Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

ambrosia! jeszcze nic straconego .to ze jest negatywany nic nie znaczy .czytałam o bardzo wielu przypadkach ze dziewczynom wychodził test negatywny a jednak była ciąża poczekaj jeszcze,jak @ nie zjawi sie powtorz test jeszcze raz,albo idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dziekuje ,ale wole się nie łudzic,ryczec mi sie chce,staram sie mysleć pozytywnie ale jakos nie moge,chociaż w głebi serca wiedziałam ze bedzie negatywny,to i tak miałam mała nadzieję ze sie udało,kurde tak fajnie było w tym cyklu ,juz nie myslałam,nie liczyłam a tu nagle ta zasrana 2@sie spóznia,i sie zaczeły schizy!!! niewiem co sie dzieje,sluz płodny mam prawie codziennie od owulacji,kurwa!!!!! jeszcze teraz mi się cos piepszyc zaczyna,mam dosc!!! wiem ze minie kilka dni i złosc równiez minie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i myslę ,ze gdyby się udało to miałabym juz jakies objawy,a mnie brzuch bolał w dniu spodziewanej@,dzien po a teraz już nic,zupełnie nic,mam nadzieje ze mi sie tylko cykl wydłuzył o kilka dni,oby nie za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
Miesiaczke dostałam 28 marca a razej to było plamienia ale po 4 dniach miałam juz krwawienie i te krwawienie trwa do dzis. Wiem ze to za długo ale juz wczesniej mialam taka sytuacje i lekarz powiedzial ze jezeli sie powtorzy to bede miec czyszczenie macicy i zwlekam wlasnie dlatego ale wkoncu zapisalam sie na wizyte i mam na czwartek. Torbieli zadnych nie mam bo byłam u lekarza i bylo ok wszystko. Zastanawia mnie dlaczego to tak dlugo trwa? Zawsze mialam nieregularne cykle czasami nie mialam po 3-4 miesiace okresu. Teraz spoznial mi sie 2 miesiace. Prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwiona a robiłas badania hormonalne,bo wydaje mi sie ze to moga byc problemy z hormonami:(popros gina zey dał ci skierowanie na badania hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi0lecikk
hej dziewczynki :) wcale sie nie udzielam, ale podgladuje Wasz topik na biezaco. nunusia -> jestes wielka szczesciara, tak niewielu osobom udaje sie zajsc w ogole w ciaze, a Tobie za 1 razem! nie wiem jak Ty tego dokonalas :P powiem Wam, ze ja niesmialo licze dni plodne, nie zabezpieczam sie ok 6 mies., na razie jest postawa - jak bedzie to bedzie. niby nie ma stresu, ale pewnie jak Wy, co miesiac mam objawy ciazy, ktorej NIE MA. to jest strasznie, poniewaz mam dopiero co skonczone 23 lata i wiem, ze mam duzo czasu na zajscie w ciaze, ale troche mnie juz to drazni, ze nic nie wychodzi. mialam robione wszystkie badania hormonalne i jest ok. na razie zwracam uwage tylko na termin dni plodnych, moze w przyszlym mies zastosuje testy, zeby zobaczyc czy w ogole owulka sie pojawia. nie zaczelam mierzyc temperatury ani sprawdzac sluzu, bo wiem, ze wtedy bede sie bardziej nakrecac. nie macie juz dosyc tego uczucia, ze wlasnie po tej owulacji jajniki bola Was inaczej niz zwykle i macie to PRZECZUCIE, ktore po jakims czasie @ szybko rozmywa .. ? pozdrawiam Was mocno i 3mam za Was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi0lecikk
Aha, no i powiem Wam moj przepis na pocieszenie samej siebie.. mysle sobie wtedy, ze moze ta nowa duszyczka byla bardziej wyczekana i dluzej sie o nia starala inna para... tylko to taka subiektywna pociecha, poniewaz wiem, ze niektore z Was maja bardzo wiele cykli za soba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak na margnesie doooooo
