Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gość 122
Witam w klubie bo ja od 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia u mnie dzis 27dc :D a cykle mam 28 dniowie, max 30 ale to juz wtedy przy 28dc widac jakies plamienia na @... a jak narazie u mnie czysto ### mnie od wczoraj brzuch boli ale taki skurczami ;/ az nospe wziełam, no i cos mnie piersi bolą a ja nigdy nie mam problemu z bolącymi piersiami ale moze to przez duphaston ### mirra30 ja tez slyszalam ze pierwsze objawy ciązowe są identyczne jak na @ czyli nie łam sie :D bądz dobrej mysli, moniasonia Ty tak samo :D ### Gosciu 122 a Ty sie oszczędzaj !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka jak Cie boli skurczami to dobry znak. W pierwszej ciązy tez tak miałam. U mnie niby cisza a jednak cos czuje. Przed chwila koles autem prawie w moje stuknął i tak mi sie cisnienie podnioslo, ze po chwili myslalam ze c***y dostałam. W momencie wilgotno, jak by mi puscilo. Teraz sprawdzałam w kiblu i nic nie poleciało.. Ale cos czuje ze jestem ku koncowi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem jak to jest z tymi skurczami, ale one są tylko w dzien, ale jedna tabletka nospy pomaga, mnie tez mój mąz denerwuje od wczoraj, tak mi cisnienie podnosi ze szok ... a Ty sie nie denerwuj Kochana, teraz przed świetami to trzeba uwazac bo wszyscy wyjechali na ulice... a skoro u Ciebie nie polecialo wiec nie masz sie co martwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Blondyneczko87 żeby bylo piękniej niż jest..dopadlo mnie chorobsko. Temperatura kaszel masakra!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... leków nie wolno raczej brac, moze jakies sposoby domowe a jak nie to do lekarza albo szpitala... zobaczysz ze wszystko będzie wporządku, ale trzeba cos zrobic i zareagowac... pisz jak tam sie czujesz i co robicie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Wysłałam druga polowe do apteki po coś na zbicie gorączki,Pani farmaceutka przez 10minut czytała ulotki leków które chciala sprzedać, zaznaczył ze dla kobiety we wczesnej ciąży ;) w końcu dala paracetamol. Dzis cały dzień wylezalam, troszkę się poprawiło. A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc w ciązy to tylko lekia ala Apap -zadne z ibuprofenem. Na gardełko tez nie ma za duzego wyboru -zadne tabletki typu strepsils -co najwyżej Tamtum verde. U mnie wczoraj brzuch i jajniki cisza.Wziełam sie za sprzątanie i to ostro, myslalam ze moze chociaz po wysilku fizycznym sie oodezwie cos -a tu nic. za to jak dzis wstałam cyce bolą jak cholera. Śmiem twierdzic ze w ciązy nie jestem, bo mnie tylko cycki bolą :) Plamien przed c***owych tez nie mam, a dzis mam 23 dzien. Albo ciotka chlupnie bez ostrzeżenia, albo moze mi sie cos wyregulowało i bede ją miała w 26 dniu -bo zawsze tak miałam -tzn przed moimi problemami z tarczyca i prolaktyną. Blondynka a u Ciebie jak na froncie? Boli Cie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pomoge bo ja sie nie znam jakie leki można brac w ciązy... moniasonia u mnie dzisiaj 28dc i rano zrobilam testy i oczywiscie negatywny, wiec czekam na @... w tym cyklu sie nie udało :( a co do bóli to chyba troche mniej mnie piersi bolą ale za to podbrzusze nadal mnie boli i to tak jak na @ Ja juz straciłam nadzieje, czekam tylko juz na @ milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nie załamuj się, moze byc tak jak u Gosc 122 ze test jeszcze nie wykrył hormonu. U mnie na pewno @ przyjdzie, bo oprócz piersi to mnie nic nie boli, a wiem ze w tym czasie jak bym była w ciązy to brzuch powinnien juz bolec. Takze nie przejmuj sie -mnie tez sie nie udało ,chociaz mam nadzieje ze @ do Ciebie nie przyjdzie i za 2 dni zrob jeszcze raz teścik :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Blondyneczka i moze odłuż ten duphaston. Bo jak go bedziesz brała to okres moze nie przyjsc. Odłuż i zobacz co sie bedzie działo. Jezeli w ciagu dwóch dni okres nie przyjdzie to zrób test ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też raczej @ zawita... już nawet nie robiłam testu... brzuch mnie nieboli tajniki tylko delikatnie czuje i piersi od czasu do czasu... wczoraj wieczorem zauważyłam też zabarwiony brązowy śluz więc pewnie @ wkrótce się pojawi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia dzisiaj juz nie wzielam duphastonu ale on mi nie zatrzymuje @, wlasnie na papierze zobaczylam zabarwiony śluz na rózowo wiec u mnie do wieczora sie @ rozkreci a jutro mnie zaleje... standard... 