Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Oliwka ja w zeszlym cyklu mialam ból jajnika tak mocny ze dretwiala mi od niego noga :/ Niestety u mnie chyba nie wystapila wtedy nawet owulacja, mimo to bol utrzymywal sie ponad tydzien. Ale czytalam w internecie ze niektorym dziewczynom bol towarzyszyl jako pierwsza oznaka ciazy :) Naprawde nie mozemy polegac nawzajem na swoich objawach bo kazda z nas jest inna i to co u jednej oznacza ciaze u drugiej bedzie oznaczal jakies nieprawidlowosci :/ albo po prostu nic. Pzostaje ćwiczyć się w cierpliwości i czekać na to, az okres nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nieprawidlowosci na pewno nie ma bo wczoraj by juz bylo chyba widac na usg :) ale tez naczytalam ze to.moze owu oznaczac:( a ja jej nie chce chce zeby przyszla za 2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
mało tego! przyjaciółka mnie właśnie wyciąga na ploty przy winku ;) wyluzuje się i @ może przyjdzie wczesniej i będę miała to badziewie z głowy. wasze zdrówko laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłócie jajnika jak najbardziej moze oznaczac nadchodzacą owulacje...ciezko powiedziec czy ona będzie za dzien czy za dwa , czy moze za kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
tylko za bardzo sie nie upij za bardzo za to nasze zdrowie :) ale zeby to pomoglo nam byc w tych ciazach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
oby przyszla za 2dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dni płodne sa ciężkie do określenia u mnie bo niby mam bol jajnikow ale sluzu troche moze jest ale nie za duzo. Ale czesto mam migrene i jednak nie jestem pewna czy ona wystepuje przed owulka czy po. Wiem natomiast ze wystepuje dlatego ze hormony rosna i maleja. Ale nie wiem jak ta zależność rozkłada się na po czy przed moze wy dziewuszki wiecie cos wiecej? p.s Zdzisia mam nadzieje ze nie masz duzego kaca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka jaka zależność? Co dokładnie masz na myśli? mała ilość śluzu może być poważnym problemem przy zachodzeniu w ciążę bo jest on niezbędny do zapłodnienia. Śluz można poprawić olejem z wiesiołka (muszę to dokładnie sprawdzić w domu, obiecałam wam już wczesnej i zapomniałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
z owu bywa bardzo różnie. ja np w tym miesiącu przy owu miałam mdłości jak przy zatruciu i to też pewnie przez hormony. w każdym cyklu możesz mieć inaczej,raz ból głowy po raz przed.u mnie też różnie z tym śluzem bywa. dzisiaj tez mi niedobrze i tez mnie boli głowa ale to raczej przez wczorajszy wieczór.. jak dotrwam do końca pracy to będzie cud,ale wszystko wczoraj wypiłam za wasze przyszle fasole. wiec było warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Więc zobaczycie że uda nam się ;D jak zdzisia teraz kacuje i źle się czuje to bedzie dobrze :D a mi ten ból przeszedł już dzisiaj mnie nie boli ;D więc teraz czekam na jutro na mojego M i bedziemy działać :P hahah dzisiaj mnie od rana cycek swędzi :P że mam ochote wydrapc go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Jej zdzisia... masz kaca? Bo ja też zapiłam :P a dzisiaj mam ochotę odespać to wszystko ;) Na poprawę nastroju po pracy śmigam na basen/saune/fitness ... padnę jak mucha, ale przynajmniej czymś sie zajmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienie
Zakładając, że wystąpiło plamienie implantacyjne (7 dni po stosunku), kiedy najwcześniej mogę wykonać test ciążowy? Cały czas czuję kłucie w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - kolejny objaw?:) Zdzisia - niech C***an Bóg w dzieciach wynagrodzi to poświęcenie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
plamienie - 10 dni po niektóre dziewczyny już testują, ale różnie bywa. od 10 dpo można zrobić betę a po 14 sikańca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienie
skakankaskakanka- bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
swędzenie cycka ? ;> myślałam że one mają boleć albo być czulsze na dotyk a on mnie swędzi ! ale z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
32dc, nadal brak @.Tyle ze moje najdluzsze cykle trwaly 32-33d.Ale oznak @ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Liwia- testowałaś? czy jeszcze czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie testowalam.Chyba troche sie boje. Ale oznak @ dalej nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia testuj co ci szkodzi a noz ujrzysz dwie kreseczki o ile chcesz dzidzie hehe iczord chodzi mi o zaleznosc czy migrena jest po owulacji czy raczej przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Tyle ze to 32dc.A tak jak pisalam wyzej najdluzsze mialam 33.Nie wiem czy test bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
to poczekaj do jutra :) i zatestuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Jeden dzień różnicy nie zrobi :) Ja jutro mam dostać @, więc jeśli nie przyjdzie do niedzieli to też zatestuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Sama nie wiem czy robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia, podobno niektóre dziewczyny czują takie mrowienie z boków piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia czytalam tez ze niektórym kobietom nawet swedzialu sutki. Wiec wszystko jest mozliwe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to nie wiem ... swedzenie cycka i to jeszcze jednego.. ja sie naczytalam ze one bola i nie mozna ich dotknac a nie swedza .. ale kazda ma inaczej to moze cos tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
mąż zabronił mi się jutro testować i chyba go posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
słuchaj się męża ;D oni mniej świrują i mają bardziej racjonalne podejscie niż my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
no nie wiem bo z drugiej strony mi mówi ze żadnego okresu nie dostane bo według niego jestem w ciąży. denerwuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×