Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Kuniak
chetnie do was dołacze bo widze ze macie szczesliwy wąteczek:) U mnie 7 dni po owu i dosc mocno boli mnie podbrzusze,takze dzis wybieram sie do lekarza bo boje sie ze to jakas infekcja:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Dziewczynki uspokoiłyscie mnie:) Pammy no to super, jeszcze raz Gratuluje... kurcze ale nautra jest nieprzewidywalna:D kiedy masz wizyte? trzeba chyba sprawdzic czy wszystko okej, czy te leki nie narobiły jakiejś szkody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Duphaston nie ma wpływu na wynik progesteronu we krwi. Tak jest napisane na ulotce. Specjalnie sprawdzałam bo wyszedł mi trochę podwyższony progesteron z krwi po duphastonie i myślałam że to przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
Witam jeszcze raz. Jestem po lyzeczkowaniu 5 msc(puste jajo płodowe) o tamta ciąże staraliśmy sie kilka msc. Ale bez liczenia, wykresów, temperatur itd .Teraz to nasz drugi cykl, z tym ze jestem bardzo nakręcony i bardzo chce... Także są testy owu , mierzenie temp. A w tym msc tez monitoring .Chcialabym żeby udało sie jak najszybciej bo mam już swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdzisia duphaston nie wpływa wogole na wynik , on sztucznie podnosi progesteron czy jakos tak;P moja gin mi mówila ze ten lek nie wyjdzie w badaniu, ale po pół rocznej kuracji musze go zbadac... ja gdzies czytalam ze podwyższony progesteron moze powodowac problemy z owulacją, ale to pewnie tez zalezy jak bardzo jest powyzej normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Blondyneczka tak wiem właśnie... Musze go jeszcze zbadać 7 dni po owulacji i wtedy się będę martwić bo robiłam w 3dc dwa razy i wyszedł minimalnie za duży... Prolaktyna tez raz mi wyszła przekroczona 2 razy, raz wyszła ok, estradil tez wporzadku.. nie wiem co jest grane ale mam nadzieje ze się wszystko okaże niedługo. Tsh tez mi skacze z 2,5 na 0,6.. Może coś z przysadka nie gra.. Kunik, kiedy ma @ przyjść? Wtedy testuj. Po takim przeżyciu to ci się już dzidzia należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
@ Dokładnie za tydzień ,ale kiepsko to widzę mam jakieś mocne bóle podbrzusza i klucia obu jajników :( Właśnie siedzę w poczekalni u gina , bo tak mnie wczoraj bolało ze maz mnie dziś siła tu przyprowadził. A po poronienia robiłam kilka badań przeciwciała,bakterie ,maz zrobił badanie nasienia i wszystko wyszło b.dobrze .Wiec mam nadzieje ze to nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisia ale tsh masz w normie wiec niech sobie skacze, tylko w granicach normy ;D a na prolaktyne to wszystko wpływa...ja tez bede robila prolaktyne i tsh w piatek albo w nast tyg, jeszcze nie wiem... a mozna te badania robic 5dc? kuniak daj znac jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Cześć dziewczyny, staram się z mężem o maleństwo już 6 miesiąc. Myślałam, ze w tym miesiącu się udało... bo okres spóźniał mi się już 3 dzień, okres miałam dostać 23 lutego, 25 lutego miałam brązową wydzielinę z pochwy, nie było jej dużo przez cały dzień, ale około 22 po stosunku miałam na bieliźnie dwie małe plamki krwi, (dobrze że bielizna była wtedy biała inaczej bym nie zobaczyła jej :P) a dzisiaj od rana mam słaby taki okres koloru ciemnego brązowego a czasami z czerwoną krwią... nie wiem co to może być do ginekologa idę za dwa tygodnie bo już nie wiem co to może się ze mną dziać ;< może któraś z was tak miała ;< bardzo chciała bym małe stópki całować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa Oliwia witaj, poczekaj i zobacz co będzie dalej, jesli sie rozkreci , znaczy ze poprostu sie spóźnil, od stersu czy od innych rzeczy a jak skonczy sie na plamieniu to zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no właśnie nie mam stresów, nie mam czym się stresować ,:< może za bardzo chce tego maleństwa dlatego nie mogę zajść ;< ale od kilku miesięcy już miałam reguralny 32 dniowy cykl kochaliśmy się 14 dni przed planowaną miesiączką, tak i kazał ginekolog liczyć dni płodne, kochaliśmy się często przez te kilka dni płodne, no i nie wiem co to jest :< teraz mierzyłam temperature i w dniu spodziewanej niby mojej @ miałam podwyższoną aż 37,3 (temperatura ciała) ale chora nie byłam świetnie się czułam ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nie mierzyłam własnie rano ; / wstałam i popłakałam się ze znowu ta cholera przyszła ;< i wstałam z łóżka i zapomniałam ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no rozumiem i doskonale wiem jak sie czujesz... ja przezylam to w poprzednim cyklu, wtedy tez mi sie @ spóźnila 4 dni, i łzy tez popłyneły... 