Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowany

złamałem nogę i żona uważa że to moja wina ,że to teraz ona jest poszkodowana bo

Polecane posty

to ta twoja żona jest nienormalna jakaś! A może specjalnie przy niej spróbuj nieść jakiś talerz, żeby zobaczyła jak ci ciężko jest... Kurcze ja nie wiem jak ona sobie to wyobraża, że zrobiłes to specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 83
jak masz taką możliwość to wyprowadz się na ten czas do rodziny,mamy itp. dasz jej wtedy duzo do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za polot ..
masz jakas zimna suke w domu powiedz jej w oczy ze jestes rozczarowany jej postawa i i zapytaj: kim jestem -- maszyna do robienia pieniedzy czy kochanym mezem ktoremu nalezy sie troche opieki i uslugiwania ? dobra, moj facet jak byl chory tezbyl wnerwiajacy- a to herbaty za duzo w kubku, a to za goraco w pokoju, ale zacisnelam zeby i przeszlismy przez jego chorobe ... nie siedz tyle na kompie, bo moze ja szlag trafiac ze nawet nie sluchasz co do ciebie mowi i rzucasz wokol papierki ... :o ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowany
dziękuje, jeszcze proszę rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkeike
Zobacz tylko autorze jak sie odezwala SOLIDARNOSC JAJNIKOW !!! Prawie kazdy komentarz facetek staje po stronie twojej zony.To jest naprawde TRAGICZNE !!! Facetki-czy wy naprawde nie otraficie wyjsc poza swoje jajniki????!!! Powiem ci jedna rzecz-autorze-nie obraz sie ale twoja zona to zwykla suka.Nie wroze ci z nia niczego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowany
zimna suka powiadacie , chyba sie z tym zgodze , przykre ale prawdziwe . A mi sie chce bzykac a ona nic, spi teraz w salonie i nic , ma farta ze mam gips do pachwiny bo bym ja wydymal jak dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nautilus1977
na dobre i złe,jakby moja mi tak powiedziała to to poczekałbym aż by ona na cokolwiek zachorowała i odwdzięczyłbym jej tym samym,współczuję ci kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×