Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

kaczuszka dzięki tej chęci będziesz najlepszą mamą na świecie jak dziecko już się pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a tutaj macie spis lekarzy zajmujących się leczeniem metdami nieinwazyjnymi: http:// napro.webd.pl /index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=60 Metody te nigdy nie będą takie popularne bo po prostu nie są tak dochodowe jak invitro i inne. Ale gwarantuję Wam, że na pewno nie zaszkodzą w żaden sposób Waszemu zdrwiu, że wydacie mniej pieniędzy i że z większą skutecznością zajdziecie w ciążę niż lecząc się metodami konwencjonalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym linku w poprzednim poście musiałam porozdzielać go spacjami b nie wiem czemu uznało i to za spam :/ Dałam spację po "http://" i po ".pl" więc p prostu wklejcie linka do przeglądarki i usuńcie spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
dziękuję za info z linkiem o tej metodzie leczenia niepłodności. Przed ślubem na Poradni rozmawialiśmy o tym i tam nauczono nas metody Creightona i sprawdzaliśmy przez pół roku mój cykl. Konsultowaliśmy się z lekarzem w sprawie mojego wykresu i stwierdził że wszystko jest dobrze. Sama nie wiem jak sobie juz pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena13
[zgłoś do usunięcia] Marcia13 gmarcia@interia.pl Hej dziewczyny przepraszam was bardzo ze rak sie wrtace do waszego forum ale potrzebuje czyjejs .. Sama nie wiem porady opini... Zaczne od poczatku rok temu stwierdzono u mnie poc i przepisano mi Metformax 500 po 3 miesiacach poszlam na kontrolne badania ktore wykazaly ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku wiec odatawilam leki. Zawsze mialam regularne @ 28 ostatnio mi sie przsunelo i mialam co 30 @ czasem dzien dwa +- teraz sytuacja wyglada tak ze @ mialam 20 stycznia i powinnam dostac 17 lutego no ale nie pojawila sie brzuch mnie boli jak w te dni i piersi w zasadzie to sutki przy dotylu wykonalam dwa testy ktore wykazaly ze ciazy nie ma i sama nie wiem co dalej? Ginekolog bedzie dopiero za tydzien ... Bardzo was prosze o odp za ktora z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka u Was to wogóle jakas dziwna sprawa jest bo wszystkie wyniki macie wporzadku a od 2 lat staracie sie o dziecko... moze powinniscie udac sie do lekarza ktory zajmuje sie leczniem nieplodnosci, który znajdzie przyczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka przy leczeniu niepłodności trochę inaczej prwadzi się obserwację, jest na bardziej wnikliwa i dołącza się konieczne leki i zmiany diety itp. Lekarze zajmujący się tą metodą leczenia niepłodności (a nie po prostu rozpoznawaniem płodności wg śluzu) są w całej polsce, tam są podane do nich maile i numery tlefonów. Zadzwoń lub napisz, co Ci szkodzi? Możesz tylko zyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny byćtakie urządzenia do badania bhcg we krwi jak do badania poziomu cukru dla cukrzyków. Jeden pyk i wiesz co i jak, kontrolujesz przyrost bhcg w czasie ciąży i trzymasz rękę na pulsie, A nie że latamy jak głupie na to kłucie i potem czekamy Bóg wie ile na wyniki czasem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) pammy- gratulacje!!!! cudownie jest przeczytać,że kolejna z nas zostanie mamą:) U mnie w tym miesiącu znowu porazka...ale dzis 1 szy dzień nowego cyklu wiec nowa szansa i nadzieja. dziewczyny- czy ktoras z was miala niedomoge lutealną która objawiała się plamieniami nawet 10 dni przed okresem? u mnie to masakra jakas. Luteina nic nie pomaga- dostałam 50 pod język 2 x na dzień....moze jesli któras miała podobnie to pomożecie kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe ja mialam plamienia brązowe ktore zaczynaly sie wlasnie 10 dni przed okresem, zadałam progesteron i bingo- za niski... biore duphaston i juz nie plamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko- a czy duphaston pomógł Ci od 1 cyklu brania go?? moja luteina niestety mam wrazenie ,że tylko "poprawiła" moje krwawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe z tego co pamietam to wlasnie odrazu w 1 cyklu ustalo plamienie, i pamietam ze bylam zdziwiona tak szybkim efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ta informację:) może po prostu luteina 50 byla za slaba albo cos;) dzięki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLAMIENIE! Mam plamienie 7 dni po owulacji! Jednocześnie... Im więcej objawów tym mam też więcej wątpliwości typu: czy aby na pewno, lepiej się nie nakręcaj, może to zwykłe plamienie spowodowane... nie wiem czym, a te piersi to może tak po prostu się zaczęły trochę uwrażliwiać ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nic kompletnie nic a nie chciałam patrzeć się na niego nie wiadomo ile by się bardziej nie dołowac, po 15 min gapienia się wywaliłam go do śmieci z jedna krecha ;< ale nowy cykl jak koleżanka wyżej pisze nowe starania rozluźnienie i myślenie o czymś przyjemnym ! ;d o tak plan na ten miesiąc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniak
iczozord,Wow! Chyba masz piwody zeby sie nakrecac!!! :) A u mnie nie za dobrze, czuje takie mulenie w brzuc****ak na okres :-( choc to jeszcze tydzien i nerwowa jestem jak niewiem :-\ pewnie PMS Chyba tez juz powoli musze zaczac myslec o przyszlym miesiacu i nastawiac sie do niego pozytywnie...aaaaa szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuniak ja dziś wieczorem też się czuję okresowo. Nie jakoś bardzo ale trochę tak. Porównuję te objawy do poprzednich i też miałam tak, że 1-2 dni około tydzień po owulacji czułam się jak na okres i to później minęło. Poza tym wiele dziewczyn w ciązy jest przekonana że okres przyjdzie bo odczucie jest tak silne. A nie przychodzi :) Wiecie co? Tak mi się marzy żebyśmy za powiedzmy rok mogły tu wszystkie powklejać zdjęcia swoich dzieciątek :) Nie ma rzeczy niemożliwych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Jak na razie okresu nie dostałam i zastanawiam sie co się dzieje. Trochę bolią mnie jajniki ale piersi wcale mnie nie bolą. Zawsze czułam się tak wrażliwa że sama nie mogłam się dotykać. Kurcze- może ten test powinnam powtórzyć jutro rano?? Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
dodam że spóźnia mi się już jeden dzień a zawsze miałam jak w zegarku a dzisiaj robiłam teścik popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka skoro dziś nie wyszedł to rano też pewnie słabo. Idź na betahcg - to badanie nie pozostawi CI żadnych wątpliwości. Tylko idź tam gdzie są wyniki tego samego dnia żeby nie ześwirować od czekania :p Badanie kosztuje 35zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a ja mam pytanie, dziewczyny bo mam wizytę u ginekologa (teraz to nie wiem czy sie nie poprzestawiało przes te 3 dni spóźnienia) ale z obliczń na 32 dniowe cykle wychodzi że będę dzień przed owulacją czy na usg wyjdzie mi to ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Zapytałam mężusia co robić żeby nie zwariować i zamiast lecieć już do laboratorium i wywalać kasę na betkę to zaczekamy do niedzieli i jeśli nie przyjedzie ciocia to w poniedziałek rano mam iść do lekarza ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam Cię, ja bym zwariowała od czekania właśnie :D Ale taka już jestem niezbyt cierpliwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×