fi0lecikk starasz sie pol roku i ciaza niby wyczekana pol roku to jest nic jak bys sie starala ze 3 lata lub wiecej to bys mogla powiedziec ze sie staralas dlugo i ciaza byla upragniona i bardzo wyczekana ROK czasu sie staraja nawt zdrowe pary i to duzo ,duzo par.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi0lecikk
przykro mi , ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem... bardzo szanuje osoby, ktore o wiele dluzej sie staraja, dlatego nie uwazam, ze moja sytuacja jest niesprawiedlica etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fi0lecik, życzę rychłych sukcesów :) Ja za pół roku zaczynam znów starania.. do tego czasu tylko kalendarzyk i w dni płodne gumki :) a co będzie to będzie. Jeśli zajdę w taki sposób w ciąże, to przynajmniej będzie znaczyło, że to "mocna" ciąża ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
mialam robione badania na prolaktyne i tarczyce i obydwa byly prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Dziewczyny nie pisałam bo w piątek wylądowałam w szpitalu Rano w pracy w piątek zauważyłam brązowe plamienia, zwolniłam się z pracy i poszłam do siostry i leżałam u niej cały czas i czekałam na męża bo miał po mnie przyjechać jak wróci z delegacji. Po 16 zadzwoniłam do gina, po leżeniu plamienia ustały, kazał zgłosić się w niedzielę na wizytę ale zaznaczył że jakby sie pojawiło jeszcze jakieś plamienie to do szpitala. No niestety zaczęły się bóle brzucha i znów do niego zadzwoniłam i skierował mnie do szpitala. W szpitalu zrobili mi usg ale na szczęście z dzidzią wszystko ok, widziałam serduszko, lekarz stwierdził że dzidzia rozwija sie zgodnie z wiekiem ciąży, w szpitalu dostawałam magnez w kroplówce, duphaston i folik. Dostalam L4 na dwa tyg i mam dużo leżeć i wypoczywać, nie pracować, itp. Martwię się trochę bo jak wróciłam do domu to znów pojawiło sie to brązowe plamienie, na szczęście jest bardzo skąpe, w piątek mam wizyte u gina, zobaczymy co powie. Mam nadzieję że będzie ok. gosieńka kochana współczuję straty:( i przytulam Cię mocno. ambrosia przykro mi że test wyszedł negatywny, ale miej na uwadze to że cykl widocznie trochę Ci się wydłużył, czyli owulka też byłaby później. Poczekaj kochana jeszcze cierpliwie parę dni, jeżeli przyjdzie @ to trudno, jeżeli nie to zrób test. Trzymam kciuki i głowa do góry:) Dziewczyny ja nie chcę się tu mądrować ale naprawdę polecam jednak mierzenie tempki. Unika się takich sytuacji jak ma ambrosia - po prawidłowej obserwacji tempki wiemy kiedy była owu a tym samym kiedy możemy się spodziewać @. Ja tak miałam, gdyby nie mierzenie temp nie wiedziałabym że mój cykl będzie trwał 41 dni. A tak to spokojnie czekałam i 2 dni po spodziewanej @ zrobiłam test. I wtedy wyszła druga kreska baardzo blada. Co do objawów, na[prawdę rzadko jest żeby objawy były od samego początku. Mnie zaczął 2 dni przed spodziewaną @ boleć brzuch, niby tak jak właśnie na @ ale troszkę inaczej. I tylko tyle. Piersi zaczynają mnie boleć tak naprawdę podero teraz ( 7 tydzień) , nie mam jeszcze żadnych zmian na nich, mdliło mnie jakiś tydzień temu ale nie wymiotowałam. Jedyny tak wyraźny objaw u mnie od ok 4 tyg to zmęczenie i ciągle mi się spać chce. Także nie zawsze objawy są od samego początku:) Zmartwiona