Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

kuku jest tu ktos jeszcze?:) ale u nas gorac:) az sie nie chce z domku wychodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania jakie ?
no staramy sie i staramy i nic :( jakie badania musimy zrobic zeby sie dowiedziec czy to nie z przyczyn zdrowotnych nie wychodzi dzidzia ? kolezanka mi mowila ze tez miala problem i wkoncu zamowila test na chlamydie viola chlamydia test i okazalo sie ze pozytywny i to niby dlatego - wyleczyla i juz jest ciezarowka ...ja tez chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jak tam wasze staranki? u mnie 15 dc,od jutra biore duphaston no i bede czekac czy cos wyszło z moich staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aniusia, u mnie po staremu,czekam na @ i tak wkółko,ja mam 23dc i zero objawów ciążowych,napewno znowu sie nie udało,zaczyna mnie to irytowac a dziewczynki sie opiepszaja na naszym topicu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiikkaa1897
Dziewczyny, czy staraczki piją (mogą pić) alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikka no nie popadajmy w paranoje,ja tam pije,nawet gdybym była w ciąży to napewno na samym początku dziecku nie zaszkodzi piwko czy dwa,dopiero gdy pojawia sie łozysko alkohol jest szkodliwy tak czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez nie odmawiam sobie narazie piwka,jedno czy dwa nie powinno zaszkodzić.wiadomo ze jak by mi sie udalo zajśc w ciąże to zrezygnuje z piwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosia a ty to kiedy wybierasz sie na te wakacje ?jak dobrze pamietam to miałaś jechać w maju:) no bo jak udalo Ci się zaciążyc to pojedziecie juz jak by w trojke:) to ze nie masz objawów ciążowych w 23 dc to nie znaczy ze nie udało Ci się:) trzymam kciuki za Ciebie i zeby @ się nie pojawila az dopiero za 9 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my wyjezdzamy w sobote do turcji,jupiiiii:)ale jesli @ sie pojawi to akurat na urlopie,a to juz mnie nie bardzo cieszy,ale co zrobic:(juz mi wyskakuja pryszcze na @,takze jestem pewna ze dostanę!!!ale w koncu sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) jak wam mijaja takie gorace dni? ambrosiu ale ci fajnie, taki wyjazd ale bym chciala:) ja poki co toplanuje nad nasze polskie morze ale w sierpniu, niewiem tylko czy mnie lekarz pusci... dzis mam wizyte i licze na to ze dowiem sie co tam mam w brzuszku hehe bo juz bym chciala zaczac rzeczy kupowac. wczoraj bylam na spacerku z moim panem nie daleko ammy zalew i tam sobie posiedzielismy, troche sie poopalalam :) co do alkoholu to czemu niby staraczki mialy by nie pic? ja pamietam ze dzien przed zrobieniem testu troszke popilam, troszke duzo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) dalej niewiem, nie powiedzial mi:( bo w 18tyg nie wolno robic usg! wtedy rozwija sie slch dziecka i fale przy usg moglyby zaszkodzic malenstwu... troszke mi bylo smutno bo liczylam na to ze sie dowiem... ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, nastepna wizyta za 3tyg i moj mezus bedzie na niej ze mna bo ma wolne i wtedy lekarz bedzie wszystko dokladnie mierzyl i wtedy powie mi co tam mam :) fajnie bo dowiemy sie tego "razem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia juz niedługo bedziesz wiedziała co pod serduszkiem nosisz,cierpliwosci:) aniu widze ze wspomagasz sie lekami,i bardzo dobrze ,miejmy nadzieje ze pomoga a co u reszty dziewczynek??? gosienka gruchaweczka fiolecik odezwijcie sie co u was???? a u mnie po staremu czekam na @ jak zwykle,jeszcze 3 dni i bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i oczywiscie jutro wyjazd,boje sie troche bo bardzo nie lubie latac.a to az 5 h trzeba leciec,ale napewno strach wynagrodza mi widoczki:):):):)juz nie moge sie doczekac,no i ta wstretna @ przypada na sam urlop,odezwe sie po urlopie,chybaze jutro cos skrobne bo dopiero o 18.05 mamy wylot,paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu wypoczywaj! i wracaj cala i zdrowa! ale ci fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 u mnie wszystko oki :) Nie odzywałam się, bo mam młyn na studiach :O Byłam ostatnio u lekarza, oglądnął moje wyniki hist-pat.ze szpitala. Powiedział, że takie poronienie, które mi się przytrafiło, to zdarza się raz na sto przypadków. W resztkach po poronieniu nie było ani sladu kosmków! pęchęrz płodowy wypadł w całości i albo był pusty, albo źle się rozwijał. Czyli nie jest to wina mojego organizmu, nie żadnej gorącej kąpieli ani złego odżywiania, nic nic z tych rzeczy. wyniki wszystkie mam rewelacyjne, cytologie wzorową, ogólnie wszystko jest gitara.. coś musiało się źle połączyć w tych komóreczkach.. nie wiem.. staram się o tym nie myslec. Teraz biorę tabletki anty przez 3 miesiące, a potem zobaczymy :) A jak u Was? