Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedrozo

Odpowiem na wszystkie pytania Pań dotyczące facetów.

Polecane posty

wiesz u mnie tak sie wlasnie jak u ciebie to dziwnie rozciagalo ja musialam sie ciskac zeby mi pisal jak wroci z pracy aa wczesneij sam to z radoscia robil i sie zaczelo ze dwa inne swiaty ze nei jest gotowy na zwiazek ze to jest za trudne i skomplikowane ze nie chce sie angazowac ze narazie mu lepiej byc singlem i takie tam ....ale bedac z nim czulam ze ejstem dla neigo wwazna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz tez to czuje bo zwierza mi sie z takich rzeczy z ktorych takiej zwyklej znajomej sie nei mowi .... ale zobacze co bedzie jak wroci do polski narazie jest w Horwacji jeszcze 1,5 miesaica u mnie cos ruszylo z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
to tak jak u mnie tesknil, chcial sie czesto soptykac itd a tu nagle bach! nie hcce go znac po tym pokazal ze jestem nie na tyle wazne by sie tlumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze powinnas poczekac albo jak masz jak pojdz do niego do domu i poprostu szczerze z nim porozmawiaj ja nei mam takiej mozliwosci musialabym pociagiem pare godzin jechac a i tak musilab mnie odebrac bo sama nie dojade do jego meijscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
tylk oze jestem zbyt dumna zeby sie narzucac.... dla mnie brak kontaktu z ego strony jest wymowny znaczy nie obchodzisz mnie bo jak inaczj \to rozumiec i jak gfo spotkam przypadkiem to udam ze nei idze teraz ja bede chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze on sie boi twojej reakcji jak :( hmm moze jestes silniejszyym charakterem aaa mamnadzieje ze tak nie jest ale moze miec na oku kogos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze i dobrze zrobisz niech poczuje olewke z twojej strony moze nim cos wstrzasnie aajak nie to niech szuka takiej samej wrednej jakim jest on :( porazka faceci tylko uciekac i chowac sie umia aa zeby rozwiazak klopot czy kryzys to im sil szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile sie juz nei odzywa? ja szybko wyczulam po tygodniu .... moze i walczylam na poczatki z pol miesiaca bo wiedzialam ze ja zawinilam troszke ale on jak by nie mial juz sily moze faktycznie potrzebowal oddechu na swieta cos pisalismy i w noc sylwestrowa i tyle aa poczatkiem stycznia napisal tylko ze jak meiszkacie blisko i nic nei stoi na przeszkodzie zeby byc razem to nei rozumiam musialo cos sie w nim zmienic ale czasem warto iskre jeszcze rozpalic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa patrzac teraz z boku chcialabys zebyscie po tym jeszcze byli razem jak by napisal ze mial jakies tam problemy ze musial przemyslec czego chce dalabys szanse czy juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
2 miesiace milczy.....jakby sie odezwal ja juz nie odbiore nie odpisze niech sie buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to nie za ciekawie znaczy ze chce zapomniec o tobie ze juz nie chce sie z toba kontaktowac ja chodz pisalam cos krzykliwego on mi tlumaczyl to jak to on widzi ... aa tu wyczuwam ze chlopak stwierdzil ze nie i nawet nie bedzie sie tlumaczyl aa cos meidzy wami bylo ostatnio nietak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalas z nim sie dogadaac jak sie cos zaczelo niepokojacego dziac? hmm no wiesz mozna wyczuc ze czlowiek sie zmienil ... wiem takie wyczekiwanie na cos jest straszne aa i jak sie dowie w ktora strone to iposzlo z jednej strony ulga aa z drugiej ucisk w sercu i smutek ze cos moze sie skonczylo jakis etap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam Wasze wypowiedzi i czuje sie tak jakbym czytala o sobie :( identyczna sytuacja jak u szpilki tylko bardziej skomplikowana :( POZNALAM