Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Zdzisia456
Izoczord gratuluję!!!!! strasznie się ciesze ze się w końcu doczekała. Może to nagroda za wszystkie twoje rady i ciepłe słowa dla nas starających.;) aż mi się gorąco zrobiło jak przeczytałam twój post ;) dbaj o siebie,nie wariuj, bardzo bardzo trzymam kciuki żeby wszystko było jak trzeba!!! Bardzo się staraliscie czy na luzie wyszło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisia - dziękuję CI bardzo! Staraliśmy się ale nie na siłę. CHcemy mieć dziecko, mój mąż dokłądnie wie kiedy jestem płodna także jest to naprawdę świadome staranie ale nie od niechcenia :) * blondyneczka - to pewnie owulacja!!! - komórka już pływa w jajowodzie :D * A ja mam dalej plamienie - śluz podbarwiony krwią. Wzięła cyclonamine - zostało mi dużo po poronieniu i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord tez mi sie tak wydaje, ciekawe czy zolnierzyki wytrzymają, zobaczymy... a Ty z tymi plamieniami kiedy sie wybierasz do lekarza? bo jak z krwia to moze byc niebezpiecznie, wiec lepiej jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka - mam w domu wszystkie lekarstwa możliwe do podania na tym etapie - progesteron i na zatrzymanie krwawienia - cyclonamine. Progesteron mam OK bo temp bardzo wysoka, a to plamienie jest takie mini mini, szyjka twarda i zamknięta na maksa także nie martwię się szczególnie. Lekarze mi jasno powiedzieli że na tym etapie to czy będę leżeć czy chodzić to nie ma znaczenia ale staram się spokojna być, odłożyliśmy na wszlki wypadek współżycie. Jak zacznę krwawić albo jak mi się to nie skończy to na pewno pojadę do lekarza, jednak wydaje mi się, że takie plamienie w dniach okresu jest nawet normą. * żołnierzyki mogły przetrwać - szansa nawet duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no a ja dziewczyny nie wiem, okres mam mniej obfity ... na podpaskach mało co go jest w dzien raz zmieniam podpaske i na noc nowa zakładam... jak jestem w toalecie wiecej poleci a tak to nic ... skrzepów nie ma albo ja ich nie widze ... temp. dziisiaj 36,8 :) iczozord teraz będziemy mogły się modlić już do św. Jana Pawła II on pomoże nam ! zobaczycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie kochalismy a dzisiaj owulka... no zobaczymy # iczozord zazdroszcze podejsca, ja pewnie bym juz mocno panikowala... ale masz racje, plamienie w okolicach @ bardzo czesto sie zdarza... # Oliwia ale temp masz normalną, moze jakis skąpy okres albo sie zaczac nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia racja do świętego w końcu! blodyneczka jest duza szansa ze przetrwają! ja jutro ide po południu do swojej lekarki 22 dc i powiedzcie mi czy jakby sie udalo to ona.by juz cos widziala .przypuszczam ze zagnieżdżanie byloby w 17 dc bo wtedy mialam jednorazowe plamnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia no ciekawe. ALe takie okresy też się zdarzają, ja kiedyś miałam okres 3 dniowy ;O No a ta temp podejrzana :> * blondyneczka - ja tak właśnie zaszłam - stosunek jednego dnia a następnego owulacja :) To najbardziej płodny dzień podobno :) * No nauczyłam się chyba tego podejścia po wcześniejszych doświadczeniach. Po Twoim poście wzięłam też duphaston na wszelki wypadek - na pewno nie zaszkodzi. Eh ale bym chciała, żeby było dobrze!!! * Oliwia masz rację - dziś podczas kanonizacja jak został ogłoszony papieżem rodzint to do mnie bardzo przemówiło! Myślę, że będzie o nas pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
iczozord ! przestań bo już powinnaśw łeb dostać ! BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE ! tak masz mówić a nie! no ta temp mnie troszkę denerwuje bo w tamtym cyklu przed owu jak zmierzyłam to była 36,4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie ze będzie o nas pamietal, on kochał dzieci wiec nam pomoze, oglądanie o nim filmów zawsze wywoluje u mnie łzy, bo byl tak dobrym człowiekiem, i nawet wybaczyl zamachowcy... On zawsze będzie w naszych sercach... # iczozord bardzo dobrze ze wzielas duphaston... a do to ze mowi ze ze dzien przed owulka jest najplodniejszy to pewnie dlatego ze pleminiki potrzebuja duzo czasu na dotarcie do miejsca a na dodatek X są wolniejsze... # agnieszka wydaje mi sie ze to za wczesnie zeby cokolwiek zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no tez mi sie wydaje ze za niska ... ale kurcze naczytalam sie kiedys o tych temp i dziewczyna miala podstawowa temp 36.3 i miala 36.7 i to juz ciaza byla mo ale mowila ze okresu nie ma no a ja mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej caky czas czuje wiecie tak troche jajniki i pobolewa mnie tak na dole pod brzuchem powiedziałabym ze w okolicy pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia no to moze będziesz miala taki okres w tym cyklu, a na dodatek naczytalas sie tych róznych rzeczy i sie stresujesz i denerwujesz niepotrzebnie i przy okazji hamujesz okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no moze blondyneczka masz racje .. ale ja tam sie ciesze jak na razie bo moj M wrocil wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś juz mialam zapalenie pecherz i wiem jaki to jest bol i na dodatek chce sie siusiu caly czas a nie idzie sie wyproznic. A teraz mam taki bol jak na @ na dole zawsze jak mam 1 dzien to taki mam ale teraz jest slabszy. Zobaczymy jutro oby to czasem nie bylo żadne zapalenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 1
Jestem tydzień przed okresem i mam dziwny biały kremowy sluz.czy może macie jakieś doświadczenia? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to raz na jakis czas boli na samym dole kiedy sie kamyki naziebrają i zaczynają wydostawac, ale to wtedy bardziej kuje ze az sie wyprostowac nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa kremowy śluz oznacza dni nieplodne, pojawia sie rowniez w ciazy taki sluz ale sam nie oznacza ciązy bo pojawia sie rowniez przy normalnych cyklach, wiec ten sluz jest poprostu ''zdrowym objawem'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Aga mozemy ale nie wiem jak dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa 1
Blondyneczka87 dzięki za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×