28dni jak w zegarku... ### a Wy dziewczyny jeszcze nie traćcie nadziei :)póki nie ma krwi to jest okej;) ### mi sie jakos humor popsul :( a maialam nadzieje na taki piekny prezent na świeta, ale niestety, teraz będe musiala tłumaczyc rodzinie dlaczego nie mamy jeszcze dzieci... nienawidze tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja głupia kupiłam test Akurat byłam w rossmanie i tak stojąc przy kasie rzucił mi sie w oczy. Stwierdziłam, a co mi tam -9 zł nie majątek. Moze jutro z rana go zrobie -oczywiscie jak nie bedzie @. Narazie śluz mam biało-zielonkawy ,nie ma wnim zabarwienia -ale i tak o niczym to nie świadczy. Sądzę ze @ mi sie naprawiła i albo dostane jutro albo max w czwartek. Dobrze by było jak by sie naprawiła, bo za krótkie miałam te cykle. Chociaz jak zaszłam w pierwszą ciąze to tez miałam 23-24 dniowe i mało obfite. Jednak lepiej sie czuje jak jest dłuższy odstęp, przynajmniej mam wrazenie ze wsio działa poproawnie. Brzuch nic mnie nie boli :( cycki w dzien czuje, najgorzej jest rano po przebudzeniu -wtedy bolą najbardziej. Az dziwne troche ze na 4 dni przed @ zaczęły mnie bolec. Ostatnio dzień po owulacji mnie bolały i na dwa dni przed @ przestały. Dzis niby powinna byc @, a jej nie ma i cyce bolą. Moze poprostu miałam owulke pożniej i stąd tez @ przyjdzie pozniej. Wole sie nie nakręcac ciążą tylko tak sobie to tłumaczyc. Akurat wielkiego szczęscia (oprocz mojej córki i męża) w zyciu nie mam i wiecznie pod górke, to nie sądze zeby mi sie tak piekny prezent na swięta zdarzył ;///////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko a Ty sie Kochana nie załamuj. Ja sie juz pogodziłam ze w styczniu będzie ponowna walka -mimo ze @ jeszcze nie ma. Ale jestem tego pewna na 99%. Ty jeszcze @ nie masz, wiec nie wszytko stracone. Jezeli nam sie obu nie uda, to w styczniu bedziemy razem kolejnymi objawami sie wymieniac. Zawsze jakies pocieszenie. Pamietaj ze nie jestes sama. Zajdziemy razem :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli rodzina Cie bedzie zameczac głupimi pytaniami to powiedz ze jednak bociany dzieci nie przynoszą i jest to bardziej skomplikowany proces, niz Ci wmawiano jak byłaś mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki moniasonia :* świetne wytłumaczenie hehe no u mnie teraz jest beżowo-jasno brązowo... ból brzucha zmalał... paranoja... moze dlatego ze ostro pokłocilam sie z M... a za Ciebie trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynaczka, u mnie tak samo @ jeszcze nie ma ale zabarwienie śluzu takie samo jak u Ciebie... co prawda nie ma go dużo, brzuch mnie nie boli a piersi tylko czasem ale też już się pogodziłam z tym że tym razem klapa...mnie też w domu cały czas się się pytają kiedy w końcu będzie przedstawiciel następnego pokolenia rodziny... :/ ... Jeśli nie teraz to może następnym razem nam się uda ;) Musimy być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie załamujcie sie, pamietajcie ze nastepny miesiac przed nami. U mnie nic ale to nic sie nie dzieje. Od czasu do czasu wilgotno mi sie robi, juz chyba ze dwa razy byłam w kiblu bo muslalam ze ciotka poleciała. Brzuch nic a nic mnie nie boli i troche mnie to martwi ;/ Jedyne co czuje to cyce i tyle. Jutro rano chyba zrobie test. Pierdziele. Wole zeby był negatywny i spokojnie swieta spedze. A tak to bede myslec, jestem w ciązy czy nie jestem. Blondyneczka dalej Ci nie siupło??? Nic tylko sie cieszyc :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia no narazie nie ma krwi wogóle... jest blady brąz z beżem i bielą... i w zasadzie jak odpuściłam to przestalo mnie wszystko bolec, moze czasami zaboli ale to juz bez porównania ... pewnie że zrób rano test i szybciutko napisz jaki wynik :D trzymam kciuki za pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Tak bardzo bym chciała aby Wam również się udało!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec zrobiłam rano teścik. Pczakałam ze 3minuty i wynik negatywny :) Ale [red chila wstałam i poszłam na siusiu, a mówie zerkne -patrze na test i blada druga krecha ;/ Wiem ze mineło 2 godziny i na test sie juz nie patrzy, ale cos mi tu nie gra. Niby nie odczekałam tych pieciu minut i nie było widac drugiej krechy. W zeszłej ciązy druga kreska tez mi od razu nie wyszła tylko gdzies tak po 5 minutach. Juz sama nie wiem co myslec. Nawet rano jak wstałam to mnie cycyki nie bolały. Uznałam zze wynik jest oki bo i cycki przestały bolec. Teraz nie wiem czy leciec po drugi test czy co. Po takim czasie nie patrzy sie na wynik, no ale jak ostatnio robiłam test i po jakims czasie na niego zerkłam to była tylko jedna kreska. A teraz po dwóch godzinach jak zerknelam to na tym są dwie. Chyba bym wolała zebym w ciazy nie była bo martwi mnie brak bólu brzucha i nie daj Boze okazało by sie ze jest to ciąża pozamaciczna ;( Pojade potem po drugi test zeby dla swietego spokoju sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam drugi test z drugiego sikania i jedna krecha. Szczerze to sie ciesze, bo jak by mi wyszło ze w ciązy jestem to bym sie martwiła ze cos jest nie tak. Toczekaja nas działania w styczniu :) Głowa do góry dziewczynki, nie ma sie co załamywac :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Myślę ze nie potrzebnie zrobiłaś test jeden za drugim, w pierwszym teście wyszła Ci bledsza kreseczka bo stazenie mogło być bardzo małe, a ze bylo to Twoje pierwsze poranne korzystanie z toalety i przez noc się hormon zebrał w moczu i bylo jego większe stężenie to za drugim razem wynik juz będzie inny. Powinnaś powtórzyć test ale jutro rano ;) takie jest moje zdanie. Może jednak jesteś w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×