Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ja tam nie angazuje i nie zadreczam meza oczekiwaniem na @... rozmawiamy jak najbardziej i czasami nawet pyta kiedy powinnam dostac @ ale nic pozatym... a kiedy mam testowac to poprostu testuje... a podczas oczekiwan na @ rozmawiamy o czyms zupelnie innym chyba ze cos sie dzieje... wole żeby on sie nie stresował bo wtedy i mi jest leżej w tym oczekiwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
ja też go nie zadręczam.sam takie bzdury opowiada...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
mam kolejny obiaw albo owu albo ciazy :p bialy serkowaty sluz juz wszystlo z ciaza kojarzr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez postanowilam mojemu P nie mowic o bjawach itp. W poprzednim cyklu tak bardzo tym mowilam i sie nei udal i w tej postanowilam nie mowic. Czekam i cwicze sie w cierpliwosci :) Szefu tez mnie cwiczy chyba ;-) Zamowilam testy ciazowe i juz tydzien na nie czekam i nie ma. Pewnie specjalnie tak długo idą bo bym robila je codziennie z ciekawosci nawet przed owulacja :P Mam dobre przeczucia :) CHoc moze to zasluga 1,5 piwa które właśnie wypiłam... :P Pozdrawiam Was grąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
tez miałam dzisiaj ochotę na jakieś piwko :D ale się powstrzymałam :D ale tak mnie ciągnie butelka od wina ze chyba mała lampeczkę sobie łyke :D;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia spokojnie, jesli jestes w ciazy to tera znie ma prawa Ci t zaszodzic moze jakbys sie upiła na umór... ale lampka na penw nie. Zagrożenie FAS jest wtedy kiedy alkhol przechodzi do płdu czyli po 3 mc. Choc osobiscie uwazam ze nie powinno sie pic jak juz test pokaze ciaze, ale pokojnie teraz lampki sie napij :) albo wyposaz sie w wino i piw bezalk :) Piwo bavaria ma 0,0%, Jest też dobre piwo TESCO za 1.49 o zawartosci do o,5% :P I pyszny podpiwek marki kormoran, też 0,5% i smakuje jak najlepsze piwo ciemne mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to teraz moge ze spokojem napic sie winka :D Wasze zdrówko przyszłe mamuśki ! ;* niech wasza fasolka szybko się zagnieżdża w was ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
powiem wam dziewczyny wypiłam pół z połowy kieliszka i już mi nie smakowało ; / masakra jakieś nie dobre wino trafiłam ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
oliwia zostaw dla mnie ;-) mi tam smakuje wszystko co z % ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a prosze Cie bardzo :) ja kiedys tez wszystko moglam pic co mialo znaczek % narysowane :p a teraz wybrzydzam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i. Wczoraj odebrałam wyniki hormonów. Androstendion przy normie do 3,8 ja mam 6,44 :) Masakra jakas. W zyciu nie miałam takiego wyniku... Ponadto 17 OH przy normie do 1,3 ja mam 2. Byłam badana pod kątem przerostu nadnerczy 3 lata temu. Spedziłam 3 dni w spzitalu, zrobili mi tyle badan łącznie z testami z dexametazolem i nic mi nie wyzslzo. A teraz te wyniki wskazują własnie na problem z nadnerczami. Takze juz nie mam dylematu czy działac czy nie. Najpierw musze wyjasnic skad u mnie tyle androstandionu. Ja pierdziele. Juz teraz wiem czemum i tak włosy wypadają, Na gina nie mam co liczyc w tej kwesti bo o hormonach nie ma bladego poijecia. Cioctka we wtorek bedzi mi załatwiac zeby mnie endo polozyl znowu do szpitala. Niech mi jeszcze raz przebadają te nadnercza. Mam nadzieje ze uda mi sie w następnym cyklu polozyc. Musze sie podkurowac, zmienjszyc ten androstendion bo z takim wynikiem to ja sobie o ciąży to moge tylko pomazyc. Masakra jakas. Nie wiem ale ostatnio tak mam pod górke ze odechciewa mi sie wszystkiego :( Cieszcie sie dziewczynki ze Wy nie macie takiego problemu, ze zdrowe jestescie -czego ja o sobie powiedziec nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
monia wiele z dziewczyn miota sie latami bez konkretnej diagnozy. Ty juz wiesz co moze byc przyczyna ;-) oddech i skuteczne leczenie a potem pyk! i fasolina przyjdzie ;-) takze glowa do gory. Czy ktoras z was testowala juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
