czasem zaglądam , co u Was dziewczynki :) Jakoś się nie udzielam, bo nie mam z czym, szczerze mówiąc, przesunęłam sobie starania na "po wakacjach" :) więc staram się nie nakręcac za bardzo :) Ostatnio robiłam badania i mam fatalne, jeśli chodzi o mocz - jest w nim krew, białko , bakterie iitp.. nic dobrego.. prawdopodobnie rozwinęła się infekcja- ta która wystąpiła przy ciąży mojej.. No ale dopóki nie złapał mnie potworny ból przy siusianiu jakoś o tym zapomniałam, ze takową infekcję miałam.. no i teraz jestem na antybiotykach :/ Więc muszę się porządnie wyleczyć, nabrać sił, energii... i działać :) buziaki dziewczynki :* ps. a jak plany wakacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi0lecikk
hej kochane ! nie uwierzycie. moj ostatni wpis chyba z 11.04 na tym forum byl jednym z ostatnich. nie wiedzialam wtedy ze jestem juz od kilku dni w ciazy ;)) mam termin pod koniec grudnia. przesylam Wam moje fluidki i chetnie odpowiem na pytania Wasze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję serdecznie!!!! Jesteś tera naszą dobrą duszyczką, w końcu ktoś zaciążył :) Zrobiłaś teścik ? byłaś już u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×