Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość zdzisia456
skakanka widzę ze podobnie staramy się podejść do sprawy ;) ja nawę planuje imprezę w sobotę, do tego stopnia jestem pewna tej @. trzymam się ale już mi trochę smutno wiec napewno sobie podrinkuje w weekend dla zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisia ja poprostu mam plamienia które mam zazwyczaj ok 3 dni przed @. Gdyby była jakaś nieprawidłowość to może bym się zastanawiała, a tak po prostu wiem że jest tak jak co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamnienie- duza możliwość ze to plamnienie implantacje. Trzymam kciuki! Zdzisia456 drink nikomu nie zaszkodzil a poczujesz sie bardziej zrelaksowanaja tez czasem lubie po drinkowac milej imprezki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
aga napewno nie :) to 12 dpo i ogólnie jak na @ wszystko. Zagnieżdżenie zazwyczaj następuje ok 7 dpo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
u mnie rwanie w podbrzuszu i jakaś dziwna wilgoć. pierwszy raz mam takie upławy przed okresem... Może już się dzisiaj napoje czegoś dla relaksu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisia chyba rumianku :P a tak serio to napij się drineczka :) i trzymaj do soboty dziewczyno bo jak się wyłamiesz z testowaniem to i ja polecę za ciosem a potem obie będziemy zapijać smutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
nerwami ? ;) a tak serio przytulankami, alkoholem (czerwone wino) i dużą aktywnością fizyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :)... bo mój M wraca akurat w teminie @ wiec chcialabym ją troche przyśpieszyc, mam nadzieje ze jak odstawie wczesniej duphaston to @ tez będzie wczesniej... ale winko tez mam zamiar zakupic, gorąca kąpiel i wysilek fizyczyny , no i zobaczymy co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
skakanka pewnie i tak się okaże u mnie ze nie ma co testować wiec spokojnie... :) a po rumianku boli mnie głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny chyba to nie zagniezdzenie ;< bo dzisiaj miałam takie kłucia w prawym jajniku że masakra ... nawet przy chodzeniu ; / a dzisiaj rano jeszcze mnie tak sluz zalał że myślałam że się posikałam ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
oliwia nie kombinuj :) może i zagnieżdżenie, może i nie ale zalew śluzu i ból jajnika może wskazywać własnie na implantacje. Poczekaj i zatestuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
zdzisia u mnie plamienia coraz większe... z czystym sercem ide na saune i solarke... w duszy to mam od teraz nic nie licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nie no gdyby nie wy i to forum to ja bym zbzikowała ... mówie wam tu chociaż mogę wyzalić się komuś kto mnie rozumie ! ale wole sobie wmówic ze to idzie ta cholera niz cieszyc sie a pozniej rozpacz najlepszy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia wcale Ci sie nie dziwie że bzikujesz no ale sami chcieliscie czekac z betą... a u mnie dzisiaj sporo plodnego śluzu a szyjka wskazywala by na owulke conajmniej dobe temu... wiec mój organizm i kazdy organ z osobna zyje własnym zyciem... nic ze sobą nie współgra ale przynajmiej sie przekonalam ze nie ma sensu u mnie szukac oznak owulacji :) tylko trzeba odwiedzac sypialnie kiedy tylko sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no wiem, ale dam rade :) muszę dać ! no ja na Twoim miejscu jak bym miała możliwość nie wychodziła z niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak będzie taka mozliwosc to napewno nie będziemy z niej wychodzic:) koncze liczenie, i szukanie objawów !! moje nowe postanowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no i tak trzymaj ! :) nie bedziesz sie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczka to tak jak ja :D obsesja już mną zawładnęła aż się wkurzyłam, tupnęłam nóżką i odzyskuję swoje życie bo starania całkowicie nim zawładnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mam juz czym bo sama sie przekonalam ze u mnie róznie bywa i ze nie moge sie sugerowac żadnymi objawami a tylko sobie szarpie nerwy... obym tylko wytrzymała w tym postanowieniu :P bo mój charakterek to juz swoją drogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a mnue jajnik dalej kluje ... no dziewczyny leoiej pozniej niz wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
to co dziewczyny? strzemiennego? ;) w weekend idę na zakupy na pocieszenie. może w ciąży nie jestem ale za to będę miała fajna torebkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Najlepiej :D <3 zakupy która kobieta tego nie lubi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Mam postanowienie ze nastepny test jaki zrobie bedzie testem przy spozniajcej sie @ co najmniej 3 dni ;-) amen ;-p ja rowniez w sobote lece na zakupy ;-) szpilki..mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka z objawami płodności to jest tak, że one nie wskazują na owulacje, tylko na wysoki poziom estrogenow - tzn organizm sie przygotowuje do owulacji. Wszystkie objawy powinny się ze sobą "spotkać"do 2 dni (mogąmiećlekkie przesunięcia w czasie). Ale jeśli organizm uzna ze nie ma marunkow odpowiednich do zaplodnienia (stres, brak snu, choroba) to komórki nie wypusci. owulacji swiadczy podwyzszona temperatura i tylko ona :) Ale macie racje -lepiej wspolzyc na sontana bo wtedy i stresu mniej i przyjemnosci wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no u mnie nie bylo odstepu 2dni , na bank bylo mniej miedzy miękką szyjką a płodym śluzem... przynajmniej wiem ze w polowie cyklu cos sie dzieje i tyle... i zgadza sie , spontan najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
zgadzam sie z iczozordka ;) powiedzcie mi czy ktotas z was ma takie klucie w srodku cyklu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×