ja nie mam co testować @ przyszła jak w zegarku :) Monia niech się ktoś za ciebie weźmie porządnie i wszystko ci się wyreguluje. na pewno tak będzie. ja idę po @ do gina.niech mi wytnie tego potworniaka, mąż się idzie przebadać i wrzucam na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisia kurde szkoda :( ale nie lam sie zaczynamy kolejny cykl napewno sie uda ale wiem co czujesz. monisia dobrze ze wiezz co ci dolega bo wtedy moga cie leczyc odpowiednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - nie łam się.Wiesz co Ci dolega i możesz już konretnie działąć a nie miotać się po omacku jak wcześniej :) Teraz juz bedzie z górki, zobaczysz! Zdzisia - szkoda! Ale możesz w takim razie wypić nasze zdrowie ze spkojnym sumieniem! Ja wczoraj wypiłam za Was i za siebie hehe dwa piwka ;-) Pyszne - polecam ciemną fortunę - jest naprawdę smakowita :D Oliwia - no podejrzana jestes dla mnie, ze Cie od alkoholu odrzuca, to nie jest nrmalne :P wg mnie jestes w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy sobie z moim P obraz nad łóżko Klimta. Rzważaliśmy też obraz tego samego autora pt "Drzewo życia" - wiecie, taka symbolika :P Ale na nim jest jakas zawistna kobieta patrzaca zazdrosnie na calujaca sie pare takze ostatecznie wybralismy klasyke Klimta czyli Pocałunek - patrzcie jaki piękny :D http://www.decomania.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_74f9057bfc86610fde494294b0fb4a0e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iczozord nie wiem mierzyłam temp dzisiaj rano (sama nie wiem po co, chyba ciekawość) i mam 36,8 ;< a w tamtym cyklu skakala mi nawet do 37,3 więc to chyba nie ciąża :< może mnie odzuca bo nie dobre było ; / ech aż mi nie dobrze sie robi na myśl o tym winie ... Monia teraz wiesz na czym stoisz działaj w tym kierunku wylecz te paskudy co tam masz i działacie a zobaczysz ze sie uda ;* wierze w was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
to ja tam u gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Oliwia ja tez mam 36.8 i czekam na @ do jutra rana ;-) u mnie zazwyczaj pod wieczor przychodzi. zdzisia wyszalej sie ;-) ja tez dzisiaj poszaleje. wczoraj poszlam na fitness, biegalam i plywalam. po powrocie padlam jak mucha i czuje sie swietnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
tylko ja mam 18 dc :) wiec nie wiem co jest :p ale zobaczymy co jest za 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
dzięki dziewczyny, ale ja naprawdę już wolę wyluzować.za dużo stresu mnie to kosztuje. na pewno będę dawać znaki co i jak ale jak mnie wezmą na ten zabieg to na pewno mam parę miesięcy z głowy... :) skakanka jak tam? trzymam kciuki za jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - nie wiesz tak naprawdę czy to 18dc bo nie jesteś przecież pewna czy ten"ores" to był naprawdę okres :) Bardzo jestem ciekawa co tam u CIebie się wykluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
iczozord no ja tez nie wiem co tam sie dzieje ;D czy ktoś tam sobie gniazdko buduje :D no wiem ale biorac to za okres to dzisiaj jest 18 dzien :D zobaczymy co sie stanie ;D Zdzisia głowa do góry ! musisz to pokonac zeby z fasolka nie było później problemu ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Hej dziewczyny odebralam wczoraj bete z czwartku mam 10 455 to chyba ladnie co? I mialam wczoraj usg, z OM wychodzi ze to 8tc a z usg ze 7tc i lekarz mowi ze termin bede miala na 6-7 listopada a nie na 31 pazdziernika. A i jeszcze jednego nie rozumiem, lekarz mowi ze ma 6,1 mm a na zdjeciu jest napisane GS: 14,89mm, wiec ile w koncu ma? Serduszka jeszcze dobrze nie bylo slychac, tylko takie echo czasem :) w sobote ide znowu na usg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia nie łam sie, wiesz przynajmniej w czym problem, i wiesz do czego zacząc... będzie dobrze, zobaczysz... nawet jesli czeka Was kilka miesiacy bez staran to głowa do góry, jak zrobisz porzadek z nadnerczami i poprwisz wyniki to z czystym sumieniem bedziesz mogla zacząc starania i będziesz wiedziala ze nic juz nie stoi na przeszkodzie:) zdzisia szkoda ze tym razem sie nie udalo Wam... a przynajmniej dobrze ze przyszla jak w zegarku, 3maj sie i wyszalej sie teraz:D iczozord faktycznie piękny ten obraz... a u mnie bez zmian, chociaz miewam czasami skurcze macicy, chyba od tego antybiotyku, i chwilami czuje sie jakbym miala dostac @,a to jeszcze tydzien... miłego weekendu Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika cudnieee;D ja sie nie orientuje w pomiarach wiec nie pomoge... ale piekna beta, wszystko rosnie, i juz niedlugo usłyszysz mocne bicie serduszka:D dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisiaj u mnie super, nic mnie nie boli, brzuch mieciutki, piersi normalnie. zadnego pms i blogoslawie castagnus za to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika wydaje mi się że ten większy pomiar to wielkość jaja w którym rozwija się zarodek. A ten mniejszy to wielkość zarodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Tez mi sie tak wydawalo ;) w sobote nastepne usg to pewnie bedzie cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×