ja bym Ci radziła iść do dobrego ginekologa - endokrynologa, możesz mieć PCO - ja mam i Twoje objawy pasują do tych co ja miałam. Dobry lekarz i komplet badań to podstawa. fiolecik moja rada to jednak możesz spróbować mierzyć tempkę i obserwować swoje ciało bo i tak jak piszesz się nakręcasz co miesiąc i tak:) po obserwacji swojego ciała będziesz wiedziała czy masz owulacje czy nie:) trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny:) ale słoneczko w Krakowie swieci:) az miło:) Ambrosiu moze faktycznie jeszcze bylo zawczesnie na test, poczekaj pare dni moze malpiszon nie przyjdzie:) a co do brzuszka to nie mam jeszcze tego ciazowego bo ja mam troszke takiego swojego wychodowanego wiec na ten dzidziowy musze poczekac jeszcze troche...:) ale jak przycisne brzuch to reka wyczuwamtam taka mala pileczke bo tak sie macica rozciaga:) czekam juz na pierwszego kopniaczka :0 fiolecik wiesz ja tego nie zrobilam:P moj M zrobil:P hehe poprostu udalo mi sie, a ja nigdy nie liczylam dni plodnych, sluzu,owulacji nigdy! nie zwracalam na to wogole uwagi... a tu prosze... milego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka ,odpoczywaj i bądz dobrej mysli,będzie dobrze no i po wizycie u ginekologa daj znać nunusia,rzeczywiscie z ciebie to szcześciara jeden cykl i udany ,a za mna juz 11.a kopniaczka napewno niedługo się doczekasz.ja pamietam jak byłam w pierwszej ciąży no i te kopniaczki coś nie do opisania,naprawde super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udało sie udało, dlatego malo tu do Was pisze bo ciezko mi dawac komus rady typu :BEDZIE DOBRZE jak sama niewiem jak to jest, ta nadzieja ze w koncu sie uda... ale regularnie podczytuje. :) pozostalo mi tylko trzymac kciuki :) chcialabym zeby to forum przerodzilo sie ze staraczek na przyszle mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczko... :) musisz zwolnić obroty :* leż i nie wstawaj. Naprawdę nie warto przejmować się bałaganem, naczyniami, nieumytymi oknami na swięta.. chodź tylko do łazienki jak musisz, a resztę czasu leż. Dużo odpoczywaj i korzystaj ze zwolnienia :) buziaki, dużo zdrówka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka,no co ty piszesz,ojej to pewnie sie stresu najadłas,miejmy nadzieję że to tylko plamienia które sporo kobiet ma w ciąży!!! najważniejsze ze zrobili ci usg i z dzieciatkiem wszystko ok,skoro rozwija sie prawidłowo,to napewno bedzie dobrze!!!musi byc!! masz w 100% racja z tym mierzeniem temp,teraz przynajmniej bym wiedziała na czym stoje!!! iolecik witam, ja myslę ze nie da sie tak na 100% NIE MYSLEC O TYM CZY SIE UDAŁO czy tez nie,nie da sie i koniec,ja tez w tym miesiacu próbowałam wyluzowac i jakos mi to wychodziło,gdy tylko pomyslałam o ciązy,szybciutko kierowałam mysli na inny tor,:) pozdrawiam ,no i zagladaj tu do nas!! gosienka jednak postanowiłas ze poczekacie!!! moze to i dobrze🌼dla ciebie,badz silna!! nunusia juz niedługo poczujesz maluszka ,napewno:)no a forum napewno przerodzi sie w mamusiowe:)trzeba tylko troche poczekać! u mnie @ nadal brak,dzisiaj znowu bardzo bolał mnie brzuch aż mnie to obudziło!!ale był to trochę inny ból od tego @powego,no a wczoraj jajniki ,szczególnie jak siadałam,kurde mam nadzieję ze nic złego mi sie nie dzieje!!! @po przyjdz jak masz przyjsc jak najszybciej!!! pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm..........!!!!!