3maj sie, uda nam sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Kunik, no to gin ci zaraz wszystko powie. Daj znać. A co do tych badań to prolaktyna podobno nie ważne kiedy tylko nie z samego rana bo wtedy zawsze jest wysoka bardzo.. co do lh i fsh to 3dc a progesteron tydzień po owulacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no własnie mierzyłam temperature i jest 36,7 ;< więc to ta cholera ;< znowu płacz ;< nie wiem już co mam robić tylko że dziwny jest ten okres . bo dzisiaj od rana starczyły mi dwie podpaski ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fsh narazie przekladam na nast cykl , chce zrobic tsh i prolaktyne... czyli tak najlepiej kolo 11-12 robic te badania tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa Oliwia byc moze jutro sie @ rozkreci a byc moze bedziesz miała w tym cyklu lżejszą, bo takie nerwy i czekanie na dzien @ to tez wpływa na okres... niestety...nie płacz Kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dzięki bardzo blondyneczko za odpowiedzi ;< to znowu czeka nas ten miesiąc starań ; / nie lubie tego ;/ może się rozkręci może nie ;/ zawsze miałam że leciało jak z kranu ... ; / tylko jak kiedys brałam anty tabletki miałam łagodną i mało co leciało ;< niechce juz tej cholery widziec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to jak mój M wroci na czas, bo ma prace wyjazdową, a jak sie nie wyrobi to kolejny miesiąc w plecy... ale cóz takie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam tak samo zjeżdża na weekendy, czasami ma pracę na miejscu akurat w tym miesiącu wyszła owulacja w weekend no ale cóż widocznie nie chciała się zapłodnić ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Blondyneczka, prolaktyna podobno tak, koło południa,4 godz. Po posiłku, ale lepiej może endokrynologa zapytać.. Wszędzie piszą co innego.. A może lepiej sobie tego fsh nie badaj bo się tylko zdenerwujesz... Juz mnie to wszystko WKU@?%!?!! :) tez mi się chce ryczec juz a najbardziej przez to nakrecanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
widzę, że nie jestem sama w nakręcaniu i płaczu ;( ale kiedyś musi nam się dziewczyny udać nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo z tym fsh to nie będe szalec, pójde albo i nie pójde, wszedzie piszą ze prolaktyne i tsh mozna zrobic kiedy sie chce:/ no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxKanka
siemka. :) ktos mi kiedys powiedzial ze jak sie za bardzo chce, to sie dostaje fige z makiem. podoba mi sie nastawienie dziewczyn/kobiet, ktore podchodza luzniej, wiec ze z kazdym cyklem jest coraz wieksza nerwowka, ale czy nie warto "przytulac" sie z przyjemnosci, a nie z koniecznosci. Ja wlasnie takie cos przechodzilam srednio rok temu i oboje stwierdzilismy ze robimy sobie przerwe , bo sie wykoncze psychiczne. Obecnie ten cykl jest pierwszy po duzszym czasie. jak pisalam wczesniej okaze sie za kilka dni jak mi wyszed ten luz ;) Milego wieczorka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
oby Ci ten luz wyszedł na dwie kreseczki :) życzę Ci tego i chyba wezmę Twoje słowa sobie głęboko do serca i przestane się męczyć tymi cyklami co ma być to będzie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxkanka masz świętą racje... im mniej o tym myslimy i sie przejmujemy tym lepiej... i ja znam mnóstwo przypadków par ktorym sie udalo dopiero jak odpusciły... pomijając fakt ze badania wychodzily wporzadku, bo jak jest jakas przeszkoda to wiadomo ze trzeba wyeliminowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxKanka
gdyby nie wizyta kontrolna u gin to za chiny bym nie wpadla na to ze owu mam 10dc. w standardzie jest od 13-15 ale przy moim tylozgieciu nic nie jest normalne. w kazdym badz razie zamiast kupowac testy owu, wole isc na aqua aerobik zeby sie odprezyc i troche poruszac, teraz walcze z paczkami-oponkami ;p w koncu jutro tlusty czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia jeśli miałaś temp 37.3 i jestes zdrowa to to krwawienie nie oznacza raczej okresu... A ile dni jesteś po owulacji? Zrbiłabym na Twoim miejscu test. Ja się zaczęłam trochę niepokoić. d owulacji mam bóle jajników. Pierwszeg dnia i drugiego cieszyłam się, że to tak jak w pierwszej ciąży i że to oznaka, że się udało, Ale ból był na tyle silny, że promieniował na nogę... dziś już piąty dzień i nadal boli, z różnym natężeniem ale bardzo wyraźnie, przy każdej zmianie pozycji, czasem sam z siebie. Nie wiem czy to normalne ;/ ale trochę uciążliwe. Piersi też mam pełniejsze.... czekanie jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×