Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fidodida

moj embrion nie ma tetna

Polecane posty

Gość buba125
Nie bardzo rozumiem czego oczekuje autorka topicu, bo na madre rady odpowiada wyzwiskami. Masz cos z glowa, wspolczuje twojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 35lat
Jeśli pół obumiera musi byc łyżeczkowanie Jesli chcesz zyc i byc zdrowa inne drogi nie ma nie sugeruj się ze cos juz ci "wyszło: kobiety po poronieniu samoistnym kiedy półd sam s ie wydostaje tez maja łyżeczkowanie by potem wszystko wróciło do normy. Poza tym branie takiego leku na włąsna reke może zagrażać twojemu życiu i co w iecej nie usunąc płodu. Czy ty zdajesz s obie sprawę że jesli nie podasz się łyżeczkowanii ten płód będzie nadal w tobie? Jesli źle zgaidnozowano u ciebie brak tetna dziecka -dziecko bedzie sie rozwijać i co korsza bez leki sama mu zaszkodzic i moze s ie okazac z e urodzisz dziecko z powaznymi problemami zdrowotnymi . Zastanów się na tym co inne osoby dobrze ci radzą Czytajac twoje posty miałam wrazenie ze pisze to 15latka "nie chce ,nie pójde itp" Ile ty masz lat? 23 dziecko więc zacznioj postępowac jak kobieta dojrzała moze sie myle nie chciałabym cie oceniac ale wywniskowała troche tak jak bys ty tej ciazy nie chciała tak jak byś była w ciazy i za pomoca leków postanowiła sie jej pozbyc a brak tentna to tylko tak tu napisałas. Moze s ie mylę ale z twoich wypowiedzi tak to wynika. Powodzenia tylko bys tu za kilka miesiecy nie napisała z e urodziłas dziecko z powaznymi wadami bo to moze byc kara za twoja głupote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złapałam się za głowę.... Ta gowniara ma 23 lata i dziecko - ja w to nie wierze. Gdyby miala rodzine tak by nie postępowala i nie zachowywala. Cóz o kulturze juz nie wspomne....i takie slownictwo ma matka. Ciekawe jakie w przyszlosci bedzie mial syn. Juz sie za glowe lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia sorry ale po poronieniu samoistnym nie trzeba robic zadnego lyzeczkowania :/ Skad Ty wzielas takie informacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×