to tak na marginesie do.... smierdzi mi to the oleska,ten sam charakter pisma ,zero znaków interpunkcyjnych,i jak zwykle trzeba sie dobrze wczytac o co jej chodzi,no i to uzalanie sie nad sobą the oleska jak cos do kogos masz to pisz pod swoim nickiem ok🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrosiu zycze zeby @ nie przyszedł, jak tak czytam rozne fora i topiki to moge stwierdzic ze mam wiecej szczescia niz rozumu... nie dosc ze udało mi sie za pierwszym razem to zadnych powiklan, zadnych plamien, zadnych problemow... jedyne na co moge narzekac to na moje niesamowite mdlosci i wymioty no ale im wiecej tych wymiotow tym lepiej dla dziecka... ale to nie problem. naprawde zycze z calego serca wszystkim dziewczyna zeby w koncu mialy swoja fasolke i uslyszaly bicie serduszka :* bardzo bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jednak postanowiłam poczekac, ponieważ musze zrobić badania, dla własnego spokoju.. Myslę że po wakacjach byłoby super, akurat sobie wypoczne i wogóle :) Była dziś u mnie koleżanka i mowiła ze jej znajoma roniła 14!!!! razy !!! Dla mnie to szok. I dopiero wtedy zrobiła badania na toxo, wyleczyła się i ma zdrową córkę.. ja je robię w piątek już. Resztę jak mi hormony opadną. Pozbierałam się i już naprawdę mi lepiej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie 27 dc i @ zbliża sie coraz bardziej to tylko kwestia kilku godzin.w piatek ide do ginki w sprawie moich hormonów. ambrosia a ja tam u ciebie @ przyszła czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moja temp mnie zastanawia,brzuch boli jak na @ a ja mam 36.9,37,3 nigdy nie mierzyłam ,tylko tak sporadycznie, i zawsze przed okresem spadała kurka mam nadzieję ze to nie hormony,tego mi teraz jeszcze brakuje!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosia ja mam własnie tak ze przed @ temp mi sie podnosi.i to zauwazylam juz drugi cykl z kolei ,i dzis temp mi podskoczyła na 36,7 a przez caly cykl miałam w granicach 36,4 -36,5 no a @ ma do mnie jutro przyjść,tylko ze u mnie prawdopodobnie jest cos nie tak z hormonami. no a moze u Ciebie jest temp podniesiona nie przez hormony a przez ciąże?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem juz aniu co sie dzieje,chyba poczekam do piatku i jak nie przyjdzie@ to powtórze test!! a temp mierze od 3 dni rano i mam podwyższona,zastanawia mnie też ten ból brzucha, zawsze jak bolał to dostawałam @,a teraz juz kilka dni z przerwami boli a tej jak nie ma tak nie ma:)moze cos mi sie zatrzymało a organizm poprostu wie ze powinnam miec @ i dlatego boli,juz tak to sobie tłumacze:):)a w ciąże to chyba nie wierzę,nie mam zadnych innych objawów,wiec nastawiam sie na spózniona @:) kurde dlaczego tak sie dzieje!! przeprzszam dziewczynki,ja tylko o sobie!!!! ale wiecie napewno jak to jest gdy @ sie spóznia:):) licze na wyrozumiałosc;) pozdrawiam ,a co u was słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosia co do objawów ciąży to powiem ci ze jak byłam w pierwszej ciązy to na początku tez mnie brzuch bolał tak jak na @ i nic pozatym.dopiero z czasem przyszły objawy . trzymam kciuki zebys jednak na tym tesciku zobaczyła te dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje aniu,co chwile zagladam w majty bo mam wrazenie jakby miała zaraz przyjsc,ale brzuch juz nie boli a zdziry nie ma!!!:(mam nadzieje ze znikneła na 9 miesiecy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBROSIU a pamietasz jak to bylo u mnie? jak pisalam ze napewno przyjdzie bo brzuch boli na @ i tak sie czuje, jak pisalam ze trace jakakolwiek nadzieje bo czuje malpiszona? a skonczylo sie inaczej, dobrze myslisz poczekaj do piatku jak nie przyjdzie to zrob test, wiesz nie zawsze w pierwszym dniu spodziewanej @ test wychodzi pozytywnie... BARDZO BARDZO MOCNO TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×