faceta sms dzien w dzien, rozmowy o wszystkim i o niczym, stawiam na szczerosc i prosze aby mnie nie oklamywal, po miesiacu mowi mi ze ma dziewczyne ja na to nie bede druga , nastepnie odbywa sie powazna rozmowa on sie zastanawia, dazy miedzy czasie do seksu ze mna nic z tego nie wychodzi wiec mowi mi ze wybiera te swoja co jest... ja mowie mu do widzenia a on zaczyna walczyc o mnie :( mimo to definitywnie zakanczam znajomosc. Wnioski : 1. dziewczyny jesli facet najpierw zawraca Ci dupe a potem milczy to albo pokazalyscie mu ze jestescie silne i nie potzebujecie jego pomocy, a faceci wlasnie chca byc potrzebni dla nas dla kobiet inaczej czuja sie zle dlatego odchodza... 2. chce sie dowiedziec jak bardzo Tobie zalezy na nim daltego milczy, w ten sposob dowie sie czy bedzie musial sie badziej starac... ale tu zaznczmy ze w gre nie wchodzi miesiac dwa tylko ewentualnie tydzien... kilka dni.... jesli ozmowy byly na intensywnym etapie 3. jest kobieciarzem, ma inne kobiety na boku takze jedna w prawo czy w lewo to dla niego nic... wiec ma cie w dupie co ty na to ze sie nie odzywa 4. jesli to sa swieta i nie spedza je z Toba a znacie sie juz z pol roku to ewidentnie ma dziewczyne z ktora spedza swieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos sa tacy ktorzy swieta i te wszystkie eskapady spedzaja wlasnie ze swoja dziewczyna a miedzy czasie w senie powiedzmy poczatek stycznia do kwietnia od maja do grudnia swawolka ... okres swiat dla kobiety z ktora sa a reszta czasu dla tych co sa na boku.... p.s zablefujcoie zeby sprawdzic goscia i zapytajcie Kotku te swieta spoedzimy razem....i zobaczycie reakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jestem chyba z tych dziewczyn co wszystko umia same zrobic nawet taka typowo meska czynnosc ja tak lubie i tak zycie mnei nauczylo ze liczyc mozna tylko na sienie i nie lubie prosic o cos ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ale ja mu pokazalam ze mi zalezy tylko ze moze ja tak sie debnerwowalam ze on cos przestaje do mnie czesto pisac aa podobno byla praca ciezka i moze wywnioskowal ze woli on zerwac niz zebym ja to zrobila aa w mojej mysli nic takiego nei powstalo niestety on zle moze to odczytal i sa konsekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak i ja taka zosia samosia jestem :) hm wiesz to dobrze ze potrafisz taka byc...bo popatrz nie wiesz czy jesli sie zwiazesz z facetem bedziesz z nim na zawsze mam badziej na mysli fakt ze zdazaja sie przypadki losowe on ma wypadek i co jak umiesz radzic sobie masz prace to dasz rade to przebrnac a jak bylas uzalezniona od nigo to lipa, ja sobie to tlumacze w ten sposob ze to nie moja wina ze jestem taka wlasnie zosia samosia ale skoro juz jestesmy takie to pamietajmy okazujmy im ze jestesmy madre ale dajmy tez mozliwosc wykazania sie mu , zeby on czul sie potrzebny :) i bedzie dobrze...posmy go o przyslugi o pomoc a jesli mimo to facet zostawi to bedzie swiaczylo tylko o jednym ze albo sie mu nie spodobalysmy albo jest cos o czym nie wiemy czyli :ona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opu44 nie zawracaj sobie nim glowy juz wiecej nie nie rub, jesli on da kok w przod Ty zob w tyl , szanuj sie... jakby naprawde mu zalezalo to dazyl by do rozmowy... i nie wazne czy otwozylas sie mu i powiedzilas o swoich uczuciach... co prawda mozliwe ze on jest z tych niesmialych i to on czeka na Twoj uch... wiesz odezwij sie raz tak z zczepka.. " Czesc co slychac? " i jak odpisze znowu zczniecie dilog to mozesz dac tej relacji szanse ...a jesli zacznie stroi fochy to olej jednym slowem goscia... szanuj sie i pamietaj swiat jest maly, chcesz zeby nazywali Cie LATWA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefde
Jak to jest - najpierw facet wydaje się być dziewczyną baaaaaaaaaardzo zainteresowny, nie moze oderwać wzroku, zaczepia, a nagle przestaje zauważać - dziewczyna sie mu już nie podoba czy gościu uznaje, że jednak nie warta zainteresowania? A może jest bucem po prostu ? ]:-> :P O co Wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
chca zakonczyc ale nie maja odwagio tego powiedziec chyba ale z czego wynika ten brak odwagfi???? kto mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki kroliczek
Gdybym jeszcze raz sie miala urodzic to nigdy bym nie byla juz z facetem .To dla mnie jakis inny swiat .Nie rozumiem facetow Oni sa jak nie ludzie .Pozatym ten ich wrodzony prymitywizm .Matko oni mnie przerazaja .NIE CIERPIE FACETOW Wam drogie panie radze byscie podchodzili do sprawy jak oni .Wtedy bedzie ciekawsze i weselsze zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefde
slodki króliczek - zgadzam się! faceci są w większości beznadziejnymi przypadkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
ale to nie znaczy ze kazdego ma sie traktowac jak swinie w tym rzecz ze na poczatku jest wszystko cacy a dopiero po jakims czasie wychodzi z nich cham i dupek nigdy nie wiadomo dopiero wiadomo po tym jak konczy z kim sie mialo do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie chwilowo nie moge odpowiadać gdyż nie mam stalego dostepu do neta. Jutro już powinno byc wszystko ok. A osobie podszywajacej bardzo dziekuje, ale sam odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty napewno nie latwa ja moze miajac 20 lat mialam powaznych 2 chlopakow i to dosc krotko poprostu moze nie mam szczescia a moze nie latwo sie zakochuje a jemu tego nei powiedzialam tylko ze jest wazny dla mnie i tyle ... wiem doskonale ze jak sie nie odezwie popowrocie to znaczy ze nei tesknil i ze nie jestem juz dla neigo wazna bede soba aa moze z czasem to uczucie zaniknie we mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu nei wiaze sie z kims z kim wiem ze nic nei wyjdzie ... jak nei ma tego czegos ttakiej wspolnej wiezi ale czas wszystko pokaze dlaczego tacy sa hmm bo im latwiej jest cos zakonczyc niz wykrzesac troche sil i zaangazowania zeby w lozyc w zaiazek i go budowac .... jak etap zauroczenia mija mysla ze to juz koniec aa to dopiero poczatek budowania aa nie rozwalania zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaposzukujaca
Pedrozo Wiem, że to pewnie durne pytanie, ale możesz mi powiedzieć jak można zainteresować sobą faceta? Chodzi o to że nie znając się 'osobiście' tylko czasem się mijając. Jakieś pomysły :)? Spokojnie, nie chodzi o końskie zaloty, tak się tylko zastanawiam, raczej nie będę tego uskuteczniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm wiesz co ja widze ze sie facetom podobam ale ja sie jakos nei ubieram wyzywajaco normalnie ani sie nei staram ani sie nei maluje nic zadnej tapety od stop to szyjii praktycznie zakryta ja swojego poznalam na necie i jakos soba zainteresowalam tym jaka jestem charakterem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci sa neismiali chociaz sie ktos podoba moze tylko czasem zerknie ale prawie kazdy nic z tym nei zrobi prawie bo miaalm pare takich stykneic ze sie tam odezwal chcial numer czy cos ale ja takich plytkich olewam hmm wyczujesz to czy on jest pod twoim wrazeniem jak zlapiesz jego spojrzenei usmeichnij sie :)moze potem cie jakos znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem normalna nie latajaca za dfacetami dziewczyna :P nie lubie sie robic na lalke barbi chce byc naturalna dla siebei i innych moze jak bedziesz stac na przystanku zapytaj sie czy moze ci powiedziec ktora godzina i zagadac ze ten autobus pociag czy co tamjeszcze sie strasznie spoznia i rozwinac rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×