Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość skakankaskakanka
Dziewczyny dziekuję wszystkim za słowa otuchy! Niestety piszę z doskoku gdyż mam problem z netem. W każdym razie już wczoraj poszłam na trening i trochę lżej mi było na duszy. Zdzisia wygląda na to że bedziemy razem testować ;) Chociaż powiem Ci że mnie podkusiło i zrobiłam wczoraj bobo-test. Dziwne, bo druga kreska była widoczna ok 3 minuty a później wchłonęła się. Podejrzewam że wadliwy test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho skakanka :D Ja tak miałam jak robiłam pierwszy pozytywny test :D kreska była ledwo widoczna a jak test wysechł - zniknęła zupełnie. Okazało się, że to było pierwsze potwierdzenie ciąży :) Testuj jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Ja @ mam jutro dostac.Ciekawe czy przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
skakanka ja bym od razu drugi zrobiła dla pewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Zdzisia, Iczozord dziewczyny nie dopisałam z przeoczenia że dzisiaj rano zrobiłam test strumieniowy PINK co prawda dopiero z drugiego nie pierwszego strumienia ale nie wykazał nawet cienia cienia, więc nie nastawiam się :) Ten wczorajszy test był płytkowy i kreska była dosłownie na 3 miunty. Czytałam że to normalne i tak może być, aczkolwiek ja się jeszcze nie spotkałam z takim testem dlatego jestem zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś w ciąży to na pewno się wkrótce przekonasz :) Trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
a to koniecznie z rannego moczu się robi? skakanka a kiedy @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka to widze ze nie tylko mi ****** treningi pomagaja ulzyc na duszy:-) u mnie narazie spokojnie, @ planowana na niedziele, a narazie lykami tabletki na unormowanie tarczycy i oczywiscie mocno trzymam kciuki za Wasze starania:-) xiosna idzie takze trzeba dzialac Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisia, magda podobno rano stężenie hcg jest największe więc zaleca się z porannego. A co do @ to w sobotę ma przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
skakanka to tak jak u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja jutro sie dowiem kiedy owu u mnie.bedzie :) oby byla w sobote ;) :p trzymam zeby ta cholera nie przyszla do was :) i byla w was Fasolka :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny oby wam sie pokazaly 2 kreseczki! U mnie kolejny cykl staran. Moze wam sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
aga, Nowa Oliwia, Zdzisia, iczozord... u mnie plamienia :( 4 dni do @ i wiem że to napewno nie ciąża :( złapał mnie dół. Pewnie przejdzie po porządnym drinku i ćwiczeniach ale jak narazie muszę pogrążyć się w rozpaczy ;) nawet na 15 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
skakanka to ze plamisz chyba niczego nie przesądza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka zdzisia ma rację, ale rozumiem, też bym dołkowała :( Jak dostałam ostatni okres to tak mi się płakać chciało, że szok... Od razu myśli, że nigdy nie będę mieć dzieci i pewnie mi się po tym poronieniu wszystko źle poustawiało i w ogóle tragedia co się w mojej głowie czasem dzieje. Ale okres się skończył i nastrój coraz lepszy w oczekiwaniu na owulację. Tobie tez się poprawi! Niestety aby było lepiej, trzeba przejść też przez te doliny :( Na szczęście masz nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a moze to jest znak ze tam sie cos dzieje z fasalka :) nigdy nie mow nigdy.:) kochana kiedys sie uda juz nie dlugo zobaczymy wszystkie dwie grube krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Hej dziewczyny to znowu ja wczoraj miałam dostać @ ale nie dostałam więc dzisiaj rano przed pracą zrobiłam test i jedna kreska wyszła wyraźna a druga bardzo blada nie wiem czy mam już się cieszyć czy jutro zrobić jeszcze jeden test bolą mnie piersi temp z pochodzie wynosi 37.2 czasem boli brzuch co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
ewa to zależy czy ta kreska jest blada typu " bardzo chce żeby tam była ale nikt poza mną jej nie widzi" czy " jest ewidentnie tylko bledsza od kontrolnej "... mam nadzieje ze to drugie i jeśli tak to leć jutro na betę ;) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Ja tez lekko plamilam.Jutro ma byc @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Mi się już wydawało ze tylko ja ją widzę bo jest taka blada ale wysłałam zdjęcie mojemu ukochanego i on powiedział że widzi ją i że nie jest taka blada jak mówiłam więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Ewa gratuluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
ewa to super! powtórz jutro albo leć na betę jeśli chcesz mieć pewność ale jak ukochany widzi to bardzo dobrze wróży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Nie dziękuję bo nie chce się jeszcze cieszyć bo zapesze jutro przed pracą zrobię test i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jak jest słabsza tzn ze jeszcze malo hormonu jest :) Ale skoro kreska jest to hormon tez jest :) GRATULACJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 24
Już kremem po drugim teście 2 kreska też słaba ale mocniejsza od wczorajszej boże dziewczyny ale się cieszę jeszcze poczekam parę dni i lecę do lekarza bo pracuje w niezbyt sprzyjających warunkach dla ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to tylko pozazdroscic 2 kreseczek :) ale ciesze sie razem z Toba i lec szybko do lekarza jak w takich warunkach pracujesz nid mozesz pozwolic sobir na to ! Gratuluje jeszcze raz :* no i pozniej pokz ta fasoleczke Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ewa ze sie udało GRATULACJE. wiem dziewczyny o czym piszecie z tym dolowaniem bo ja strasznie niez go zlapalam bylo mi strasznie smutno :( ale nic dobrze ze tu chociaz mozna sie wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456gu
ewa strasznie się cieszymy i zazdrościmy :) ja bym nie poszła chyba do pracy ze szczęścia ;) a ja mam bóle jak na @ juz.niech juz przyjdzie.chce mieć to z głowy w tym miesiącu... pms koszmarny. wsciekam się na wszystko i wszystkich i ryczec bez powodu. tez macie takie koszmarne pmsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Ewcia GRATULACJE! nawet nie wiesz jak zazdroszczę :) ale cieszę się że kolejna z Nas ucieka w świat "przyszłych" :) szykuj tam na innym wątku miejsce dla Nas ;) Iczozord, Oliwia bardzo dziękuję za wsparcie :) oczywiście już dzisiaj mi lepiej, ale swoje musiałam odchorować. @ zbliża się nieubłaganie bo zaczyna pobolewać mnie brzuch :( w przyszłym tygodniu robimy badania u mojego TŻa potem zobaczymy co dalej. Zdzisia przybij łapkę! Ja mam to samo :) w sobotę @ a ja już walczę z PMS . Muszę jednak przyznać że odkąd brałam castagnus pobolewać zaczyna mnie zdecydowanie mniej. Uprzednio jechałam cały okres przed i po na ketonalu a teraz nawet leków przeciwbólowych nie muszę brać ;) Wahania nastroju jednak mam. A płaczę jak bóbr przy byle okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×