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka to fajnie ze wyniki masz dobre:) a u mnie nic specjalnego czekam sobie na @ albo na jej brak,narazie u mnie zero jakich kolwiek objawów. a @ jak przyjdzie to 23.05 pozdrowionka dla was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) jak samopoczucie? ja wam sie musze pochwalic ze moja dzidzia juz daje o sobie znac:) od paru dni dostaje kopniaczki i z dnia na dzien sa one mocniejsze 2 czerwca mam juz polowkowe wiec bedzie duzo mierzenia gruchaweczko a jak tam u Ciebie?? pozdrawiam reszte dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nunusia ale ten czas leci juz połowa za toba,super juz kopniaczki czujesz:) ja to pamietam mój synek jak jeszcze siedział w brzuszku u mnie to przez wiekszosc dnia odpoczywał a w nocy jak ja szłam spac zaczynal wariacje i kopal niesamowicie.fajnie sobie tak powspominać przezycia:) no a u mnie 27 dc tak czuje ze jednak ta @ przyjdzie jutro,brzuch boli juz specyficznie,no i przede wszystkim temp mi spadła:( a co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) aniu wlasnie moje malenstwo tez tak ma, caly dzien raczej siedzi w brzuszku grzecznie a wieczorkami matke ładuje:) tylko moj M sie zlosci ze on nie czuje nic... brzuszek mi coraz bardziej twardnieje ciekawe jak tam Ambrosia, czy juz po wakacjach, czy odpoczeła... ah takiej to fajnie:) szkoda ze tak topic umarł bo milo bylo Was podczytywac... gruchaweczka tez zapomniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do mnie dziś przyszła @,przede mną 13 cykl starań:( czy ktoras z dziewczyn ma pozytywne wieści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza? nikt tu juz nie pisze,hej dziewczyny co tam u was? ja mam 5 dc i pewnie za niedlugo zaczne staranki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kobietki,:) ale tu cisza!!!! ja nie miałam neta wiec nie mogłam nic napisac:) no i oczywiscie @ przyszła,normalka!!:(na urlopie wrrrrr....:) wczoraj wrózyłam sobie z obraczki;), wyszło mi ez we wrzesniu zajde w ciążę:):):) sprawdzałam po kolei wszystkie sytuacje i kurcze jak natrazie wszystko sie zgadza,ciekawe!!a i wyszło mi ze bede miała 2 dziecie pierwsza dziewczynka drugi chłopiec:):):)wierzycie w takie wrózby???bo ja chyba tak,tymbardziej ze pytałam kiedy zajde w ciąże pokazywało wrzesien,pytanie kiedy urodze czerwiec,pytałam równiez o imię męża ,kiedy wyjszłam za mąż i wszystko sie sprawdzilo a co u was kobitki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ambrosia za ciekawiłas mnie tą wróżba z obrączki,ja tak zbytnio na powaznie nie podchodze do wróżb ale tak z ciekawości bym sobie powrozyła ,wiec jak bys mogla to jak to się wróży z obrączki? a u mnie 7 dc śluz płodny w malych ilościach jest widoczny ,miałam brac wiesiołka w tym cyklu równiez ale jakoś mi sie o nim zapomniało i stwierdzilam ze jak juz nie bralam przez te 7 dni to nie bede go brac w tym cyklu. jak narazie biore tylko castagnus. temp jak narazie na równym poziomie u mnie 36,6 i 36,5. wiec u mnie staranki sie własnie zaczynają,martwi mnie tylko jedna sprawa bo bede musiala wyjechac na tydzien za granice i mam nadzieje ze nie teraz jak mam sluz płodny,bo jak wyjade teraz to kolejny cykl bedzie stracony. pozdrowionka dla was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ambrosiu opowiadaj jak tam na wakacjach! napewno super i odpoczelas... ja w czwartek ide do gina na polowkowe, moja dzidzia juz mocno kopie, czasmi juz mysle zebhy na chwilke przestala hehe a to dpiero poczatki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he no na wakacjach było super,piekna pogoda,cieplutka woda,widoczki super,no i niezapomniane wrażenia:):):ogólnie polecam:) aniu a z ta obraczka bierzesz szklanke...wlewasz do połowy wody zawieszasz obrączke na swoim włosie,chybaze masz krótkie to na nitce...wkładasz obraczke do szklanki ,ale tak zeby nie dotykała wody,no i zadajesz pytanie np ile bede miała dzieci,i obraczka zacznie sie bujac,tyle razy ile uderzy w szklanke,to tyle bedzie dzieci:)mama nadzieję ze dobrze ci wyjasniłam ,jesli nie to poszukaj w necie,pełno jest tych wrózb z obraczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) wpadłam zeby wam sie pochwalic ze bede miec synka:) wczoraj bylam na usg i bylo dosc bardzo widac jego klejnoty:) moj D byl ze mna i taki dumny ze jeszcze w gabinecie pisal po kolegach sms ze bedzie mial syna:) takze chyba bedzie Dawidek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super nunusia:):) mysle ze kazdy facet byłby dumny ze bedzie miał synka:) gratulacje dla was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×